Žádost o Admina

Máš zájem dělat admina na některém z našich serverů?
Spaceman24
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 1

Žádost o Admina

Příspěvek#1 » 18 bře 2024 15:12

Ahoj , chtěl bych být adminem protože kdysi jím byl a moc mě to bavilo a myslím si že se mnou nebyli žádné problémy. :wave1:

1.Nik ve hře Spaceman75
2.Věk 47
3.Žádám o práva na serveru [CZ/EU]#125 TauriGaming.cz | TRADE | BP,TP,FASTDL
4.Steam Id - https://steamcommunity.com/profiles/76561198335119751/
5. Steam ID - STEAM_0:1:55975235
6.Na serveru hraju už od roku 2016 a delší pauzou a co se týká Stamm bodů mám přes 118 tisíc cca.
7.Pracuji na 8h ranní směny takže čas by byl.
8.Proč být u vás adminem , protože už jednou jak jsem psal adminem byl a bavilo mě to a chtěl bych oživit tento server je škoda že hraje málo lidí, uvidíme zda se to povede ale věřím že ano. Samozřejmě udržovat server v čistotě od různých trollů, Nworderů, spinboterů můj chat log si myslím že je čistý bez nějakých vulgárních slov.

Pokud bylo potřeba doplnit informace tak můj discord je spaceman475 děkuji.

Uživatelský avatar
Ondis
Trial admin
Trial admin
Příspěvky: 10

Re: Žádost o Admina

Příspěvek#2 » 19 bře 2024 01:38

Ahoj Spaci.
Aktivitu máš za mě v pořádku. Nejsi AFK a i přesto že už na Tradu nebývá dost lidí tak tě tam potkávám a vidím že jsi aktivní což se mi líbí. Chat log tam nevidím ani jeden problém, slušně se vyjadřuješ a snažíš se být hodný vůči ostatním. Znám tě už dlouho a vím že jsi docela klidný člověk a nebývají s tebou žádné problémy takže proti tobě nic nemám a nevidím žádný problém proč ti znovu nedát šanci. Možná trošku víc komunikovat ale to nevidím jako něco něco extra hroznéh :ok:
.

Za mě ANO :drink:
S Pozdravem Ondis❤
Obrázek
TF2 Trial Admin #125 TRADE
  • Discord .ondisek

Uživatelský avatar
Speaker264
Headmaster
Headmaster
Příspěvky: 3053
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost o Admina

Příspěvek#3 » 25 bře 2024 14:47

Zdravím,
aktivitu máš a z minulosti si žádné problémy nevybavuju, čili nevidím důvod, proč to s tebou nezkusit znovu.

Přeji pěkný den,
Speaker264
Obrázek
Headmaster TF2
speaker264@seznam.cz
Steam
Obrázek

Zpět na „Žádosti o administrátora serveru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 hostů