Další žádost na Admina

Máš zájem dělat admina na některém z našich serverů?
Uživatelský avatar
JuRyCZECH
Former admin
Former admin
Příspěvky: 22

Další žádost na Admina

Příspěvek#1 » 30 lis 2019 14:08

1) JuRy
2) 16
3) TF2 trade server
4) https://steamcommunity.com/profiles/76561198285531778/
5) U:1:325266050
6) Přibližně 800h na serveru tf2 trade
7) narozen 16. duben 2003.
Tuto přihlášku píšu znovu, jelikož byla moje předchozí zamítnuta, z důvodu urážlivých nadávek v minulosti.
Znovu zde zděluji že jsem již jako admin fungoval a chci se jím i stát.
Ochrana serveru a pořádek v chatu je jedna věc na co se můžeš u mne spolehnout.
Admin tým v portálu Taurigaming si vede podle mne dobře, tak se k němu chci přidat a dělat stejně tak dobrou práci.
Více méně se budu starat o svůj oblíbený server Trade sun/moon/snowshine, protože je to server kde se cítím nejvíc dobře.
A pro tebe Speedy:Snad jsem se zlepšil, aby jsi zjistil že v nitru nejsem tak zlý jak se dalo vyčíst z mích předchozích zpráv. :gj:

Obecně vám všem přeji hezký advent. doufám že si užijete rok 2020...Hodně štěstí. :santa:
Man I am dead

Uživatelský avatar
Speedy
Former admin
Former admin
Příspěvky: 1506

Re: Další žádost na Admina

Příspěvek#2 » 30 lis 2019 18:42

Zdravím,
Myslím si, že 10 dní je príliš krátka doba na to, aby som vedel posúdiť, či si sa fakt zmenil, a či poznáš pravidlá tak, ako by si mal. Úprimne, 10 dní sa pretvarovať nie je pre nikoho problém, zvlášť kvôli tomu, aby toho admina dostal (netvrdím, že to tak robíš), ale ak si sa skutočne zmenil, tak vydržať ešte nejaký čas - povedzme ten mesiac by ti nemalo robiť problém a hlavne buď trpezlivý. Osobne si myslím, že máš ešte nejaké tie nedostatky v pravidlách, tak si ich poriadne prečítaj a nauč sa ich, lebo ak na servery týpek nadáva a ty napišeš, že nič zlé, okrem tych nadávok nerobí, tak je niekde podľa mňa problém. Z dôvodu, že ubehla príliš krátka doba od poslednej žiadosti;

Žiadosť zamietam
, ďalšiu žiadosť si podaj najskôr za mesiac.
Former Capital Admin TF2 #125 Trade

Zpět na „Žádosti o administrátora serveru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti

cron