[TF2] pexo #123 <Dodgeball>

Máš zájem dělat admina na některém z našich serverů?
pexo
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 2

[TF2] pexo #123 <Dodgeball>

Příspěvek#1 » 30 srp 2019 11:18

Nick: pexo
Věk: 15
Server na který žádám o práva: Dodgeball #123
Steam profil: https://steamcommunity.com/profiles/76561198105875477/
Steam ID: STEAM_0:1:72804874
Moje působení: Hru hraju od roku 2013 (podle Mercenary), 1200 hodin. Bohužel se u dodgeballu nedá vydržet 5 hodin nebo alespoň já tam tak dlouho nevydržím (k vašemu serveru).
Info o mně, proč chci být admin: Jmenuji se Matyáš a jsem z Prahy. Od minulého roku jsem byl adminem na portálu gamesites.cz, bohužel včera (29.8.) se vedení rozhodlo o zrušení hlavního admina Czechballa, od kterého jsem dostal doporučení na tento portál, že je zde prý daleko sympatičtější a ohleduplnější vedení a že prý tady pomáhal a s někým se tady i zná. Možná bych se vám mohl zalíbit, tím, že znám commandy (gag,mute,silence). Samozřejmě vím, že aktivita na fóru je nulová a na serveru není úplně nejveselejší, ale přece jenom bych chtěl nadále adminovat, akorát na Vašem portálu.

Uživatelský avatar
Speedy
Former admin
Former admin
Příspěvky: 1506

Re: [TF2] pexo #123 <Dodgeball>

Příspěvek#2 » 30 srp 2019 11:50

Ahoj,

Len ti chcem dať info, že dodgeball server v momentálnej chvíli neexistuje a pravdepodobne ani nebude. Momentálne beží orange, trade (uzavretý nábor) a jailbreak.

Keď klikneš tu, tak uvidíš momentálne stavy adminov na serveroch a aj podmienky, ktoré musíš spĺňať na admina.
Former Capital Admin TF2 #125 Trade

pexo
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 2

Re: [TF2] pexo #123 <Dodgeball>

Příspěvek#3 » 30 srp 2019 12:10

Aha, děkuji za rychlou odpověď

Uživatelský avatar
Speaker264
Headmaster
Headmaster
Příspěvky: 3053
Kontaktovat uživatele:

Re: [TF2] pexo #123 <Dodgeball>

Příspěvek#4 » 30 srp 2019 13:54

Zdravím,
jak psal Speedy, běží pouze 3 servery a zbytek se v blízké době s největší pravděpodobností spouštět nebude, pokud by nebyl vyloženě velký zájem. Pokud bys měl zájem o admin práva na jiný náš server, nahraj si tam hodiny a můžeme to klidně zkusit.

Přeji pěkný den,
Speaker264
Obrázek
Headmaster TF2
speaker264@seznam.cz
Steam
Obrázek

Zpět na „Žádosti o administrátora serveru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů

cron