Prosím pomôžte

Všeobecné žvanění
Uživatelský avatar
Rie
Former admin
Former admin
Příspěvky: 41

Prosím pomôžte

Příspěvek#1 » 07 črc 2016 07:06

čaute ľudia :cool1:

Môj kamarát a náš verný hráč sa stal obeťou scammu... Unboxol unusualku za 127€ a kôli jeho dobrote a tomu, že verí ľuďom ktorým by nemal o ňu prišiel. Viem o tom lebo sme spolu chatovali ked ju unboxol s jeho radosť bola neopísateľná... Taktiež ako sklamanie keď sa dozvedel čo sa stalo

Chcel by som vás teda všetkých čo máte steam a chcete pomôcť, reportnite prosím tohto dotyčného scammera za priestupok.

Sme obrovská komunita ktorá sa snaží pomáhať hráčom a urobiť pre nich perfektné herné podmienky. Tak im dokážme že im chceme pomôcť. Každý jeden report pomôže.

Meno scammera-Ampspecial | trade.tf :devil1: http://steamcommunity.com/profiles/76561198216515497

Meno hráča-XboxTf2PlayerITrade.tf(G.E.W.H) :friends: http://steamcommunity.com/profiles/76561198246354152/

Ďalej k ludom ktorí by mi neverili- pozrite inventár scammera a sami posúďte či je jeho inventár na unusualku (Hustler's Hallmark), nebol to jeho prvý scam lebo som dole v komentároch na jeho profil zazrel jednu alebo 2 správy obsahujúca iba nadávky spojené zo slovom scammer. Nanešťastie hráč komentáre zmazáva ( aj môj zmazal ) Ďalej ešte niečo... Osammovaný hráč skoro vôbec nehrá Cs-Go a hneď po dokonaní scammu sa v jeho inve objavila zbierka skinov ktoré mu dal scammer ako "poistku" samozrejme že skiny sú čo najlacnejšie

Dakujem všetkým čo sú ochotný pomôcť :) ja aj kamarát sme za to velmi vďačný

S pozdravom Rie :afro:
Naposledy upravil(a) Rie dne 07 črc 2016 20:21, celkem upraveno 3 x.
S pozdravom Rie...Peace out :afro:

Obrázek
Rie|TeamFortress 2
Admin Rights: #120 Orange|#124 JailBreak






facebook
Steam

Spoiler:
Obrázek

Uživatelský avatar
Rie
Former admin
Former admin
Příspěvky: 41

Re: Prosím pomôžte

Příspěvek#2 » 07 črc 2016 08:39

ak ste sa rozhodli pomôcť tak sa podpíšte hashtagom #protiscammu

Dakujem všetkým ;)
S pozdravom Rie...Peace out :afro:

Obrázek
Rie|TeamFortress 2
Admin Rights: #120 Orange|#124 JailBreak






facebook
Steam

Spoiler:
Obrázek

Uživatelský avatar
Speaker264
Headmaster
Headmaster
Příspěvky: 3053
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosím pomôžte

Příspěvek#3 » 07 črc 2016 12:18

Jakmile vlastníš nějaký dražší věci tak je potřeba si dávat pozor na scammery, hijackery a další takovejhle odpad no. Tohle se stalo každýmu druhýmu, i mně ale s itemem co stál 2 refy. Hráče jsem nahlásil, ale na hashtag kašlu :P
Obrázek
Headmaster TF2
speaker264@seznam.cz
Steam
Obrázek

Uživatelský avatar
Lee_CZ_
Former admin
Former admin
Příspěvky: 91

Re: Prosím pomôžte

Příspěvek#4 » 07 črc 2016 14:01

Můžete mi vysvětlit o co jde? :D Nějak tomu nerozumím a rád se přiučím na co si dávat bacha.
Obrázek
Senior Admin #80 Minecraft

Uživatelský avatar
Rie
Former admin
Former admin
Příspěvky: 41

Re: Prosím pomôžte

Příspěvek#5 » 07 črc 2016 14:55

Můžete mi vysvětlit o co jde? :D Nějak tomu nerozumím a rád se přiučím na co si dávat bacha.
Môj kamarát sa stal obeťou veci známej ako scamm/podvod. Vysvetlil by som ti to ako to že niekto iný chce tvoj item ale nechce zaňho platiť plnú alebo dokonca žiadnu sumu, v tomto prípade šlo o unusualku. scammer postupoval tak že povedal že zašle 100€ steam poukažku za unusualku ktorú mu dá a na poistenie mu dal pár cheap cs-go skinov. Týto hráči využívajú dobrotivosť a dôverčivosť ostatných :) proste ho oklamal. keď sa tomu chceš vyhnúť tak si pri tradovaní dávaj pozor na ludí ktorý ti ponúkajú velké sumy mimo oficiálneho tradu a teda od teba potrebujú aby si mi uveril, hrajú sa na kamarátov a potom ťa oscamujú. Môže sa ti to zdať ako ponuka snov ale nemusí sa to vždy vyplatiť. preto si povedz že to nebudeš riskovať a račej si nájdeš inú trade príležitosť :) je to sviniarna toto
S pozdravom Rie...Peace out :afro:

Obrázek
Rie|TeamFortress 2
Admin Rights: #120 Orange|#124 JailBreak






facebook
Steam

Spoiler:
Obrázek

Uživatelský avatar
Lee_CZ_
Former admin
Former admin
Příspěvky: 91

Re: Prosím pomôžte

Příspěvek#6 » 07 črc 2016 16:32

Aha takže něco co se mi nestane, jelikož nemám co tradovat a ani bych netradoval :D
Obrázek
Senior Admin #80 Minecraft

Uživatelský avatar
Rie
Former admin
Former admin
Příspěvky: 41

Re: Prosím pomôžte

Příspěvek#7 » 07 črc 2016 18:15

no tak ty máš poriešené :D
S pozdravom Rie...Peace out :afro:

Obrázek
Rie|TeamFortress 2
Admin Rights: #120 Orange|#124 JailBreak






facebook
Steam

Spoiler:
Obrázek

Uživatelský avatar
Atimaster
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1660
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosím pomôžte

Příspěvek#8 » 07 črc 2016 21:04

Tady se asi mluví maďarsky.

Uživatelský avatar
Rie
Former admin
Former admin
Příspěvky: 41

Re: Prosím pomôžte

Příspěvek#9 » 11 črc 2016 08:25

to ja slangová slovenčina :D ak mi budeš odpisovať na steame tak si zvykneš :P
S pozdravom Rie...Peace out :afro:

Obrázek
Rie|TeamFortress 2
Admin Rights: #120 Orange|#124 JailBreak






facebook
Steam

Spoiler:
Obrázek

Zpět na „Pokec“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů

cron