Žiadosť o admina Jail Break #124

Máš zájem dělat admina na některém z našich serverů?
Uživatelský avatar
Bomtarax
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 82
Kontaktovat uživatele:

Žiadosť o admina Jail Break #124

Příspěvek#1 » 04 srp 2020 13:19

1) Nick v hre (meno): Bomtarax
2) Vek: 13 o chvíľu budem mať 14 :happyb:
3) Na jaky server žiadate o práva: Jail Break #124
4) URL profil (adresu) Steamu (verejnú): https://steamcommunity.com/profiles/76561198442247575/
5) STEAM ID: STEAM_1:1:240990923
6) Jak dlho hrajete "hru" na našich serverov: jb už hrajem cca 3 roky a zatiaľ ma to neprestáva baviť :ok:
7) Info. o sebe: ... atd ... Volám sa Marko. Pochádzam zo Slovenska konkrétnejšie z Prešova. Baví ma veľa vecí no najviac ma baví hrať tf2. Chodím na 8 ročné gymnázium. Chodím aj na základnú umeleckú školu.
Prečo chcem byť u vás Admin?: TG servery ma neskutočne bavia ale najviac jb. A práve pre to chcem pomôcť tomuto serveru. Často sa mi stáva že na server chodí niekto do blue ktorý nevie buď pravidla či nemá mikrofón alebo dokonca nie je z cz/sk. Aktivitu si myslím že mám dobrú. Beriem si často wardena. A pravidlá viem podľa môjho názoru dostatočne. Ak by som robil nie čo zle som ochotný sa zmeniť...
Budem rád za každé dobré alebo zlé odpovede.

Ďakujem za prečítanie.
S pozdravom Bomtarax. :dance2:
Prajem vám pekný zvyšok dňa.
-Bomtarax *hoj*

My steam

My discord name: HyBomtarax#9844

Uživatelský avatar
Takachu
Former admin
Former admin
Příspěvky: 27

Re: Žiadosť o admina Jail Break #124

Příspěvek#2 » 04 srp 2020 14:12

Drahy bomtaraxi

jak to povedat na serveru si často spravanie je v poho,wardena tam vidím a to je asi tak všetko takže za mna to je
Spoiler:
Ano
možete ma najst tu--Steam profile
"one artist once said to draw nsfw,you must first draw sfw" -rymherdier
-Starboy :chill:

Uživatelský avatar
toker
Former admin
Former admin
Příspěvky: 59

Re: Žiadosť o admina Jail Break #124

Příspěvek#3 » 04 srp 2020 17:41

Ahoj Bomtaraxi,

helee u mě to je takový půl napůl. Sice vypadáš že máš rozum a hrát jb umíš ale furt z tebe z nějakýho důvodu nemám dobrej pocit.

No co za pokus nic nedáš za mě to je ano

Hezký zbytek dne ;)
toker was here

Obrázek
Admin #124 Jailbreak

"Well hello there"

Uživatelský avatar
PancakeFox
Former admin
Former admin
Příspěvky: 187

Re: Žiadosť o admina Jail Break #124

Příspěvek#4 » 04 srp 2020 19:48

Čau Bomtaraxi

Jak tu ostatní napsali, tak pravidla umíš a i wardenuješ. Ovšem bych řekl že nejsi dostatečně psychicky vyspělý. To neber nějak špatně, jen si myslím že má ještě takové to dětinské myšlení. Ku příkladu když tě někdo o něčem déle přesvědčuje, tak nakonec od tebe dostane to to potřebuje. Ale na duhou stranu jsem tě osobně nějakou dobu ne JB neviděl, takže je možné že bys mě přesvědčil o opaku.
Ale prozatím je to ode mně Ne.
S pozdravem PancakeFox
*hoj*

Obrázek

Uživatelský avatar
Bomtarax
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 82
Kontaktovat uživatele:

Re: Žiadosť o admina Jail Break #124

Příspěvek#5 » 05 srp 2020 07:24

Zdravím.
V prvom rade chcem poďakovať za všetky Áno.
Tak a teraz k tomu Nie. Možno vyzerám že zamýšľam jak dieťa ale pri dôležitých veciach (čo určite tg je) rozmýšľam a správam sa ináč poctivejšie... Nemyslím si že by som bol ľahko ovplyvniteľný...

Ďakujem za prečítanie
PS: hrajem väčšinou od 10:00 do 15:00.
Prajem vám pekný zvyšok dňa.
-Bomtarax *hoj*

My steam

My discord name: HyBomtarax#9844

Uživatelský avatar
Rasist Pikachu
Former admin
Former admin
Příspěvky: 1254

Re: Žiadosť o admina Jail Break #124

Příspěvek#6 » 05 srp 2020 19:48

Zdravím môj názor na teba bol, že robíš hovadiny a nie to čo treba. Vždy ak sa našlo niečo tak si to hneď použil na slovíčkarenie. Či si alebo nie si ľahko ovplyvniteľný to neviem ale viem, že ovplyvňovať ľudí k blbostiam to ti šlo. Ak sa u teba niečo zmenilo tak by som to prv chcel vidieť a preto so žiadosťou nesúhlasím.

Uživatelský avatar
Bomtarax
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 82
Kontaktovat uživatele:

Re: Žiadosť o admina Jail Break #124

Příspěvek#7 » 06 srp 2020 13:55

Dobrý deň,
hovadiny už nerobím dlho. Wardenujem poctivo a plním si svoju prácu (to môže zhodnotiť aj Capital Admin keď že ma videl wardenovať...). Neviem o tom že by som niekedy niekoho ovplyvňoval na hovadiny (nikto sa mi na to nesťažoval). Neslovíčkarím nijako pretože ak by som slovičkaril tak by mi žiaden admin nenapísal do odpovede na žiadosť že viem wardenovať...

Ďakujem za prečítanie.
Prajem vám pekný zvyšok dňa.
-Bomtarax *hoj*

My steam

My discord name: HyBomtarax#9844

Uživatelský avatar
Mr.Gentleman
Former admin
Former admin
Příspěvky: 641

Re: Žiadosť o admina Jail Break #124

Příspěvek#8 » 06 srp 2020 14:55

Ahoj,
no popravdě nevim co s tebou. Máš tady dvě ano, jenže jedno je takový napůl. Na druhé straně máš dvě ne, který jsou celkem dobře vysvětlený, přičemž beru v potaz i tvoje reakce na tyhle odpovědi. Wardenovat sem tě sice viděl, ale nebylo to dost dlouho na to, abych měl jasno + dobrej warden neznamená, že bys mohl být dobrej admin.

Dej mi prosím ještě pár dní, do soboty dostaneš verdikt.
S pozdravem
Mr.Gentleman
Obrázek
#124 Jailbreak

Uživatelský avatar
Mr.Gentleman
Former admin
Former admin
Příspěvky: 641

Re: Žiadosť o admina Jail Break #124

Příspěvek#9 » 08 srp 2020 13:12

Dlouho jsem nad tím přemýšlel a rozhodl jsem se, že bude lepší když ještě počkáme s adminem. Beru v potaz i názory adminů. Ty ano, které ti sem dali nejsou moc přesvědčivé narozdíl od těch ne. Stejně jako pancake, nemyslím si, že je dobrý nápad, aby jsi byl admin.

Žádost zamítám
S pozdravem
Mr.Gentleman
Obrázek
#124 Jailbreak

Zpět na „Žádosti o administrátora serveru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti

cron