Žádost o admina na JB

Máš zájem dělat admina na některém z našich serverů?
PawelON
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 8

Žádost o admina na JB

Příspěvek#1 » 29 pro 2019 20:01

1) Nick: PawelON
2) Vek: 15 let
3) Na jaky server žiadate o práva: CZ/SK #124 TauriGaming.cz | JAILBREAK
4) URL profil: https://steamcommunity.com/profiles/76561198045316742/
5) Steam ID: STEAM_0:0:42525507
6) Jak dlouho hrajete hru na našich serverech: Na Jailbreak serveru hraju asi 2 roky, ale mezi tím jsem měl velmi dlouhou pauzu. Teď hraju velmi pravidelně a alespoň 3 hodiny denně.
7) Info o mě a proč chci být u vás admin?: Za čas hraní na serveru jsem si všiml, že nabíráte adminy, tak jsem si řekl, že bych to zkusil. Často si beru wardena a taky komunikuji. Na server občas příjde nějaký ten cizinec, který kazí hru. Pár blbostí jsem udělal např. jsem dostal ban za mou nedokonalou znalost pravidel. Nemám rád když jsou nějaké nepokoje v blue nebo red teamu. Jmenuji se Pavel, jsem z Moravskoslezského kraje, bydlím poblíž Ostravy. Doufám v tu nejlepší odpověď.

PawelON

Uživatelský avatar
Peanut
Admin
Admin
Příspěvky: 198
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost o admina na JB

Příspěvek#2 » 29 pro 2019 20:14

Zdravím
No Pawle, wardena si bereš, komunikuješ ale semtam nadáváš a taky hodně spamuješ až jsem ti musel dát gag.
Za mně máš NE
Počkej si na vyjádření dalších adminů.
S pozdravem Peanut
Obrázek
Jailbreak #124
Jailbreak is love Jailbreak is life
#StopRebelům :cool1:

SpaceMan
Former admin
Former admin
Příspěvky: 29

Re: Žádost o admina na JB

Příspěvek#3 » 29 pro 2019 22:49

Zdravím.
PawelON hele řeknu to takhle jak psal kolega Peanut o tom spamu má pravdu na serveru často používáš lennyface bylo by to dobré omezit a nadávky to moc u tebe nevídám, ale i tak, wardena atd. to ano, ale bohužel budeš to muset omezit. Za mě taky NE
Počkej si na vyjádření ostatních adminů.

Uživatelský avatar
Rasist Pikachu
Former admin
Former admin
Příspěvky: 1254

Re: Žádost o admina na JB

Příspěvek#4 » 01 led 2020 18:45

Zdravím,
Pawle zlepši si chyby spomenuté adminmi a za mňa by som ti radil zlepšiť si wardenovanie lebo tam máš bordel.
Riešiť veci štýlom zakázať skoro všetko blue a potom nech si dajú all slay lebo niečo porušili až zostaneš iba sám proti kope rebelov nieje to čo by mal warden robiť.

Žiadosť zamietam

Zpět na „Žádosti o administrátora serveru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti

cron