Žiadosť o Admina TF2

Máš zájem dělat admina na některém z našich serverů?
disagreed
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 2

Žiadosť o Admina TF2

Příspěvek#1 » 03 led 2020 14:18

1) Nick: disagreed
2) Vek: 14 let
3) Na jaky server žiadate o práva: CZ/SK #124 TauriGaming.cz | JAILBREAK
4) URL profil: https://steamcommunity.com/id/kappahomous/
5) Steam ID:
6) Jak dlouho hrajete hru na našich serverech: Na Jailbreak serveru hrajem pár mesiacov. Hrajem maximálne 5 hodín.
7) Info o mě a proč chci být u vás admin?: Všimol som si, že naberáte adminov, tak som to chcel skúsiť. Komunikujem UŽ sa správam slušne. Dostal som 2 gagy, za spam. Priznávam bola to chyba ale poučil som sa. Berem si wardena, viem pravidlá. Robil som žiadosť o admina aj na portáli CMG, ktorý zanikol. Skoro ma tam zobrali ale vtedy skončil. Volám sa Lukáš, mám 14 bývam v Bratislave. Chodím do 9 triedy.

Prosím o čo najrýchlejšiu odpoveď.

S pozdravom, prajem pekný deň. Disagreed.

Richy

Re: Žiadosť o Admina TF2

Příspěvek#2 » 03 led 2020 15:18

Ahoj,
v mojej prítomnosti som tvoju aktivitu na serveri zatiaľ nevidel. Možno občas v red, ale v blu alebo za wardena nie. Odporúčam zvýšiť aktivitu na serveri, aby sme si ťa lepšie zapamätali.
Prosím o čo najrýchlejšiu odpoveď.
- Podľa tohto môžem povedať, že tvoja trpezlivosť je na nízkej úrovni. Niekam sa ponáhľaš s adminom alebo čo?
Všimol som si, že naberáte adminov, tak som to chcel skúsiť.
- Určite nechceme mať v AT ľudí, ktorí chcú len skúsiť adminovať. Je to zodpovednosť za server. Asi nemáš veľký záujem o túto pozíciu.

Daj tomu určite viac času, buď aktívny na serveri, hlavne v blu, komunikuj s hráčmi a buď trpezlivejší. Takáto narýchlo spackaná žiadosť s bezvýznamným dôvodom o admina tu nemá čo robiť, ak máš reálny záujem o túto pozíciu. Za mna NIE. Počkaj na vyjadrenie ostatných adminov a hlavne CA/HM.

disagreed
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 2

Re: Žiadosť o Admina TF2

Příspěvek#3 » 03 led 2020 15:27

Ahoj,

Určíte to není, že mám nízku trpezlivosť. Skôr ma zaujímala odpoveď adminov.

Hrával som pod 2 nickami. teky a arox.

Ďakujem za spätnú väzbu. Pokusím sa to čo najrýchlejšie opraviť.

A nikam sa z adminom neponáhľam. Zle si to pochopil


Z pozdravom disagreed.

SpaceMan
Former admin
Former admin
Příspěvky: 29

Re: Žiadosť o Admina TF2

Příspěvek#4 » 03 led 2020 17:51

Zdravím,
No hele Disagreede řeknu to takhle. Znám jména Arox a Teky a jestli jsi to ty tak budiž, ale bylo by nejlepší, aby jsi si tvůj nick stále neměnil a byl více komunikativní aby jsi nějak trochu vynikal a aby si tě všichni více všimnuli. Wardena si moc brát nechceš jen když ho prostě nikdo nechce nebo když tam nikdo není, problémy neděláš, pravidla nevím jak si na tom teoreticky je ovládáš, a vulgární nejsi což je dobré. Ještě jenom zmíním skus trochu pomáhat hráčům a pak tedy budeš určitě lepší kandidát na pozici administrátora. Jinak je to tedy momentálně NE.Toť je ode mne vše.

Uživatelský avatar
Rasist Pikachu
Former admin
Former admin
Příspěvky: 1254

Re: Žiadosť o Admina TF2

Příspěvek#5 » 03 led 2020 23:15

Zdravím disagreed máš veľký problém so spamom, lenny faceami a nadávkami. Jediné čo si viem o tebe povedať, že som ťa akotekyho videl na serveri a to asi tak všetko. Zlepši si správanie a chyby, ktoré hovorili admini.

Žiadosť zamietam

Zpět na „Žádosti o administrátora serveru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti

cron