Žiadosť o admina na Jailbreak 124

Máš zájem dělat admina na některém z našich serverů?
Uživatelský avatar
Bobby22
Přispěvatel
Přispěvatel
Příspěvky: 145

Žiadosť o admina na Jailbreak 124

Příspěvek#1 » 29 lis 2020 13:06


1) Nick v hre (meno): Formula
2) Vek: 16
3) Na jaky server žiadate o práva: Jailbreak
4) URL profil (adresu) Steamu (verejnú): https://steamcommunity.com/id/NotAFormula/
5) STEAM ID: STEAM_0:1:223298415
6) Jak dlho hrajete "hru" na našich serverov: 4\3 roky
7) Info. o sebe: Volám sa Formula Mám 16 rokov som z Banskej Bystrici a zaujímam sa o programovanie like (c c++ amxx Sourcemod, Html, PhP) Tvorím módy/pluginy do cs 1.6 a TF2 mam aj PlayStation 4, moje oblubené hry:Detroit become human, TF2, cs 1.6, všetky metro hry,
Prečo chcem byť u vás Admin?: Lebo keď som sa pozeral na Jailbreak tak potrebujete pomocnú ruku lebo niektorí admini sú neaktivní kvôli osobnými problémami ATP. Chcem aby sa komunita zlepšila, Riešim problémy v kľude ale ráz za čas sa to nepodári. Pravidlá viem ale teraz nebudem v kontakte ako na steame a Discord budem poviem čo sa stalo: teraz posledné dni budem neaktivný kvôli Pc pokazil sa mi disk tak preto som neaktivný ale v decembri (23/24) budem mať Pc tak zatiaľ admini sa tu môžu vyjadrovať ale teraz nebudem v kontakte





Tak zatiaľ uvidíme sa potom *hoj*
Spoiler:
cs

Uživatelský avatar
Rasist Pikachu
Former admin
Former admin
Příspěvky: 1254

Re: Žiadosť o admina na Jailbreak 124

Příspěvek#2 » 29 lis 2020 23:54

Zdravím, nemám v pláne ťa brať do admin teamu a za to môže tvoja história trestov a tvoje správanie, ktoré sa možno menilo za tie roky no nie na úroveň kde by sme ti vložili jailbreak na starosti.

Žiadosť zamietam

Zpět na „Žádosti o administrátora serveru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti

cron