Návrhy na pravidla

Kutnohor
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 21

Návrhy na pravidla

Příspěvek#1 » 16 dub 2015 16:40

Příchozí nová hráči - budou muset zaplatit na katapult 600 diamantů a pak jako všichni ostatní měsíčně 400 diamantů - od platby budou osvobozeni ti, kteří významně překročili průměr v placení. Průměr navrhuju od schválení pravidel - minimálně souhlasících 5 lidí - od dvacátého pátého hráče, což je momentálně 776 bodů, který budou muset všichni hráči, kteří na něj nedosahují doplnit do 14 dnů, nadprůměr bude platit polovic daním tudíž jen 200 a za dva, tři měsíce budou i oni pod průměrem, stanou se radostnými platícími celé částky.
Pokud se nový hráč během dvou dnů neukáže na chatu, půjde ven bez ohledu na jeho lv!!!
........................................................................................................................................................................
Pokud se kdokoliv nezůčastní Royale jakéhokoliv kola Royale minimálně 3x - zaplatí pokutu 100 zelených (protože to nejde, bude to podmínečně do dalšího podobného a pak zaplatí 200)
Pokud se nezůčastní vůbec Royale, zaplatí 200
............................................................................tyto pokuty do 3 dnů

Pokuty za neúčast v Guild Clash
dva neodehrané pokusy - bez sankcí
3 neodehrané pokusy nikoli v jednom kole 100 diamantů
3 neodehrané pokusy v jednom kole 200 diamantů
4 neodehrané pokusy 200
4 neodehrané pokusy z toho 3 v jednom kole 300 diamantů
5 neodehraných pokusů 400
6 až 8 neodehraných pokusů 500
9 neodehraných pokusů 700
9 neodehraných pokusů po sobě 1000
po pokutě 1000 neodehraných 6 pokusů ven .. pokud to není opravdu nadlimitní plátce katapultu, který se v tom okamžiku stává obyčejným plátcem a nadlimitní částka do té doby se považuje za průměr. Opravdu nadlimitní plátce jsou první 3 v žebříčku.

Doufám, že i vás něco napadne nového, případně jak by jste upravili ta moje pravidla. :devil1: jsem momentálně zlej!!!

ještě chybí neúčast, dal bych u bezproblémových 10 dní s možným návratem, problémoví řeším okamžitě -- to jsem zlej :yahoo:

Rovněž vážně uvažuju o založení nové guildy, ve které by bylo zápisné 1000 zelených do katapultu do jednoho měsíce pro všechny a měsíčně platba 600, 1500 pohárů pro vstup, eldera všichni staří hráči, aby mohli přijímat větší lv, aby neutekli jinám. Pokuty viz výše :-)) Platíme s úsměvem, v případě doležené hospitalizace .. bez sankcí, naopak s přáním dobrého zdraví --- :ha3x: pijte mléko, je zdravé :boss:

Zpět na „Pokec CoL2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host