[TF2] Žádost o administátora serveru #120 Orange, #124 JB

Máš zájem dělat admina na některém z našich serverů?
Uživatelský avatar
Mr. Shadow
Former admin
Former admin
Příspěvky: 209

[TF2] Žádost o administátora serveru #120 Orange, #124 JB

Příspěvek#1 » 04 říj 2020 22:07

1) Nick v hre (meno): Mr. Shadow | Folfie
2) Vek: 21
3) Na jaky server žiadate o práva: #120 Orange a #124 JB
4) URL profil (adresu) Steamu (verejnú): https://steamcommunity.com/id/folfiethewox
5) STEAM ID: STEAM_0:1:38381389
6) Jak dlho hrajete "hru" na našich serverov: 4 roky
7) Info. o sebe: ... atd ... Prečo chcem byť u vás Admin?: ...


Dobrý den/odpoledne/večer,

spousta z Vás mne možná zná, ale věřím, že většina asi ne. Tudíž bych se rád kompletně představil.

Moje jméno je Štěpán. Je mi 21 let, a TF2 hraju na tomto účtu od roku 2011. Dříve jsem dělal administrátora na většině serverů TG. Svoji kariéru jsem začal jako Trial Admin na Mannpower serveru, který se na moji žádost změnil na jeden ze dvou MVM serverů, které již dnes neexistují. Také jsem dělal SA na JB a Orange. V jednu chvíli jsem dokonce "nahradil" na moment Speakera jako hlavní osoba zodpovídající za TF2 sekci TG v době, kdy Speaker nebyl kompletně k dispozici.

Loni, tj. 2019, resp. červen 2019 jsem nastoupil po maturitě do mé první práce, Účetní. Bohužel díky tomu má aktivita natolik poklesla, že AT v září téhož roku rozhodl o odebrání pravomocí (což je v pořádku, k čemu je admin co není aktivní?). Chtěl bych se také tímto omluvit za to, že jsem nedal dřív vědět, a doufám, že jsem nezpůsobil nějaké komplikace.

Bohužel, v důsledku stávájící situace (COVID-19), mne propustili a nyní jsem na pozici, která zabírá méně pracovní doby, a mám více volna pro vlastní aktivity. Chtěl bych se tedy vrátit do AT, a přebrat pochodeň tam, kde jsem ji posledně zanechal.

Pravidla jsem si osvěžil, a neměl bych mít problém s jejich dodržování. Příkazy si stále pamatuju, a mám je i napsány v dokumentu, pokud bych náhodou zapomněl.

Jestli budete mít jakékoliv otázky, rád je zodpovím.
S přáním hezkého dne,
Mr. Shadow
Obrázek
Senior Admin #124 Jailbreak

Uživatelský avatar
PancakeFox
Former admin
Former admin
Příspěvky: 187

Re: [TF2] Žádost o administátora serveru #120 Orange, #124 JB

Příspěvek#2 » 05 říj 2020 16:48

Ahoj Shadow

Co si na tebe pamatuji jsou jen dobré vzpomínky.
Adminoval jsi dobře byla s tebou sranda. :D
Za posledních pár dnů jsem tě párkrát viděl na jb a trade a přesvědčil jsi mě že ses nezměnil což je super.
Za mě je to rozhodně Ano.
S pozdravem PancakeFox
*hoj*

Obrázek

Uživatelský avatar
Tusi
Former admin
Former admin
Příspěvky: 185

Re: [TF2] Žádost o administátora serveru #120 Orange, #124 JB

Příspěvek#3 » 12 říj 2020 20:50

Nazdar Shadowe,
no pripojiť by si sa mohol do Orange AT, ale miesta sú bohužiaľ plné, ale správanie máš v pohode dokážeš ľudí rozosmiať akurát tá aktivita, no ja by som ťa pokojne prijal, ale tá aktivita skúsiť by sa to dalo, takže za mňa ÁNO
Prajem pekný zvyšok dňa!
S pozdravom Tuši
*hoj*
Obrázek
Mein Steam

Uživatelský avatar
FISI
Former admin
Former admin
Příspěvky: 79

Re: [TF2] Žádost o administátora serveru #120 Orange, #124 JB

Příspěvek#4 » 14 říj 2020 14:52

Dobry den, po tom co jsem jsi tebou zahrál a koukal na to jak hraješ na jb a celkem se mi to líbilo. Pravidla umíš, wardena si bereš a je vidět že když se dostaneš do těžké situace dokážeš se z ní dostat bez problému.
Za mě je to ANO
FISI tady byl a určitě ještě přijde

former admin TF2 #124 jailbreak

Uživatelský avatar
Rasist Pikachu
Former admin
Former admin
Příspěvky: 1254

Re: [TF2] Žádost o administátora serveru #120 Orange, #124 JB

Příspěvek#5 » 18 říj 2020 00:14

Zdravím odpusť mi za neskoré vyjadrenie no akotaký problém s návratom nemám. Ak máš čas, vieš prísť a urobiť poriadok na jb keď treba tak súhlasím lebo som ťa na serveri videl a viem, že vieš byť schopný admin no dúfam, že to tentokrát sa to aj udrží.

Uživatelský avatar
Sam
Capital Admin
Capital Admin
Příspěvky: 789

Re: [TF2] Žádost o administátora serveru #120 Orange, #124 JB

Příspěvek#6 » 18 říj 2020 11:19

Zdravím,
Shadowe, stebou se znám už taky nějakou dobu, chování je v pořádku a vím, že ty to máš v hlavě též v pohodě.
Za mě to je určitě ANO.
S pozdravem
Sam
Obrázek
Capital Admin TF2 #124 Jailbreak , Senior Admin #125 Trade

Uživatelský avatar
Rasist Pikachu
Former admin
Former admin
Příspěvky: 1254

Re: [TF2] Žádost o administátora serveru #120 Orange, #124 JB

Příspěvek#7 » 01 lis 2020 20:34

Ako som už písal problém s návratom nemám ale nechcel by som zase vidieť, že zničoho nič si preč. Chápem, že veľa práce je veľa práce takže dúfam, že to tento krát pôjde výborne.

Žiadosť prijímam

Zpět na „Žádosti o administrátora serveru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů

cron