Seznam hráčů a aktivita od 25.3.2015

Kutnohor
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 21

Seznam hráčů a aktivita od 25.3.2015

Příspěvek#1 » 28 bře 2015 20:08

Mažu bez zálohování
Naposledy upravil(a) Kutnohor dne 05 kvě 2015 12:48, celkem upraveno 12 x.

kamilos
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 33

Re: Seznam hráčů a aktivita od 25.3.2015

Příspěvek#2 » 06 dub 2015 19:20

takze to vidím Mihala, a ti co byli jen jednou ci hráli jen jeden pokus, beru to jako výsměch pro team, a jejim to uplne jedno. Souhlas!

Kutnohor
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 21

Re: Seznam hráčů a aktivita od 25.3.2015

Příspěvek#3 » 06 dub 2015 20:54

takze to vidím Mihala, a ti co byli jen jednou ci hráli jen jeden pokus, beru to jako výsměch pro team, a jejim to uplne jedno. Souhlas!
Mihala chodí do Royale a je tam dost platný, co byl v GC, tak se neúčastnil, tuším, že jsem psal, jestli by nebylo lepší, aby tam nechodil, tejdy slupka napsal, ať chodí, ale nejspíš to nečte, je je pravdy, že katapult na tak velký level hráče je ostuda, Kozel, pokud zaplatí katapult, dal bych mu šanci, napíšu to do fora. Blitz je nepoučitelnej, už 2x jsoem ho vyhodil za ten samý problém, hraje jen jednou, cagy O katapult, napíši jim důrazné upozornění a kolik dáme času? Týden?

kamilos
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 33

Re: Seznam hráčů a aktivita od 25.3.2015

Příspěvek#4 » 06 dub 2015 21:34

takze to vidím Mihala, a ti co byli jen jednou ci hráli jen jeden pokus, beru to jako výsměch pro team, a jejim to uplne jedno. Souhlas!
Mihala chodí do Royale a je tam dost platný, co byl v GC, tak se neúčastnil, tuším, že jsem psal, jestli by nebylo lepší, aby tam nechodil, tejdy slupka napsal, ať chodí, ale nejspíš to nečte, je je pravdy, že katapult na tak velký level hráče je ostuda, Kozel, pokud zaplatí katapult, dal bych mu šanci, napíšu to do fora. Blitz je nepoučitelnej, už 2x jsoem ho vyhodil za ten samý problém, hraje jen jednou, cagy O katapult, napíši jim důrazné upozornění a kolik dáme času? Týden?
Tak u blitze už bych šanci nedal, dvakrát a dost. Tak jednám i se synem :P , Dobře o tom nevím, jak jseš dohodnutý z Mihala, A zbytek týden dost mě jako štve že katapult
s 35 hráči a dává tam jen šest lidí, myslím si ze i těch 50 diamantu by nikoho nezabilo. Co myslíš je to pro náš tým, a hlavně pro lepší boje.

MrOtto
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 5

Re: Seznam hráčů a aktivita od 25.3.2015

Příspěvek#5 » 07 dub 2015 15:36

Ja bych to dal jako povinnost kazdeho hrace dat do katapultu rydne 200diamantu nedas nazdar

Kutnohor
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 21

Re: Seznam hráčů a aktivita od 25.3.2015

Příspěvek#6 » 15 dub 2015 17:33

to je docela dost, uvidíme podle ochoty, možná 400 za měsíc?

MrOtto
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 5

Re: Seznam hráčů a aktivita od 25.3.2015

Příspěvek#7 » 15 dub 2015 20:18

to je docela dost, uvidíme podle ochoty, možná 400 za měsíc?
neni to dost je to akorat muzem to pak snizit az bude mit 90 procent hracu nad 2000 bodu v katapultu vzdit lide co hraji tak si to vydelaj

Kutnohor
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 21

Re: Seznam hráčů a aktivita od 25.3.2015

Příspěvek#8 » 15 dub 2015 20:35

ted jsem to aktualizoval i na foru. Docela dost lidí dává, opozdilce honím pravidelně. Zdvihá se to dost. Musíš brát v potaz, že jsou tu noví hráči. Kamilos slíbil, že si vezme katapult na starost :facepalm: očekávám, kdy začne :D

MrOtto
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 5

Re: Seznam hráčů a aktivita od 25.3.2015

Příspěvek#9 » 17 dub 2015 19:23

ted jsem to aktualizoval i na foru. Docela dost lidí dává, opozdilce honím pravidelně. Zdvihá se to dost. Musíš brát v potaz, že jsou tu noví hráči. Kamilos slíbil, že si vezme katapult na starost :facepalm: očekávám, kdy začne :D
co se tyka novych hracu to naprosto chapu ale jde mi o stare mazaky

Zpět na „Důležité“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti

cron