Žiadosť o Administrátora

Máš zájem dělat admina na některém z našich serverů?
detl1x
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 3

Žiadosť o Administrátora

Příspěvek#1 » 04 led 2021 03:41

1) Nick v hre (meno): |TG| Detl1x
2) Vek: 14
3) Na jaky server žiadate o práva: [CZ/SK]#124 TauriGaming.cz / JAILBREAK / FASTDL
4) URL profil (adresu) Steamu (verejnú): https://steamcommunity.com/id/detl1xko/
5) STEAM ID: detl1xko
6) Jak dlho hrajete "hru" na našich serveroch: tak niečo okolo 1+ roka s prestávkami
7) Info. o sebe: ... atd ... Prečo chcem byť u vás Admin?: Takže volám sa Sebastian a admin by som chcel byť pretožema baví hrať na Jail Breaku a pomáhať hráčom v podledných dňoch som pomáhal hráčom ohladom toho prečo im nejdu blocky,hladom ich guard banu atď...ale chcel by som im pomáhať viacej áno uznávam za začiatku som sa správal trochu divno ale teraz som sa zmenil vôbec niesom toxic a pokoj a milosť je podľa mňa cesta ku tomu byť dobrý admin.

Tak by som bol rád ak by som to mohol aspoň skúsiť je to na vás ale určite by som vás nesklamal!

S pozdravom Detl1x *hoj*

Uživatelský avatar
Tusi
Former admin
Former admin
Příspěvky: 185

Re: Žiadosť o Administrátora

Příspěvek#2 » 04 led 2021 09:35

Ahoj Detlixi,
no niekedy ti vychádza s tvojich úst nevhodné slovo, lenže to niekedy robia viacerí admini a wardenovať vieš. Myslím že si sa zlepšil, tak ti dám šancu.
Spoiler:
ÁNO
Prajem pekný zvyšok dňa!
S pozdravom Tuši
*hoj*
Obrázek
Mein Steam

Uživatelský avatar
Takachu
Former admin
Former admin
Příspěvky: 27

Re: Žiadosť o Administrátora

Příspěvek#3 » 04 led 2021 10:23

oh well všetko to už povedal kolega za mna takže ano


chill guy starboy out!
možete ma najst tu--Steam profile
"one artist once said to draw nsfw,you must first draw sfw" -rymherdier
-Starboy :chill:

Uživatelský avatar
Mr. Shadow
Former admin
Former admin
Příspěvky: 209

Re: Žiadosť o Administrátora

Příspěvek#4 » 04 led 2021 11:56

Zdravím,

u této žádosti mám takové smíšené pocity... jako hráč jsi fajn, pomáháš nám, ale jako admin.. nevím. Za mě raději NE, finální slovo má CA
Obrázek
Senior Admin #124 Jailbreak

Uživatelský avatar
FISI
Former admin
Former admin
Příspěvky: 79

Re: Žiadosť o Administrátora

Příspěvek#5 » 04 led 2021 15:43

Detlixi, jako admina bych si tě představoval celkem dobře. Úplně souhlasím s Tušim, dokonce jsem tě viděl pomáhat člověku s banem a dost ti to šlo. Ano, je pravda že ti občas vyleze z pusy jedno nebo dvě sprostá slovíčka ale to se dá omezit.
Za mě je to teda ANO.
FISI tady byl a určitě ještě přijde

former admin TF2 #124 jailbreak

Uživatelský avatar
Rasist Pikachu
Former admin
Former admin
Příspěvky: 1254

Re: Žiadosť o Administrátora

Příspěvek#6 » 04 led 2021 16:39

Môj aktuálny názor k tebe je, že by si nemal dostať admina. Wardenovať a vedieť pravidlá by si mal áno no to nie je dôvod aby si dostal admina ale aby si zostal v blue a nie s banom. Správanie a vystupovanie na servery na to sa zameraj. Verím, že ak to vieš zlepšiť tak mňa aj ostatných adminov s pochybnosťami dokážeš presvedčiť k pozitívnej odpovedi. Za mňa nie

Uživatelský avatar
Sam
Capital Admin
Capital Admin
Příspěvky: 789

Re: Žiadosť o Administrátora

Příspěvek#7 » 05 led 2021 18:56

Zdravím,
Na serveru vidím, že často hraješ v blue a bereš si wardena, jsi komunikativní a aktivitu máš velmi vysokou (113h za měsíc)
Jediný problém co stebou mám, že tvé chování neodpovídá na admina. Byl jsem svědkem že na serveru jsi byl nepříjemný a dostával jsi mnohokrát kick za nevhodné chování.
Zlepši své chování a pokus se nás přesvědčit o tom, že o post admina opravdu stojíš.

Žádost Zamítám
S pozdravem
Sam
Obrázek
Capital Admin TF2 #124 Jailbreak , Senior Admin #125 Trade

Zpět na „Žádosti o administrátora serveru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti

cron