Testovací server - Project Zomboid

Mr Agony
Headmaster
Headmaster

Testovací server - Project Zomboid

Příspěvek#1 » 19 úno 2015 14:36

Zde se prosím hlašte všichni, kdo by měli zájem o přístup na náš testovací běh na serveru pro hru project zomboid. Co požadujeme, abychom Vás přidali?

steam ID: (pro přidání do kontaktů)
Nick, pod kterým budete vystupovat na serveru: (pokud sem někdo napíše blábol ve stylu ^4A^3bsolutni_^7buh, může si být jistý, že on testovat nebude. Chceme normální lidi s normálními nicky)
Důvod, proč bychom právě Vás měli zapojit do testování serveru: (zkušenosti se survival, schopnost hrát v týmu, no prostě dle uvážení)

Aktuálně hrající lidé z našeho portálu (já, sW, Infro, Atimaster) budou průběžně hodnotit na základě Vámi dodaných informací, kdo se bude účastnit testovacího provozu.
Obrázek
Redakce, Mafia II, BoardBreakers
mragony@taurigaming.cz

RedRobin
Začátečník
Začátečník

Re: Testovací server - Project Zomboid

Příspěvek#2 » 04 čer 2015 13:40

Čau všichni,

Pokud je možnost hrát Project Zomboid aktuální, hlásím se jako možný adept. Hru už hraju nějaký ten pátek a momentální beta build obsahuje spoustu novinek jako třeba možnost postavit vlastní generátor, nové traity pro postavu atd. Jsem zastáncem lehkého RP hraní, popřípadě i hardcorovějšího nastavení. Mám pár přátel, kteří by se eventuálně mohli také připojit.

Atimaster
Administrátor
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#3 » 04 čer 2015 23:15

Ahoj, vydrž na kompetentní osobu, určitš se stebou spojí.

Mr.Infro
Former admin
Former admin

Příspěvek#4 » 05 čer 2015 01:17

RedRobin píše:Čau všichni,

Pokud je možnost hrát Project Zomboid aktuální, hlásím se jako možný adept. Hru už hraju nějaký ten pátek a momentální beta build obsahuje spoustu novinek jako třeba možnost postavit vlastní generátor, nové traity pro postavu atd. Jsem zastáncem lehkého RP hraní, popřípadě i hardcorovějšího nastavení. Mám pár přátel, kteří by se eventuálně mohli také připojit.

Zdravím, přidej si mě prosím na steamu: infrocz a nějak se domluvíme :)
Obrázek
mrinfro@taurigaming.cz

Mr Agony
Headmaster
Headmaster

Příspěvek#5 » 05 čer 2015 09:15

Viz naše domluva na steamu. Aktuálně byste byli zapojeni do testovacího chodu serveru. Zkoukli byste to, jakožto lidi, co hráli na publicu a navrhli nastavení. Potom se server otevře pro veřejnost.

Ad naše domluva na steamu - Uděláme z tebe prvního admina pro Project Zomboid. Především z pohledu nastavení toho serveru. Až se server rozhejbe, přibrali by se podle potřeby další lidi :)
Obrázek
Redakce, Mafia II, BoardBreakers
mragony@taurigaming.cz

Simius
Začátečník
Začátečník

Příspěvek#6 » 11 bře 2016 20:24

Zdravím tady Simius . V survivalu jsem strávil většinu posledních let a zajímalo by mě jestli je váš server stále aktivní či jestli už se jedná o project dead. :)

Mr.Infro
Former admin
Former admin

Příspěvek#7 » 16 bře 2016 13:33

Zdravíme, dlouhodobě se o server teď nikdo nestará, ale pokud by ybl zájem, tak ho můžeme obnovit :)
Obrázek
mrinfro@taurigaming.cz

Zpět na “Project Zomboid”