Žádost na admina [TF2] Jailbreak - $keTcH

Máš zájem dělat admina na některém z našich serverů?
SkeTcH
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 1

Žádost na admina [TF2] Jailbreak - $keTcH

Příspěvek#1 » 29 srp 2020 19:57

1) Nick v hre (meno): $keTcH
2) Vek: 17 (28.11.2020 bude 18)
3) Na jaky server žiadate o práva: Žádám pravomoce být součástí admin teamu na Team Fortess Jailbreaku
4) URL profil (adresu) Steamu (verejnú): https://steamcommunity.com/id/SkeTcH-ofic/
5) STEAM ID: STEAM_0:0:196847025
6) Jak dlho hrajete "hru" na našich serverov: Na Jailbreaku hraji pár měsíců. Jestli mám odhadnout, tak to bude kolem 4-5 měsíců.
7) Info. o sebe: ... atd ... Prečo chcem byť u vás Admin?: ... Jmenuji se Jaroslav Kasík, je mi 17 let jak vidíte nahoře. Jsem většinou dobře naladěný týpek a jsem pro každou srandu. Mám rád lidi, kteří se snaží aby každá hra byla pestrá a ne samé oc/climb/ff. Studuji mechanika nákl. vozidel v Brně, kde jsem také na internátu. Jsem člověk, se kterým se dobře vychází, pokud mi někdo úmyslně nesnaží dlouhodobě naštvat. K Admin teamu bych se chtěl připojit, protože se mi hodně často stává, že když hraji tak tam jsou lidé, kteří neznají, ignorují a porušují pravidla a kazí tím požitek ze hry. Ať už jsou to malé děti, které to neví po hráče, kteří zní jako dospělí a myslím si, že jsou rozumní a vytočí je, když jsou zabiti za to, že porušili pravidla a pak tam dělají "bordel" kdy vesměs vytáčí lidi dávají fk a úplně zkazí hru. Přiznávám, nejsem svatý a mám nějaké kicky za nadávání (pro upřesnění, jsou to kicky za to, že jsem nadával cca kolem 1-3 ráno. Ano, vím porušuji pravidla, ale alespoň když nás to tam hraje 5 nebo 6 lidí v noci, tak ať se to nehrotí. Myslím si, že nadávání je zakázáno především, aby jsme to neučili děti, které by to používali bez rozmyšlení v nevhodných situacích a taky, že to uráží hráče. Vesměs nadávám lidem ze srandy a lidem se kterými jsem velmi dobrý přítel. ) nebo občas zapomenu něco nebo mě něco rozhodí, tak také nezareaguji nejlépe, ale proto bych chtěl zkusit tento server podpořit tím, že se postarám o to, aby tam bylo méně lidí, co kazí hru. K těm sprostým slovům, já osobně se jim v denních hodinách velmi vyhýbám, ale na ten večer mi už několik adminů řeklo, že se to nemusí hrotit. Toť asi vše co bych chtěl zdělit. Byl bych rád kdyby jste mě vybrali a dali mi alespoň příležitost vám ukázat svoje možnosti. S pozdravem $keTcH aka. kečup ;) Omlouvám se, pokud tady bude mnohokrát: že, které a podobné spojky, moje čeština není můj oblíbený předmět ve škole.

Uživatelský avatar
PancakeFox
Former admin
Former admin
Příspěvky: 187

Re: Žádost na admina [TF2] Jailbreak - $keTcH

Příspěvek#2 » 29 srp 2020 20:43

Čau Skeči C:

Na serveru tě vidím docela často, v blue hraješ wardena si taky bereš.
Jak jsem tě vyděl hrát, tak většinou pomáháš ostatním hráčům. Pravidla umíš, o tom jsi mě přesvědčil.
Jenom když něco řešíš tak zachovej klidnou hlavu, přece jenom je to hra.
A to že je ráno, neznamená že se můžou porušovat pravidla.
Jinak za mě by jsi byl dobrý admin. Ano. :gj:

EDIT//: Jestli je pravda co tu napsali ostatní tak asi nebude dobrý nápad ti ho dát, asi jsem tě jen neviděl v tvém živlu Ne.
Naposledy upravil(a) PancakeFox dne 30 srp 2020 13:33, celkem upraveno 1 x.
S pozdravem PancakeFox
*hoj*

Obrázek

Uživatelský avatar
toker
Former admin
Former admin
Příspěvky: 59

Re: Žádost na admina [TF2] Jailbreak - $keTcH

Příspěvek#3 » 29 srp 2020 23:35

Ahoj Sketchi,

docela cenim že sis s tim dal takovou práci a napsal to tak dlouhý, ale zároveň podle toho co jsi pamatuju tak jsi se naposledy nechoval zrovna nejlépe jak k hráčům, tak i k adminům. Jen jsi vždycky argumentoval ohledně každý blbosti co se tam vyskytla.

S těma nadávkama tak co si pamatuju jsi nebyl zrovna andílek ani moc ve dne, a když už je nějaký pravidlo, tak by se mělo dodržovat pořád. Od čeho by pak pravidla byly, pak by jen všichni čekali na večer kdy můžou konečně nadávat.

No za mě to je jak už ti asi došlo ne, ale teď jsem tě na jb pár týdnů neviděl, tak jestli tě tam potkám tak se třeba rozmyslim jestli ses změnil. Každopádně zatim si stojim za timhle názorem.
toker was here

Obrázek
Admin #124 Jailbreak

"Well hello there"

Uživatelský avatar
Sam
Capital Admin
Capital Admin
Příspěvky: 789

Re: Žádost na admina [TF2] Jailbreak - $keTcH

Příspěvek#4 » 30 srp 2020 12:46

Ahoj,
Musím souhlasit s Tokerem.
To co jsem viděl včera, ten spam chatu a tvé chování se vůbec nehodí na admina.
Za mě to je velké NE.
S pozdravem
Sam
Obrázek
Capital Admin TF2 #124 Jailbreak , Senior Admin #125 Trade

Uživatelský avatar
Mr.Gentleman
Former admin
Former admin
Příspěvky: 641

Re: Žádost na admina [TF2] Jailbreak - $keTcH

Příspěvek#5 » 30 srp 2020 13:31

Nemám k tomu co dodat, sam a toker to hezky shrnuli. Koukal sem se na chatlog a je to špatný. Teda takhle: máš pravdu, že přes den moc nenadáváš, hlavně večer nebo v noci. Jenže jestli chceš být admin, tak nesmíš nadávat vůbec (a teď nemyslím, když ti ujede slovo nebo jednou řekneš vole), myslím, že víš o čem mluvim.
Abych ti tu jenom nekřivdil, žádost je suprová, jedna z nejlepších, kterou jsem za dlouhou dobu viděl. Bohužel, samotná žádost ti admina nezíská.

Každopádně bych ti tu šanci dal. Nebude to, ale dnes ani zítra. Chci vidět zlepšení v tvém chování, jak ve voice tak v chatu. Pokud nám ukážeš, že umíš zatnout zuby a zachovat klidnou hlavu (i v pozdních hodinách), tak by to šlo. Za 2 týdny si můžeš žádost znovu pokud se na to budeš cítit.
Žádost zamítám
S pozdravem
Mr.Gentleman
Obrázek
#124 Jailbreak

Zpět na „Žádosti o administrátora serveru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů

cron