Žiadosť

Máš zájem dělat admina na některém z našich serverů?
Uživatelský avatar
Bobby22
Přispěvatel
Přispěvatel
Příspěvky: 145

Žiadosť

Příspěvek#1 » 23 pro 2020 18:41

1) Nick v hre (meno): Formula
2) Vek: 16
3) Na jaky server žiadate o práva: Jailbreak 124
4) URL profil (adresu) Steamu (verejnú): https://steamcommunity.com/id/NotAFormula/
5) STEAM ID: STEAM_0:1:223298415
6) Jak dlho hrajete "hru" na našich serverov: 4\3 roky
7) Info. o sebe: Volám sa Formula som z Banskej Bystrici a rád hrám hry + programujem v c++, php, sorucemod, amxx, html atp... Mam aj mačku volá sa Lila Moje oblúbené hry: TF2, cs 1.6, CSGO, gmod. Rád hrám na JB módoch atp. + rád RolePlayujem. Rád pozerávam TV môj obľubený film je: Avatar
Prečo chcem byť u vás Admin?: Lebo chcem pomôcť TGčku aby sa rozvíjal lepšie a aby komunita sa zlepšila komunita lebo niekedy admin nie je online a stále musím nahlásiť ich. Riešim problémy v kľude ale raz za čas sa to nepodarí rád robím poriadky na jb ale potom pride niaky fkiller alebo týpek čo porušuje pravidla a buď mu musím dať death block atp.







Ďakujem sa pozriete tejto žiadosti


S pozdravom Formula *hoj*
Spoiler:
cs

Uživatelský avatar
FISI
Former admin
Former admin
Příspěvky: 79

Re: Žiadosť

Příspěvek#2 » 23 pro 2020 19:26

Hele mě se to nezdá jako dobrý nápad. A k tomu ještě tvůj banlist, já bych řekl že by to nešlo za mě je to NE.
FISI tady byl a určitě ještě přijde

former admin TF2 #124 jailbreak

Uživatelský avatar
Sam
Capital Admin
Capital Admin
Příspěvky: 789

Re: Žiadosť

Příspěvek#3 » 23 pro 2020 21:01

Zdravím Formule,
Vím, že se snažíš, pomáháš nám s nahlášení hráčů který dělají bordel, hraješ v blue, ale prostě stále si myslím, že to na admina prostě není, tvá minulost je dost drsná, vždyť to víš sám. Pro mě budeš hráč, který nahlašuje hráče, který dělají bordel, ale v aktuální době to fakt na admina nevidím.
Vím, že se většina adminů nevyjádřila, ale určitě budou se mnou sdílet názor takový, jaký na tebe mám.

Žádost Zamítám
S pozdravem
Sam
Obrázek
Capital Admin TF2 #124 Jailbreak , Senior Admin #125 Trade

Zpět na „Žádosti o administrátora serveru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti

cron