Žádost o admina

Máš zájem dělat admina na některém z našich serverů?
Uživatelský avatar
Vojta
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 3
Kontaktovat uživatele:

Žádost o admina

Příspěvek#1 » 12 pro 2019 16:38

1) Nick v hre (meno): Vojta
2) Vek:14 let
3) Na jaky server žiadate o práva: #124 Jailbreak
4) URL profil (adresu) Steamu (verejnú): https://steamcommunity.com/profiles/76561198361484831/
6) Jak dlho hrajete "hru" na našich serverov: 4 roky ale málo kdo si mě pamatuje, protože jsem si měnil nicky.
7) Info. o sebe: ... atd ... Prečo chcem byť u vás Admin? Na server chodím poměrně často a někdy tam Admini nejsou a když tam nejsou admini bývá tam nepořádek. Na serveru hraji většinou obden jsem tam 2 hodiny někdy půlku dne je to různé, pokud mi do toho nevleze škola. Rád si vezmu wardena a pomáhám ostatním hráčům. Pravidla si čtu jednou za dva týdny, abych je náhodou nezapomněl nebo nevěděl co v dané situaci dělat.

Uživatelský avatar
Peanut
Admin
Admin
Příspěvky: 198
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost o admina

Příspěvek#2 » 12 pro 2019 16:44

Zdravím
Vojto jaký byl tvůj předchozí nick? Kdybys ho napsal možná jsi vzpomenu
S pozdravem Peanut
Obrázek
Jailbreak #124
Jailbreak is love Jailbreak is life
#StopRebelům :cool1:

Uživatelský avatar
Vojta
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 3
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost o admina

Příspěvek#3 » 12 pro 2019 17:29

Bohužel nějáke jména mi smazal můj starší bratr, ale tohle jsou jména která zůstala. Ale po většinu času jsem hrál jako vojta, jedině když jsem začínal po půl roce hrát před 3 lety znovu jb jsem se jmenoval MadMatt

Karl Fairburne

Kojot

Fegelein

Войта

V0JT4

Uživatelský avatar
Rasist Pikachu
Former admin
Former admin
Příspěvky: 1254

Re: Žádost o admina

Příspěvek#4 » 12 pro 2019 18:36

Zdravím, Vojto ak sa chceš stať adminom treba si minimálne zlepšiť komunikáciu s ľudmi a zvýšiť si aktivitu v blue lebo v blue ťa nevidno a wardena si brať neberieš a to sú minimálne veci čo by mal byť admin schopný. Prepáč ale teraz ťa nevidím ako admina takže si zlepši nedostatky. Ak chceš admina treba oň bojovať.

Žiadosť zamietam

Uživatelský avatar
Vojta
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 3
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost o admina

Příspěvek#5 » 12 pro 2019 19:04

Děkuju za upřímný názor a rady vyžím si jich a pokusím si zlepšit své nedostaky, až budu mít pocit že na to mám podám si zase žádost o admina.

Zpět na „Žádosti o administrátora serveru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti