Scripter a GM

Moderátoři: The19cz, _[Honza]_

Tomas99
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 8
Kontaktovat uživatele:

Scripter a GM

Příspěvek#1 » 03 dub 2016 21:48

Ahoj příznivci GTA.

Od dnešního dne budu noví pawner pro SA:MP takže kdyby jste cokoliv potřebovaly ohledně chyb atd.. můžete se na mě obrátit.
Nadále vás chci upozornit, že mě vidět na serveru asi nebude taková sranda, jelikož na hraní není čas.

Nadále dělám už nějaký čas na svém GM, ale je tak v 50 %
Ale zda by byl nějaký zájem bylo by možné ho i spustit a ukázat vám ho. Takže zda budete mít zájem napište. Nechci server zveřejnovat uplně takže zda budete mít zájem se na něj podívat kontaktujte mě do SZ.

Doufám, že se vám moje celková práce bude líbit a budete spokojení z mojí práci. Doufám, že i někteří jako hráči budete semnou nějakém způsobem spolupracovat a pomáhat mi.

Uživatelský avatar
lajci333
Former admin
Former admin
Příspěvky: 61

Re: Scripter a GM

Příspěvek#2 » 03 dub 2016 23:08

Good Job :)
Obrázek
Admin #66
Jr.admin #65
Capital admin #100
Admin #88 - dočasne , inak Builder


Uživatelský avatar
Lee_CZ_
Former admin
Former admin
Příspěvky: 91

Re: Scripter a GM

Příspěvek#3 » 04 dub 2016 11:27

No tak tě u nás vítám, jen si nejsem zrovna jistý, jestli je v pořádku se tu zmiňovat o nějakém svém serveru. Ono vlastně cokoliv co není pod záštitou TG je konkurence, tak to neber zle, ale spíš to zní jako reklama. Takže spíš bych tedy svou práci vložil do našeho serveru, kde se na to mohou lidi v klidu podívat :)
Obrázek
Senior Admin #80 Minecraft

Uživatelský avatar
lajci333
Former admin
Former admin
Příspěvky: 61

Re: Scripter a GM

Příspěvek#4 » 04 dub 2016 11:49

Hmm, Lee má pravdu , veď odo mňa má povolené zmeny/úpravy na serveri , takže pokiaľ sa dáta servera zazálohujú , tak môže skúsiť :)
Obrázek
Admin #66
Jr.admin #65
Capital admin #100
Admin #88 - dočasne , inak Builder


Uživatelský avatar
Lee_CZ_
Former admin
Former admin
Příspěvky: 91

Re: Scripter a GM

Příspěvek#5 » 04 dub 2016 12:31

Přesně tak, pokud otmu rozumím, tak ty Lajci jsi šéfem na SA:MP, takže se spolu můžete dohodnout, ale zmínky o jiných projektech a tím defakto reklamě na něco jiného, bych tu nezmiňoval :)
Obrázek
Senior Admin #80 Minecraft

Tomas99
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 8
Kontaktovat uživatele:

Re: Scripter a GM

Příspěvek#6 » 04 dub 2016 12:48

Ahoj. :-)
Asi jsem to měl možná lépe napsat, ale určitě to neberte jako konkurenční server. Kdyby zájem o zkoušku byl tam určitě jak psal. Udělat zálohu a nahodit.
Nadále zda se GM dokončí a lidem by se líbil tak by mohl být i trvale nahozen jako mod herního serveru, nebo by se dal také založit další herní server. (Stím, že bych jsi ho klidně financoval sám, ale připojil bych ho k portálu)

Uživatelský avatar
Atimaster
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1660
Kontaktovat uživatele:

Re: Scripter a GM

Příspěvek#7 » 06 dub 2016 09:55

Servery GTA SA můžeme mít i tři, nebo deset. Ale všechny jsou buď na mém účtu, nebo na účtě Smecovym. Cizí servery nebereme pod TG. A to platí všeobecně, ne jen pro GTA SA. Lajcimu jsem dal možnost rozjet tento server, bo se o něj neměl kdo starat. Mód na něm byl, ale nikdo ho neuměl spravovat. Pokud se to Lajcimu povede rozjet a sehnat lidi, dostane jako odměnu Capital admina GTA SA serveru.

Tomas99
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 8
Kontaktovat uživatele:

Re: Scripter a GM

Příspěvek#8 » 07 dub 2016 13:33

Ten mod, nemá dělat konkurenci!! A to mi je uplně jedno nějak. Zatím nemá cenu nic dělat, když není jisté zda vůbec se bude dokončovat tento server, jelikož je dost pochybností, které určitě nebudu rozebýrat tady. No jasné dostane capital admina. No tohle je jedna z nich, jelikož když jsem se dozvěděl, že vše je neoficialní tak jsem myslel, že mě klepne.

Uživatelský avatar
Atimaster
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1660
Kontaktovat uživatele:

Re: Scripter a GM

Příspěvek#9 » 08 dub 2016 19:20

Co je neoficiální???

Uživatelský avatar
lajci333
Former admin
Former admin
Příspěvky: 61

Re: Scripter a GM

Příspěvek#10 » 08 dub 2016 19:40

Tomas99 , už mám oficiálne Capitala tu na serveri , takže už je to všetko oficiálne spravené , teda ak myslíš to ... Odpíš mi tu na fórku prosím ťa ,
Ďakujem
Obrázek
Admin #66
Jr.admin #65
Capital admin #100
Admin #88 - dočasne , inak Builder


Zpět na „Důležitá oznámení“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti

cron