žádost o admina na JB

Máš zájem dělat admina na některém z našich serverů?
Uživatelský avatar
tomigensta2
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 17

žádost o admina na JB

Příspěvek#1 » 21 srp 2020 22:15

1) Nick v hre: ✔ Mr. pigy man ✔
2) Vek: 14
3) Na jaky server žiadate o práva: na Jail Break #124
4) profil: https://steamcommunity.com/profiles/76561198798962115/
5) STEAM ID: STEAM_0:1:419348193
6) Jak dlho hrajete na našich serverov: půl roku a mám 160 h. cca
7) Info: Jmenuji se Tomáš a bydlím ve městě Hradec Králové. Rád hraju: tf2, garrys mod a Totally Accurate Battle Simulator. Moje best postavy jsou: pyro a soldier. Tf2 hraju něco přes 5 let. Moje hobby: vodní pólo, hokej, hraní her a šachy si rád zahraju :). Moje povaha: jsem docela zakřiknutý někde nově, ale tak po týdnu už se docela hodně bavím. Myslím si že na serveru mě mají rádi je to na dva tábory.
8) Prečo chcem byť u vás Admin? Admin chci být hlavně kvůli velké aktivitě na serveru, když tam zrovna není nějaký admin tak tam je docela někdy velká neplecha. Myslím že si dokonce wardena beru aktivně :). Pravidla si myslím že mi taky neucházej :).




tak snad bude aspoň nějaké ANO :(
Naposledy upravil(a) tomigensta2 dne 22 srp 2020 08:07, celkem upraveno 1 x.
Zdarec párek :salut: :prase:

Uživatelský avatar
toker
Former admin
Former admin
Příspěvky: 59

Re: žádost o admina na JB

Příspěvek#2 » 22 srp 2020 01:11

Ahoj Mr. pigy mane,

uf no jakoo nechci tě nějak moc urazit ale myslim si že se na admina absolutně nehodíš alespoň zatim, nevim jak se budeš v budoucnu chovat nejsem Jolanda. Každopádně odůvodnim to asi tak například tvym chováním který neni zrovna na nejlepší úrovni a taky v blu tě moc nevidim a když jo děláš docela blbosti a wardena si moc nebereš.

Noo nevim jestli jsem dost aktivní takhle ale podle toho co vidim tak to je za mě ne
Spoiler:
Mimochodem proč tam máš body 6), 7), a pak zase 6) a každej je pod něčim jinym je to fakt confusing jen tak podotýkám xd
toker was here

Obrázek
Admin #124 Jailbreak

"Well hello there"

Uživatelský avatar
tomigensta2
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 17

Re: žádost o admina na JB

Příspěvek#3 » 22 srp 2020 20:25

Ok, chápu
Zdarec párek :salut: :prase:

Uživatelský avatar
Mr.Gentleman
Former admin
Former admin
Příspěvky: 641

Re: žádost o admina na JB

Příspěvek#4 » 23 srp 2020 10:35

Pigy, myslim si, že pdole tvého chování a celkového přístupu to na admina nebude. Neřikám, že se nesmíš bavit, ale přece jenom když si admin, tak by ses měl starat hlavně o zábavu ostatních. Ty se zatím soustředíš na tu svoji + souhlasím s tím co napsal toker.

Žádost zamítám
S pozdravem
Mr.Gentleman
Obrázek
#124 Jailbreak

Zpět na „Žádosti o administrátora serveru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů

cron