Návrat do funkce admina

Máš zájem dělat admina na některém z našich serverů?
Uživatelský avatar
LegendaF0ster
Senior Admin
Senior Admin
Příspěvky: 85

Návrat do funkce admina

Příspěvek#1 » 14 lis 2020 12:34

1) Nick v hre (meno):F0ster
2) Vek:17
3) Na jaky server žiadate o práva: #124 Jailbreak
4) URL profil (adresu) Steamu (verejnú): https://steamcommunity.com/profiles/76561199098795318/
5) STEAM ID: STEAM_0:0:569264795
6) Jak dlho hrajete "hru" na našich serverov: Bude to něco přes rok a půl přibližně.
7) Info. o sebe: ... atd ... Prečo chcem byť u vás Admin?: ...
Jsem kluk, kterému je 17 let a tráví čas v nouzovém stavu u počítače. Mám labradorského retrívra. Miluju nohejball. Moje kolekce oblíbených her je dost specifikovaná. Mám rád hry, ve kterých se dokážu pobavit, proto jsem taky hrál na vašich serverech. A teď k té části, proč chci být admin, všichni by psali, že chtějí dělat pořádek na serveru, tak pro ty, kteří neustále píšou, není to chtivost, ale povinnost udržovat na serveru pořádek, jinak by vypadl jako válka v Iránu. To jsem trochu odbočil od tématu.

Teď jenom proč bych chtěl být adminem.
Adminem jsem byl už 2x. Začalo se mi stýskat po téhle komunitě. Chtěl bych přivést něco nového na server. Vidět některé hráče nadávat v chatu není moc dobrý pohled. Možná to vypadá, že chci mít jenom pravomoce pro některé, ale není tomu tak. Chci zase nabídnout pomoc v udržování serveru od jakýchkoliv hráčů, kteří jakkoliv chtějí kazit ostatní zábavu. Vím, že někteří si to nebudou číst celé, ale i tak oceňuji že jsi se dočetl až jsem. Všechny pozitivní i negativní odpovědi respektuji.
Obrázek
Senior Admin #124

Skadoosh775
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 8

Re: Návrat do funkce admina

Příspěvek#2 » 14 lis 2020 18:02

:O F0ster tebe sem dlouho neviděl, na jb chybi mi tvoje bany cos mi dávál -Milka :D :D

Uživatelský avatar
MentlegenSVK
Former admin
Former admin
Příspěvky: 65

Re: Návrat do funkce admina

Příspěvek#3 » 15 lis 2020 23:51

No Foster co mam na to povedať rád by som ťa privítal naspäť ale zrovna aktivita este nebude idealna aj tak hovorím že ANO
S pozdravom. Mentlegen

Obrázek
#120 TF2 Orange x4 AND #124 TF2 Jailbreak

Respect this guy or he will beat your ass up :Aggres: :afro: :bomba:
Anyway have a Nice day :flower:

Uživatelský avatar
Rasist Pikachu
Former admin
Former admin
Příspěvky: 1254

Re: Návrat do funkce admina

Příspěvek#4 » 16 lis 2020 16:43

Zdravím, po nejakom čase sa vrátiš na server a hneď chceš admina? Nahraj si prv nejaké tie hodiny. Aktuálne si bol na jb 4dni a máš nahraté 4hodiny. Keď bude čas v pohode znova si môžeš zažiadať.

Žiadosť zamietam

Uživatelský avatar
LegendaF0ster
Senior Admin
Senior Admin
Příspěvky: 85

Re: Návrat do funkce admina

Příspěvek#5 » 16 lis 2020 19:57

Rozumím. Díky za opověď :salut:
Obrázek
Senior Admin #124

Zpět na „Žádosti o administrátora serveru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti

cron