Žádost na admina,Jabba Orange x4

Máš zájem dělat admina na některém z našich serverů?
Uživatelský avatar
Jabba
Former admin
Former admin
Příspěvky: 11

Žádost na admina,Jabba Orange x4

Příspěvek#1 » 01 úno 2021 21:13

1) Nick ve hře: Jabba myška
2) Věk: 13
3) Na jaký server žádám o práva: Orange x4
4) URL profil Steamu: https://steamcommunity.com/id/cyndaquil240
5) STEAM ID: STEAM_0:0:526359340
6) Jak dlouho hrajete "hru" na našich serverech: Na TG hraji něco okolo 1 roku.
7) Info. o sobě, proč chci být u vás Admin?: Zdravím, jmenuji se Šimon. Chodím do základní školy v Roudnici nad Labem. Jako kroužky chodím na baseball a hraji na hudební nástroj na klarinet(bohužel v této době Covidu mám pouze každý den drobné cvičení a online výuku klarinetu). Žádost na admina serveru jsem si dělal někdy asi 3 měsíce zpátky, kterou mi zamítli. Novou žádost jsem chtěl udělat po delší době třeba až za půl roku, ale všiml jsem si, že admini na Orange ubívají a celkem jsou nyní co jsem se díval 4 a z toho dalo by se říct jenom jeden je aktivní. Tak jsem se rozhodl napsat si žádost, abych mohl situaci pomoct. Aktivní jsem celkem dost a TFko hraju krom pár vyjímek každý den. V poslední době se např. s cheaterama na Orange setkávám celkem často a vždy musím zavolat Fluffera (Fluffera musím pochválit, že potom co mu napíšu tak odpoví a je do 5 min na serveru). Tak chci zkusit srovnat pořádek a nějak pomoct ostatním. Tak to je k mé žádosti asi vše
Přeji hezký zbytek dne Jabba *hoj*
ObrázekJunior Admin Orange
#120 Orange X4


Přeji krásný zbytek dne
Jabba

Uživatelský avatar
FluffieDwagonUwU
Former admin
Former admin
Příspěvky: 13

Re: Žádost na admina,Jabba Orange x4

Příspěvek#2 » 01 úno 2021 21:18

Zdravím,
Děkuju za tu menčí pochvalu, na serveru seš aktivní, vulgárně se nevyjadřuješ a pomoc v a-teamu by se taky hodila hlavně na orange, moc tam lidi nechodí ale to nemění ten fakt že většinou jak se na server zajdu kouknout tak tam většinu času seš
(poznámka Jabba je většinou ten co mi řekne že je na orange cheater)
Za mě to bude ANO
takže si myslím že by jsme to s tebou mohly skusit, vyčkej na vyjádření speakra
:ha3x:
Obrázek
Admin #120 Orange

Have a great day/night ;3
- Venru

Uživatelský avatar
Speaker264
Headmaster
Headmaster
Příspěvky: 3053
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost na admina,Jabba Orange x4

Příspěvek#3 » 01 úno 2021 21:57

Zdravím,
v poslední žádosti jsem ti psal, abys zlepšil chování. Podle toho, co jsem četl v chatu, jsi ale udělal spíš přesný opak. Že máš aktivitu a nahlašuješ je pěkné, ale s tvým vyjadřováním zkrátka admin být nemůžeš. Zapracuj na tom a pokud budeš mít stále zájem, podej si žádost znovu.

Žádost zamítám.

Přeji pěkný den,
Speaker264
Obrázek
Headmaster TF2
speaker264@seznam.cz
Steam
Obrázek

Zpět na „Žádosti o administrátora serveru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti

cron