Žádost o Admina

Máš zájem dělat admina na některém z našich serverů?
rider
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 9

Žádost o Admina

Příspěvek#1 » 17 říj 2020 01:24

Nick:GhoulFromTokyo
Věk:13 let
Žádám práva na Jailbreak
URL: https://steamcommunity.com/profiles/76561198204198243/
Steam ID: STEAM_0:1:121966257
Na Jailbreaku hraju už déle než je Sam Adminem a celkem mám nahráno 1930 hodin.

Jmenuju se Maxim Sochor a je mi 13 let, rád bych byl admin protože hraju na Jailbreaku pořád co mám zapnuté TF2. Táké kvůli tomu že pořád co tam jsem tak jediný Admin kterého tam vidím tak je Fisi. Spoustu malých dětí tam porušují pravidla, oblbujou, radějí a hrajou jsi na frajery.
Potom ještě se tam připojí nějaký cizinec a já s ním mám potom jen problémy. Chtěl bych právě kvůli tomu pomoct a tomuto zabránit.
Děkuji za jakékoli odpovědi dopředu.

Zatím naschledanou *hoj* .

Uživatelský avatar
FISI
Former admin
Former admin
Příspěvky: 79

Re: Žádost o Admina

Příspěvek#2 » 17 říj 2020 11:27

Čau, když jsem hrál s tebou jak v blu tak i v red teamu tak jsem viděl že nejsi tak špatnej, pravidla znáš celkem dobře a wardena si bereš. poslední dobou hraješ na jb celkem často a nějaká ta pomoc by se mi tam hodila. Ano máš taky nějaké chyby ale komu se to někdy nestane dle mého by jsi byl dobrý admin.
Za mě je to ANO
FISI tady byl a určitě ještě přijde

former admin TF2 #124 jailbreak

Uživatelský avatar
Rasist Pikachu
Former admin
Former admin
Příspěvky: 1254

Re: Žádost o Admina

Příspěvek#3 » 18 říj 2020 00:00

Zdravím za problémy na servery, ktoré sa stali z dôsledku neaktivity mňa a ostatných neaktívnych adminov sa ospravedlňujem no tieto problémy sa budú riešiť a tých čo porušujú pravidlá treba nahlásiť s dôkazom.
Žiadosť vyzerá ako tak v poriadku no asi kvôli mojej neaktivite by som ti asi veľa nepovedal lebo asi ani neviem kto si no príde mi komické keď 13ročný napíše vetu //Spoustu malých dětí tam porušují pravidla, oblbujou, radějí a hrajou jsi na frajery.
Budem sa snažiť si ťa viac všímať aby som vedel lepšie rozhodnúť no info ako " nejsi tak špatnej, pravidla znáš celkem dobře a wardena si bereš" mi nestačí aby som ti dal svoje áno. Počkaj si na vyjadrenie ca.

Uživatelský avatar
Rasist Pikachu
Former admin
Former admin
Příspěvky: 1254

Re: Žádost o Admina

Příspěvek#4 » 01 lis 2020 20:41

Zdravím odsledoval som si ťa ako si hraješ na servery pri adminoch aj bez nich a pri obidvoch nejako zabúdaš, že ako blue máš poslúchať príkazy a riadiť sa pravidlami. Namiesto toho tam boli ignorácie, fh a otravné odfukovanie ľudí čo ti očividne nevadilo keď ťa nato admin upozorňoval.

Žiadosť zamietam

Zpět na „Žádosti o administrátora serveru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů

cron