Žádost o Admina pokus.č.3

Máš zájem dělat admina na některém z našich serverů?
Toshio
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 15

Žádost o Admina pokus.č.3

Příspěvek#1 » 15 říj 2020 16:11

Nick:KamikaZe
věk:13
Žádám o Admina na Jailbreak server
profil:https://steamcommunity.com/profiles/76561198197044214
steam ID:STEAM_0:0:118389243
hraju už tak 3 a půl roku na jb serveru
info: Jmenuji se Šimon Brambůrek,jsem z Šimanova z Vysočiny a všechno dokážu vyřešit s chladnou hlavou i když někdy my vypadne to sprosté slovíčko, mám vždy času dost kromě když někam jedu s rodinou,na tfku mám nahraných skoro 3000 hodin a 600+ hodin na jailbreaku takže nejsem nějaký začátečník, chci být admin protože hraju na jailbreaku když tam není žádný admin a většinou je tam někdo kdo si myslí že tam může nadávat a porušovat pravidla a hlavně většinou nějakou dobu trvá než mi admini odepíšou atd... díky tomu tam bude klid ne jen pro ostatní hráče ale i pro adminy co třeba hrají něco jiného a zrovna nemůžou.
Děkuju předem za (snad dobré) odpovědi

Uživatelský avatar
FISI
Former admin
Former admin
Příspěvky: 79

Re: Žádost o Admina pokus.č.3

Příspěvek#2 » 17 říj 2020 21:51

Ahoj, hele začíná se to lepšit. Wardena si bereš, snažíš se zajistit srandu hlavně ostatním, nedáváš furt jen reakce a hlavně pravidla umíš. Stále je tu občas nějaká ta hra kdy se nudíš a to se občas stává :/.
Dost ses zlepšil takže je to za mě ANO
Ale možná se ještě trochu zlepší než ti tu odpoví CA admin tak tu tvoji nudu dej pryč. Třeba se odpojí a odpočiň si, jdi ven nebo zahraj si něco jiného, koukej na videa a nebo na filmy. To je ode mě vše.

Edit: ok měním názor na jb tolik nejsi takže už to není ano ale NE
Naposledy upravil(a) FISI dne 22 říj 2020 23:49, celkem upraveno 1 x.
FISI tady byl a určitě ještě přijde

former admin TF2 #124 jailbreak

Uživatelský avatar
Rasist Pikachu
Former admin
Former admin
Příspěvky: 1254

Re: Žádost o Admina pokus.č.3

Příspěvek#3 » 17 říj 2020 23:36

Zdravím hoci si niesom istý či s mojou aktivitou tu veľa napíšem môj pohľad na teba Kamikaze nebol asi nikdy pozitívny. Robiť si veci v blue vie každý a preto som nemal aký-taký problém s tebou no ako admina som si ťa nikdy nevedel predstaviť. Keďže som dlho nebol aktívny neviem ako veľmi si sa zmenil preto neviem s istotou povedať nie no zároveň neviem ani súhlasiť stým čo napísal kolega a to, že by si mal dostať admina lebo si sa zlepšil vo wardenovaní.

Uživatelský avatar
Rasist Pikachu
Former admin
Former admin
Příspěvky: 1254

Re: Žádost o Admina pokus.č.3

Příspěvek#4 » 23 říj 2020 00:06

Zdravím nemám dobrý pocit z tejto žiadosti a ani z predstavy teba ako admina.

Žiadosť zamietam

Zpět na „Žádosti o administrátora serveru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů

cron