Žádost o Admina na Jailbreaku pokus č.3

Máš zájem dělat admina na některém z našich serverů?
rider
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 9

Žádost o Admina na Jailbreaku pokus č.3

Příspěvek#1 » 12 pro 2020 21:34

Nick: Ghoul69
Věk:13
Žádám práva na Jailbreak
URL: https://steamcommunity.com/profiles/76561198204198243/
Steam ID: STEAM_0:1:121966257
Na Jailbreaku hraju déle než Sam je adminem a na TF2 mám 2 280 hodin.

Jmenuju se Maxim Sochor a chtěl bych být admin protože si myslím že bych byl dobrá pomoc. Na Jailbreaku jsem skoro celou dobu co mám zapnuté Tfko. Mám hodně nervů a s problémem si dokážu poradit a také ho vyřešit. Když jsem sám na Jailbreaku tak se tam dějí hodně špatný věci, např. se napojí nějaký rusák a dává freekilly, někdy tam i člověk který tvrdí že umí pravidla ani neví jak funguje baitění, dávají tam také hon na hráče a já bych to chtěl vyřešit. S hráči a adminy mám dobrý vztah (kromě pár jedinců). Kdybych to měl shrnout tak chci více pomoct ostatním adminům a nechci jen přihlížet jak někdo porušuje pravidla.
Ghoul tu byl a rozhodně se doplazí zpátky. :bye:

Uživatelský avatar
Tusi
Former admin
Former admin
Příspěvky: 185

Re: Žádost o Admina na Jailbreaku pokus č.3

Příspěvek#2 » 12 pro 2020 22:07

Ahoj Ghoule,
začnem s tvojími plusami:
1. bereš si wardena (to ako cením skoro nikto v blue tíme kto príde tak si neberú wardena)
2. pravidlá poznáš
3. vieš wardenovať
A teraz začnem s mínusami:
1. videl som ťa že nadávaš slovami k**da, k**va
2. občaš baitíš
3. ignoruješ chat
4. neposlúchaš adminov (to môže potvrdiť aj FISI, že sme ťa museli napomínať)
Tvoje správanie sa mi vôbec nepáči, keď zmeníš svoje správanie tak nad tým pouvažujem, ale za mňa to je jednoznačne NIE
Naposledy upravil(a) Tusi dne 15 pro 2020 13:24, celkem upraveno 2 x.
Prajem pekný zvyšok dňa!
S pozdravom Tuši
*hoj*
Obrázek
Mein Steam

Uživatelský avatar
FISI
Former admin
Former admin
Příspěvky: 79

Re: Žádost o Admina na Jailbreaku pokus č.3

Příspěvek#3 » 12 pro 2020 22:10

No, já bych řekl ano ale něco v mé hlavě mi furt říká ne.
Nervy máš možná velké, i když si pamatuju to že jsi se rychle naštval jak v tf2 tak i na discordu. Poslední dobou ale nadáváš. A i přesto že tě upozorním, to se pak omezí po tom co řeknu že máš poslední šanci. No abych to shrnul. Já bych teď asi řekl ne protože ano jsou tam lidi co dělají chyby ale a-team se to snaží omezit. Pro teď bych asi dal NE.
Pokud se dokážeš změnit změním i já názor.
Naposledy upravil(a) FISI dne 12 pro 2020 22:12, celkem upraveno 1 x.
FISI tady byl a určitě ještě přijde

former admin TF2 #124 jailbreak

rider
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 9

Re: Žádost o Admina na Jailbreaku pokus č.3

Příspěvek#4 » 12 pro 2020 22:11

Dobrý den
Na baitění si teď začínám dávat hodně pozor a snažím se to omezit. Na to že někdy se vyjádřím vulgárně se taky omlouvám ale v následujících dnech se opravdu pokusím být více family=friendly.

Uživatelský avatar
Rasist Pikachu
Former admin
Former admin
Příspěvky: 1254

Re: Žádost o Admina na Jailbreaku pokus č.3

Příspěvek#5 » 17 pro 2020 23:01

Zdravím asi by som to povedal tak, že toto je tvoj tretí pokus a stále sa rieši tvoja ignorácia chatu a baity o ktorých píšeš, že sa ich snažíš obmedziť no to už malo byť vyriešené hneď v prvej žiadosti. Nechápem čo je na tom tak ťažké, že si musíš dávať nato pozor.
Dostal by som admina ak by som dával freekilly ale snažím sa to nerobiť? Ak nie si schopný tri krát vyriešiť takú jednoduchú vec tak to už môžem len hádať čo by si robil v admin teame.
Nebudem tu ďalej písať snaž sa a skús to znova lebo je vidno kde končia limity tvojej snahy.
Žiadosť zamietam

Zpět na „Žádosti o administrátora serveru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti

cron