Zadost o funkci Admina [TF2] Hoovy

Máš zájem dělat admina na některém z našich serverů?
jojorabbit
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 5

Zadost o funkci Admina [TF2] Hoovy

Příspěvek#1 » 03 kvě 2020 00:29

1) Nick v hre (meno): Hoovy
2) Vek:16
3) Na jaky server žiadate o práva: [CZ/SK]#124 TauriGaming.cz|JAILBREAK
4) URL profil (adresu) Steamu (verejnú): https://steamcommunity.com/profiles/76561198824603705/
5) STEAM ID: STEAM_0:1:432168988
6) Jak dlho hrajete "hru" na našich serverov: okolo 3 roků
7) Info. o sebe: ... atd ... Prečo chcem byť u vás Admin?: Protože na Tauri Gamingu hraji téměř vždy když zapnu tf2 je to to první na co si vzpomenu když vstanu. Mám obzvlášť rád JailBreak když to jde tak na něm jsem schpný trávit celej den. A hlavně TG má výbornou komunitu lidí které bych chtěl omoct aby zůstala tak úžasná jako je i nyní.
(poznámka: ohledně mého minulé žádosti snažil jsem se vylepšit aktivitu i chování) jinak přeji pěkný den
Váš Hoovy *hoj*

Uživatelský avatar
MentlegenSVK
Former admin
Former admin
Příspěvky: 65

Re: Zadost o funkci Admina [TF2] Hoovy

Příspěvek#2 » 03 kvě 2020 00:57

Ahoj Jojo
Môj názor na teba je taký aký je čiže aktivita v pohode skoro vždy som ťa na serveri videl aaaale ohľadne toho správania som si není istý nevidím tam moc zmenu preto by som doporučoval ešte počkať za mňa to je Nope.avi
S pozdravom. Mentlegen

Obrázek
#120 TF2 Orange x4 AND #124 TF2 Jailbreak

Respect this guy or he will beat your ass up :Aggres: :afro: :bomba:
Anyway have a Nice day :flower:

Uživatelský avatar
toker
Former admin
Former admin
Příspěvky: 59

Re: Zadost o funkci Admina [TF2] Hoovy

Příspěvek#3 » 03 kvě 2020 09:21

Ahoj Hoovy,

souhlasím s kolegou, na serveru hraješ sice hodně, ale podle mě se nechováš ve všech situacích zrovna vždy nejlépe. Prozatím říkám ne.
toker was here

Obrázek
Admin #124 Jailbreak

"Well hello there"

Uživatelský avatar
Ornn
Former admin
Former admin
Příspěvky: 84

Re: Zadost o funkci Admina [TF2] Hoovy

Příspěvek#4 » 03 kvě 2020 12:19

Ahoj Jojo,
aktivitu jsi zlepšil, ale to nebyl jediný důvod proč tvoje žádost byla zamítnuta. Jak toker skvěle vystihl, né v každé situaci se zachováš nejlépe.
Spoiler:
Včerejší drama, jak jsi zabil blue team death blocky, protože zachránili posledního z minihry.

Jednou jsi nám nakázal v Crush Game pouze čupět, a poté, co jsme si celý Red Team stoupli, abychom si zachránili život, jsi zabil jenom mě, protože jsem tě na to upozornil. To ti muselo hodně zkyselit náladu, jelikož jsi byl po tom všem extrémně arogantní a nepříjemný, nejen vůči mně, ale i ke zbytku Adminů.

Dnes jsem ti musel dát guard ban za porušení LR. I když jsi se respawnul, měl by jsi vědět, že si máš dát ihned slay, a né se pokusit to odehrát jako že jsi byl celý kolo naživu.
Ze spoileru jde vidět, že máš mezery v pravidlech, nemáš to nejlepší rozhodování a sem tam od času ti ujede nálada. Vím že nejsi na toho Admina prostě "dělanej". Za mě je to jasné ne. Pokud si budeš chtít o Admina požádat znovu, dej tomu čas. A to hodně. Čus :wave1:
Obrázek
Admin [TF2] #124 Jailbreak
Spoiler:
you lost The Game :haha:

Uživatelský avatar
Rasist Pikachu
Former admin
Former admin
Příspěvky: 1254

Re: Zadost o funkci Admina [TF2] Hoovy

Příspěvek#5 » 03 kvě 2020 13:36

Jojo si arogantný hráč, ktorý ak príde na server robí viac problémov akoby ich vyriešil. Okrem toho, že porušuješ pravidlá extrémne slovíčkaríš a aj keď si upozornený nerobiť to tak prídeš s niečim ešte horším. Aktivita ti je zbytočná ak sa nevieš správať.

Žiadosť zamietam

Zpět na „Žádosti o administrátora serveru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti

cron