žádost o admina na JB č.2

Máš zájem dělat admina na některém z našich serverů?
HiriDuck
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 5

žádost o admina na JB č.2

Příspěvek#1 » 24 říj 2020 00:36

1) Nick v hre (meno): HiriDuck
2) Vek: 15
3) Na jaky server žiadate o práva: JailBreak #124
4) URL profil (adresu) Steamu (verejnú): http:/steamcommunity.com/profiles/76561198219918225
5) STEAM ID: STEAM_0:1:129826248
6) Jak dlho hrajete "hru" na našich serverov: asi 3 roky
7) Info. o sebe: ... atd ... Prečo chcem byť u vás Admin?: všml jsem si že teď poslední dobou nejsou aktivní vetšina adminů i teď mám vetší aktivitu než skoro všichni admini ale to neznamená že tam budu furt mám i školu to zas chápu proč asi admini nebyly online ,tenhle týden jsem moc nemohl protože jsem měl hodně písemek ale chci to zlepšit. Chci pomáhat komunitě a zlepšit chování ostatních hráčů. Umím wardonovat začínám se značit dělat nové minihry. Chci jít do admin teamu protože když jsem vetšinou na serveru tak tak nejsou skoro admini a musím furt psát jednomu adminovy který je aktivní že má někomu něco vysvětlit. Už hraju na jailbreaku dlouho vím jak to funguje skoro všechny hodiny co mám na tf2 tak je na tg serverech vetšina na jb (1,882 hodin celkem). Jo taky taková malá informace o mě: mám dvoje občanství. Děkuji za pozornost :gj:
Naposledy upravil(a) HiriDuck dne 24 říj 2020 18:19, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
PancakeFox
Former admin
Former admin
Příspěvky: 187

Re: žádost o admina na JB č.2

Příspěvek#2 » 24 říj 2020 00:39

Čégo belo
Znám tě už dlouho a minihry děláš dobré. A hráče zabavit umíš, což je podle mě důležité.
Pořádek si většinou taky uděláš a přes to že poslední dobou nemám moc čas na to chodit je JB.
Tak si myslím že by stálo za to to s tebou zkusit Za mě Ano. A přeji hodně štěstí. ;)
S pozdravem PancakeFox
*hoj*

Obrázek

Uživatelský avatar
FISI
Former admin
Former admin
Příspěvky: 79

Re: žádost o admina na JB č.2

Příspěvek#3 » 24 říj 2020 19:37

Čau, uplně souhlasím s pancakem. Sice mi občas napíšeš a zeptáš se mě na pravidla ale to jsou jen takové nedůležité věci. No zábavu se snažíš hlavně dopřát ostatním nedáváš furt jen reakce blu jsi celkem často a to ostatní řekl pancake takže za mě je to ANO.
FISI tady byl a určitě ještě přijde

former admin TF2 #124 jailbreak

Uživatelský avatar
Rasist Pikachu
Former admin
Former admin
Příspěvky: 1254

Re: žádost o admina na JB č.2

Příspěvek#4 » 01 lis 2020 20:26

HiriDuck môj názor na teba bol, že si len týpek čo si robí žarty z at, spamuje bindy a prípadne robí kačacie zvuky. Na servery som ťa videl občastne a viac ťa bolo stretnúť na trade servery.
Od minulej žiadosti sa ti zlepšil dôvod o admina no keďže si s tebou nie som istý rád by som ťa ešte chcel odsledovať a vidieť či to fakt myslíš vážne a potom by si to mohol skúsiť zase.

Žiadosť zamietam

Zpět na „Žádosti o administrátora serveru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti

cron