žádost o admina

Máš zájem dělat admina na některém z našich serverů?
Argard12
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 8

žádost o admina

Příspěvek#1 » 03 zář 2020 10:50

1) Nick v hre (meno):Argard
2) Vek:16
3) Na jaky server žiadate o práva:JB
4) URL profil (adresu) Steamu (verejnú):https://steamcommunity.com/profiles/76561199044189053
5) STEAM ID:76561199044189053
6) Jak dlho hrajete "hru" na našich serverov:2 roky
7) Info. o sebe: ... atd ... Jmenuji se Oldřich Je mi 16 let pocházím z Brna rád hraji na JB často sem pohodoví přátelský a rád točím na kameru a rád jezdím na výlety s přáteli na JB Hraji od svých 14 let a moc bych si přál bít Adminem abych mohl pomáhat a Admin chci být proto protože bych chtěl pomáhat na JB nadále bych chtěl rozvíjet komunitu na vašich servrech a popřípadě vyřešit problém které na serveru nastanou moc by mně potěšilo kdy by jste mi dali šanci děkuji :jsemnovy: :D

Uživatelský avatar
toker
Former admin
Former admin
Příspěvky: 59

Re: žádost o admina

Příspěvek#2 » 03 zář 2020 14:52

Ahoj argarde nepíšu ti sem ano nebo ne cuz nechodim na jb teď moc ale PROSÍM přečti si to celý ještě jednou a koukni se na gramatiku dělá to lepší dojem. Taky příště si jen žádost uprav a nedělej novou.
Spoiler:
po b tvrdé y ve slově být plz
toker was here

Obrázek
Admin #124 Jailbreak

"Well hello there"

Uživatelský avatar
Rasist Pikachu
Former admin
Former admin
Příspěvky: 1254

Re: žádost o admina

Příspěvek#3 » 08 zář 2020 13:39

Zdravím keďže začala škola a skončilo sa voľno tak neviem ako veľmi ťa uvidíme na serveri no ak to budeš stíhať a udržíš sa tam a nevzdáš to tak u mňa problém nevidím.

Uživatelský avatar
FISI
Former admin
Former admin
Příspěvky: 79

Re: žádost o admina

Příspěvek#4 » 28 zář 2020 16:18

Ahoj kdybych si tě měl představit jako admina nevipada to dobře ale na jb jsem každý den a moc tě tu nevidím :/ na DC si občas stěžuješ ale kdo by to nikdy neudělal.
No jako hráč a warden si dobrý ale jak říkám moc tě na jb nevidím za mě je to zatím NE
FISI tady byl a určitě ještě přijde

former admin TF2 #124 jailbreak

Uživatelský avatar
Rasist Pikachu
Former admin
Former admin
Příspěvky: 1254

Re: žádost o admina

Příspěvek#5 » 23 říj 2020 00:17

Kedže som bol min. ja neaktívny tak neviem ti veľa povedať. Ak ešte budeš mať zaujem o admina a budem ťa vidit na serveri tak uvidime no nateraz to nepôjde.

Žiadosť zamietam

Zpět na „Žádosti o administrátora serveru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů

cron