Žádost o Admina

Máš zájem dělat admina na některém z našich serverů?
benicek
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 1

Žádost o Admina

Příspěvek#1 » 07 led 2020 15:50

1) Nick v hře (jméno): beníček
2) Vek:15
3) Na jaky server žádate o práva:JailBreak sever.
4) URL profil (adresu) Steamu (veřejnú):https://steamcommunity.com/profiles/76561198170276151
5) STEAM ID:210010423
6) Jak dlho hrajete "hru" na našich serverov: 5 měsíců
7) Info. o sebe: ... atd ... Prečo chcem byť u vás Admin?: Jmenuju se Vojta, žiju v Ústeckym kraji v čechah,co mě baví hrát počítačové hry a točit videa na [youtube[/youtube]https://www.youtube.com/channel/UCW8RKr ... subscriber :Chci být admin aby jsem víc pomáhal TauriGamingu aby se posouvel více ke předu aby bylo více zábavy hrát Jb aby bylo mině freekillerua mině hackeru to se často nestává ale když jsem jednou hral a byl tam hacker tak tam nebyl admin

Uživatelský avatar
Peanut
Admin
Admin
Příspěvky: 198
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost o Admina

Příspěvek#2 » 07 led 2020 18:27

Zdravím
Beníčku, znám tě dlouho, wardena si v blu bereš, taky jsi celkem aktivní, ale několikrát jsem tě viděl porušovat pravidla a taky někdy spamuješ. V žádosti máš taky dost gramatických chyb.
Za mně je to NE
Počkej jsi na vyjádření dalších adminů.
S pozdravem Peanut
Obrázek
Jailbreak #124
Jailbreak is love Jailbreak is life
#StopRebelům :cool1:

Uživatelský avatar
PancakeFox
Former admin
Former admin
Příspěvky: 187

Re: Žádost o Admina

Příspěvek#3 » 07 led 2020 18:41

Ahoj
No, to co tu napsal Peanut je bohužel pravda.
Nejvíce mě štve tvá občasná toxicita, ale stejně bych to celkově na admina neviděl.
Za mě je to Ne.

S pozdravem PancakeFox :salut:
S pozdravem PancakeFox
*hoj*

Obrázek

Uživatelský avatar
Mr.Gentleman
Former admin
Former admin
Příspěvky: 641

Re: Žádost o Admina

Příspěvek#4 » 07 led 2020 23:31

Žádost mi přijde extrémně urychleně napsaná. To, že by admin měl ovládat češtinu je snad jasné. Co jsem si dneska všimnul na jailu, a nebudu tady vypisovat tvoje wardenování, to jak často si v blu atd. Napíšu to co si myslím, že je u admina nejdůležitější a to osobnost a způsob komunikace. Začnu komunikací, ta je v rámci možností tak nějak normální co se voice chatu týče. V žádosti jsi nám ukázal, že s psaním to bude asi trochu problém. CO se týče osobnosti, tam jsem si dnes všiml, že by to nemuselo být dobré. Neznám tě pořádně na což se můžeš odvolat, ale udělal jsem si obrázek na tebe a stačilo mi na to cca 30min na serveru (warden v blu). Nejsem si jistý, že by jsi nezneužíval práv, nejsem si jistý, že jsi dostatečně mentálně připravený na tuto pozici. Takže zkráceně můžu říct, že na to nemáš nebo na to pořádně mít nechceš.
Za mě je to tedy NE, hlavní rozhodnutí má CA (hirifox).
S pozdravem
Mr.Gentleman
Obrázek
#124 Jailbreak

Uživatelský avatar
Rasist Pikachu
Former admin
Former admin
Příspěvky: 1254

Re: Žádost o Admina

Příspěvek#5 » 08 led 2020 19:40

Ahoj beníček ako napísali admini máš u seba chyby, ktoré by admin nemal mať alebo by ich trebalo napraviť. Najväčšia znich bude tá komunikácia lebo úprimne videl som ťa na servery ale wardena si si začal brávať až teraz keď si si zažiadal o admina.
Posnaž sa urobiť niečo so svojimi chybami, správanie udržuj na jednotku a ukáž nám, že si schopný zmeny no nateraz

žiadosť zamietam

Zpět na „Žádosti o administrátora serveru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti

cron