Žádost o admina na serveru [CZ/SK]#124 TauriGaming.cz | JAILBREAK

Máš zájem dělat admina na některém z našich serverů?
Uživatelský avatar
PawelONYT
Senior Admin
Senior Admin
Příspěvky: 109

Žádost o admina na serveru [CZ/SK]#124 TauriGaming.cz | JAILBREAK

Příspěvek#1 » 09 kvě 2020 19:16

1) Nick v hre (meno): GutBoy PawelON
2) Vek: 16
3) Na jaky server žiadate o práva: [CZ/SK]#124 TauriGaming.cz | JAILBREAK
4) URL profil (adresu) Steamu (verejnú): https://steamcommunity.com/id/GutBoy/
5) STEAM ID: STEAM_0:0:42525507
6) Jak dlho hrajete "hru" na našich serverov: Nevím přesně kolik mám odehráno, ale myslím, že na JailBreaku hraju přes 3 roky s pauzami. Asi tak 3h denně minimálně, pokud mě tam něco nenaštve nebo nehraju jinou hru.
7) Info. o sebe: ... atd ... Prečo chcem byť u vás Admin?: Za čas hraní na serveru jsem si všiml, že nabíráte adminy, tak jsem si řekl, že bych to zkusil. Často si beru wardena a taky komunikuji. Na server občas příjde nějaký ten cizinec, který kazí hru. Pár blbostí jsem udělal např. jsem dostal ban za mou nedokonalou znalost pravidel, ale ty jsem se již pořádně naučil. Nemám rád když jsou nějaké nepokoje v blue nebo red teamu a proto bych to rád vyřešil. Jmenuji se Pavel narodil jsem se 8.5.2004, rád jezdím na kole, jsem z Moravskoslezského kraje, bydlím ve Frýdku-Místku, město poblíž Ostravy, a rád hraju TF2. Doufám v tu nejlepší odpověď.

GutBoyPawelON
S pozdravem PawelON. *hoj*
Obrázek
Admin TF2 #124 Jailbreak

Uživatelský avatar
toker
Former admin
Former admin
Příspěvky: 59

Re: Žádost o admina na serveru [CZ/SK]#124 TauriGaming.cz | JAILBREAK

Příspěvek#2 » 09 kvě 2020 23:40

Zdravím Pawle,

Ani nevim kde začít je toho docela hodně-
Takže v blu poslední dobou moc nehraješ a když ano, tak děláš blbosti a kazíš wardenovi při práci, např. lezení před obrazovku a blokování tlačítek, nebo třeba mlácení pánvičkou do spojenců -snaha vyprovokovat nějaké lidi, většinou hlavně wardena. Tvoje chování mi taky přijde poměrně arogantní vůči ostatním hráčům a občas i adminům.

Vídám to poslední asi týden a nevim co se stalo že tohle děláš a docela mě to mrzí, protože jinak bys ode mě nejspíše ano dostal.

Za mě to je očividně ne

S pozdravem,
toker :wave1:
toker was here

Obrázek
Admin #124 Jailbreak

"Well hello there"

Uživatelský avatar
MentlegenSVK
Former admin
Former admin
Příspěvky: 65

Re: Žádost o admina na serveru [CZ/SK]#124 TauriGaming.cz | JAILBREAK

Příspěvek#3 » 10 kvě 2020 00:39

Ahoj Pawel
Ako už písal toker ale aj ja si myslím že si sa celkom dosť zmenil nie v dobrom slova zmysle súhlasím čo hovoril toker ale podľa mňa to bude aj tým že si začal aj s tým youtubom nič v zlom páči sa mi tvoj koment ale prídeš mi ako by ťa to kazilo zo začiatku si aj celkom každému liezol na nervy s tým že keď ti daju item tak budeš vo videu už som ťa upozornil že toto není charita nič v zlom ale Nie.
S pozdravom. Mentlegen

Obrázek
#120 TF2 Orange x4 AND #124 TF2 Jailbreak

Respect this guy or he will beat your ass up :Aggres: :afro: :bomba:
Anyway have a Nice day :flower:

Uživatelský avatar
Sam
Capital Admin
Capital Admin
Příspěvky: 789

Re: Žádost o admina na serveru [CZ/SK]#124 TauriGaming.cz | JAILBREAK

Příspěvek#4 » 10 kvě 2020 10:47

Zdravím,
Bohužel musím souhlasit s kolegy, jelikož tvé chování v tuto chvíli se nehodí na admina.
Za mě to je NE.
S pozdravem
Sam
Obrázek
Capital Admin TF2 #124 Jailbreak , Senior Admin #125 Trade

Uživatelský avatar
Patrick106
Former admin
Former admin
Příspěvky: 51

Re: Žádost o admina na serveru [CZ/SK]#124 TauriGaming.cz | JAILBREAK

Příspěvek#5 » 10 kvě 2020 13:17

Ahoj Pawelon. No k tvojmu chovaniu. Príde mi, že máš trošku väčšie ego ako by sa na admina patrilo a nikdy som ťa nevidel pomôcť nejakému hráčovi ba skôr naopak si ho vysmial alebo podobne (aspoň moja skúsenosť). Ďalej ťa moc v blue nevidím, wardena si tiež moc neberieš. Za mńa to je teda NIE.
Vidíme sa v pekle | S pozdravom Rick
Obrázek
Admin #124 Jailbreak

Uživatelský avatar
Rasist Pikachu
Former admin
Former admin
Příspěvky: 1254

Re: Žádost o admina na serveru [CZ/SK]#124 TauriGaming.cz | JAILBREAK

Příspěvek#6 » 10 kvě 2020 13:18

Zdravím,
to čo napísali admini ma zarazilo keď si spomínam, že pri minulej žiadosti som ti na tvoje správanie povedal aby sa zlepšilo.
Asi bolo zbytočné očakávať iné.

Žiadosť zamietam

Zpět na „Žádosti o administrátora serveru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů

cron