Žádost o Admina na JailBrake

Máš zájem dělat admina na některém z našich serverů?
losu889L
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 10

Žádost o Admina na JailBrake

Příspěvek#1 » 03 bře 2021 19:00

1. Nick- Čínská_Polévka

2. Věk - 13 let

3. Žádost o práva na...- JailBraike 124 CZ/SK

4.URL profil: https://steamcommunity.com/profiles/76561198292217060/ .

5. STEAM ID - Steam ID/Origin:STEAM_/76561198292217060/

6. Ten 1-2 roky a půl (kdyby to bylo u 2 tak ten půl neplatí :D)

7. Info o sebe: Jmenuji se Richard, je mi 13 let, rád hraji na Tauri. serverech a nejsem až-tak moc toxic (dle mého) :D. Nedělám moc gramatických hrubek. *Prečo Admin na serveru?*- Já neskutečně napomínám ostatní hráče což se týče pravidel a často když tam není admin tak někteří dělají více *chyb* než je zdrávo (klidně poruší i 10 pravidel v jednom kole :D). A tak bych se chtěl stát adminem který by to řešil a také mám na JailBraiku nahraný nějaký ten pátek, znám tam lidi, znám seacreaty, znám pravidla atd... . Ano vím že můj *trestní* rejstřík má 1 trest což byla Perma avšak jsem od té doby jsem na tomto servery *pilně pracoval* a žádné větší napomenutí od admina jsem nedostal. A tak doufám že si to alespon někdo přečte (z A-TEAMU) a prozkouší mne (mě se může psát také jako mne :D).

Čínská_Polévka

Uživatelský avatar
FISI
Former admin
Former admin
Příspěvky: 79

Re: Žádost o Admina na JailBrake

Příspěvek#2 » 03 bře 2021 21:56

Řeknu to rovnou. Já osobně bych tě nedokázal vidět jako admina na jb. Tvoje chování bych občas mohl přirovnat k desetiletýmu dítěti. Do blue chodíš, wardena si bereš ale na tom teď nezáleží. Záleží na tom jak se chováš. To bohužel neovlivním jelikož změnit mysl 13letého dítětě tak aby se choval jak 16letý člověk prostě nejde.

Za mě to je rozhodně NE.
FISI tady byl a určitě ještě přijde

former admin TF2 #124 jailbreak

Uživatelský avatar
PawelONYT
Senior Admin
Senior Admin
Příspěvky: 109

Re: Žádost o Admina na JailBrake

Příspěvek#3 » 04 bře 2021 16:59

Ahoj Polévko,

sice hraješ v blue, většinu času na jailbreaku, bereš si wardena, ale s tvým chováním si tě nedokážu vidět jako admina, souhlasím s Fisim, jelikož na to, že ti je 13, chováš se jak 10 leté dítě.
Spoiler:
NE
S pozdravem PawelON. *hoj*
Obrázek
Admin TF2 #124 Jailbreak

Uživatelský avatar
Sam
Capital Admin
Capital Admin
Příspěvky: 789

Re: Žádost o Admina na JailBrake

Příspěvek#4 » 06 bře 2021 22:09

Zdravím,
Zde souhlasím s kolegama. To co jsem viděl na serveru jak se chováš, tím jsi mi dokázal, že se na pozici jb admina vůbec nehodíš.


Žádost zamítám
S pozdravem
Sam
Obrázek
Capital Admin TF2 #124 Jailbreak , Senior Admin #125 Trade

Zpět na „Žádosti o administrátora serveru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti

cron