CQB Sniper

Uživatelský avatar
PetriS
Former admin
Former admin
Příspěvky: 286
Kontaktovat uživatele:

CQB Sniper

Příspěvek#1 » 10 bře 2015 20:35

Zdar,
Poslední dobou mi píše hodně lidí na Battlelog na tipy, pro jejich recona, sniperku a na to jak být lepší CQB Sniper :idk:
Celý tento topic bude sepsaný podle toho, co já si o tom myslím, a co si myslím, že je lepší atp.. :)

Takže pojďme na to!

1.) Nastavení Myši
Hodně lidí říká, že na myši zas tak nezáleží a že je to o zvyku, ale já si myslím že pro kvalitní odstřel a přesnost, je důležité mít správně nastavenou vaší herní myš! Pokud herní myš samozřejmě máte. :)

Nastavení:
800 DPI - Nebude rychlá, ale bude mnohem přesnější!
Citlivost ve hře - Mám nastaveno 20%. Jsem zvyklí na rychlejší myši, a trošku mi ze začátku dělalo problém si zvykat, ale sedí to k sobě perfektně. :)

2.) Orientace na mapě, minimapě
Orientace na mapě je důležitá a musíte vědět jak se pohybovat (necampíme!!!). Máte přeci jenom jeden pokus se trefit když potkáte svého soupeře na hodně velkou blízkost! Je to samozřejmě i o rychlosti vašich reflexů, ale samozřejmě je dobré, vyhýbat se čelním střetům a zkoušet své nepřátele obcházet a využivat otevřenost mapy, předpovídat co váš nepřítel udělá, kam poběží, kde přibližně bude. :)

Nesmíte zapomenout na minimapu! Když už máte minimapu tak se ji naučte využívat, protože minimapa jsou vaše druhé oči a když máte aspoň trošku schopný tým, který označuje nepřátele tak máte vyhráno.

3.)Sluch!
Považuji za jeden nejdůležitějších elementů ve hře. Jestli máte kvalitní sluchátka a slyšíte nepřítele přes půl mapy, či aspoň jestli je nad vámi nebo za vámi někde v okolí 10 metrů, je hra vaše. Naučte se využívat sluch více než váš zrak. Neumím si představit hrát bez zvuku, připadám si slepý a neschopný :)
Když se naučíte využívat zvuk, už vás nikdy jen tak někdo nepřekvapí ať je označený, či ne. Když budete zkušenější, poznáte v okolí 50 a možná i více metrů, kde se váš soupeř zrovna nachází (to samozřejmě i závisí na tom, co se kolem vás děje - výstřeli, výbuchy a tak dále).

4.)Pistolka, C4 + Radiomaják
Pistolku si za recona volte vždy rychlou jako je třeba 93R či P226. Samozřejmě je to na vás jakou si zvolíte, když si zvolíte pistolku co vám sedí více, tím jen lépe.. Jen doporučuji se vyhýbat velko-damagovím pistolím, které jsou méně přesné a pomalé (Deagle 44, Unica6, Magnum atp..).

C4! C4 je dokonalá věc, která vám dokáže zachránit život a nebo dokonale napálit soupeře! :)
Výhoda použití je například ve dveřích, či za zády nepřítele... Naučit se s ní ovšem musíte už sami :)) Někde ji čekat a hodit samozřejmě nemyslím.

Radiomaják se hodí vždycky pro vás jako sawnpoint nepříteli dozad, či pro vaší celou squadu která tím mnoho získá. Snažte se ho dávat na místa, kde je malá frekvence bojů, či kam hráči skoro vůbec nechodí..

Vše jde smozřejmě jen z mích zkušenostía jiní zkušení odstřelovači můžou mít jiné triky a tipy :)

Obrázek

Zpět na „Tipy a Triky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host