žádost o admina #124

Máš zájem dělat admina na některém z našich serverů?
Ovce
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 5

žádost o admina #124

Příspěvek#1 » 30 srp 2020 21:43

1) Nick v hre (meno): david (ovce) (VYPELICHANÁ OVEČKA)
2) Vek:12 3/4
3) Na jaky server žiadate o práva: #124
4) URL profil (adresu) Steamu (verejnú): https://steamcommunity.com/profiles/76561198142833416/
5) STEAM ID:STEAM_0:0:0
6) Jak dlho hrajete "hru" na našich serverov: jak kenybsh. a Alvin.
7) Info. o sebe: ... atd ... Prečo chcem byť u vás Admin?: Jmenuji se David a bydlím v Brně. Na TF2 mám nahráno moc tisíc hodin a rád trávím čas s lidičkama na komunitním serveru, speciálně na TG jailbreake na kterém hraju dlůho jak cip. Rád chodím na bowling a moje nejoblíbenější koule je vždy ta největší. :afro: Dále jsem sběratel plechovek a kelímků od instantních polívek. Moje sbírka obsahuje 1546 plechovek crazywolfu a mým snem je docílit 3000. Také mám kočku https://www.youtube.com/watch?v=-BI9Z60OBLQ Wardenuji jenom v noci proto mě na serveru moc nevidíte. Na tf2 mám nahráno 4000 hodin a asi nejvíce času jsem nahrál na TG surfu. Jsem soldier main s 19145 kills na rocket launcheru.

Důvod proč bych chtěl být adminem - Chci pomoct serveru, což se snažím řešit často s adminy, ale vypadá to, že by se nějaká pomocná ruka šikla. Často se mi stává že se připojím, ale admini tam nejsou a lidi porušují pravidla a nikdo s tím nic nedělá. Dále bych chtěl být admin, protože si myslím že jsem nejchytřejší člověk na serveru. Pravidla znám jako bibli.

Uživatelský avatar
toker
Former admin
Former admin
Příspěvky: 59

Re: žádost o admina #124

Příspěvek#2 » 30 srp 2020 22:23

Ahoj, člověk co zná pravidla jako Bibli je většinou neporušuje.

Navrhuji žádost zamítnout, cuz je to obviously troll, a i kdyby nebyl tak tenhle člověk by v adminství uspěl, jako v komedii, kterou se snaží na jb provozovat.
toker was here

Obrázek
Admin #124 Jailbreak

"Well hello there"

Uživatelský avatar
Mr.Gentleman
Former admin
Former admin
Příspěvky: 641

Re: žádost o admina #124

Příspěvek#3 » 30 srp 2020 23:13

Žádost zamítám
S pozdravem
Mr.Gentleman
Obrázek
#124 Jailbreak

Zpět na „Žádosti o administrátora serveru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti

cron