[TF2] Nez.

Máš zájem dělat admina na některém z našich serverů?
Uživatelský avatar
NeznamyPlantaznik
Former admin
Former admin
Příspěvky: 103
Kontaktovat uživatele:

[TF2] Nez.

Příspěvek#1 » 30 črc 2019 18:36

1) Nick v hře: Nez
2) Věk: 15
3) Na jaký server žádáte o práva: #120 Orange
4) URL na profil Steamu: link (většinou Friends only, ale teď public)
5) STEAM ID: STEAM_0:1:89844314
6) Jak dlouho hrajete "hru" na našich serverech: Hlstaty nefungují takže nevím přesně kolik, ale už to je doba =)
7) Info. o sebe:
Slohovka incoming
Pokud čtete tuhle žádost, pravděpodobně víte o koho se jedná. Pokud ne, tak zde je nějaké info o mně.
Jmenuji se Martin, rád se hrabu v počítačích a čemkoliv co je technické nebo pro mě zajímavé.
Celkově rád hraji počítačové hry (kdo by to byl řekl, že?) a velmi rád programuji různé kravinky. Nejsem žádný expert, ale baví mě to.
Moje povaha je taková, nestálá. Mimo občasný špatný den jsem většinou klidnější, pokud mě samozdřejmě něco nevytočí (např. script kiddies).
Snažím se být klidný, ale ne vždy se to podaří. Snažím se pomáhat lidem, ale samozdřejmě nejsem úplný andílek.
Pak si tu samozřejmě musím trochu zaflexit s tím co "umím". Jde mi velmi dobře Angličtina, Čeština je samozdřejmost, Rusky umím jen lehce (spíš umím číst azbuku a znám pár slov). Pak ještě pár dalších jazyků, do kterých jsem se ještě nepustil dostatečně abych je mohl využít.

8) Prečo chcem byť u vás Admin?: No, není to poprvé co tu píšu. Přemýšlel jsem nad jailem ale myslím si že tam nemám dostatečnou aktivitu. :D Mohl bych tu napsat tu klasickou "štvou mě cheatři a chci aby lidi dodržovali pravidla" , ale to bych jen opakoval furt to samé dokola, a dokonce i sebe z minulosti. Můj důvod nyní je, protože Orange prostě už nemá tolik lidí kolik dřív měl. Chtěl bych zkusit to nějak napravit, ať je to přítomností na serveru, aby se server naplnil, či návrhy na zlepšení serveru. Ano, návrhy na server můžu psát i teď, ale hodně Orange adminů je neaktivní (MrAwik je snad jediný koho tam vidím) a než by se k tomu vyjádřili tak by to mohlo trvat. Přece jenom, přímí kontak s adminamy a HM je prostě rychlejší =)) A jak už jsem lehce zmínil, moc aktivních adminů tam není. Netroufám si typovat kolik je celkově adminů na Orange ale asi to moc nebude.

To je ode mne vše, budu rád za jakoukoliv odpověď.
-Nez. , a.k.a Pixeld.
Naposledy upravil(a) NeznamyPlantaznik dne 30 črc 2019 19:11, celkem upraveno 1 x.
============| Steam | ------ | Discord |============
Autor mapy cp_orange_x4_tg
2016 - 2020

Uživatelský avatar
BagrMann
Former admin
Former admin
Příspěvky: 62
Kontaktovat uživatele:

Re: [TF2] Nez.

Příspěvek#2 » 30 črc 2019 18:56

Zdravím,

takže tedy. Moc tě neznám a ani na serveru jsem tě neviděl. Jak píšeš, tak jediného koho na serveru vidíš, je Awik, takže na to se ho ještě zeptám. Nicméně já se snažím být na serveru pokud tam je více hráčů. V banlistu máš pouze jeden záznam za spam do voicechatu, ale myslím si, že to nic nemění na žádosti. Za mě si nahraj více hodin, jinak s tebou žádný jiný problém nemám. Jinak abych odpověděl na tvoji otázku, na Orange je 5 adminů, další 3 jsou v procesu (nepočítaje tebe). Za mě je to zatím NE, nahraj si více hodin a změním názor. Awik potvrdil tvoji aktivní účast, takže za mě je to ANO.

Přeji hezký (vložte momentální denní dobu),
BagrMann
Obrázek
Admin TF2 Orange X4 #120 a JailBreak #124
Starve the ego, feed the soul.

Uživatelský avatar
Mr.Awesome
Former admin
Former admin
Příspěvky: 29
Kontaktovat uživatele:

Re: [TF2] Nez.

Příspěvek#3 » 30 črc 2019 19:51

Táááákže...
Musím povedať že som polichotený, ako "jediný" aktívny admin na orange servery, moc si toho vážim, ale... nie je to pravda. Ako už povedal kolega Bagrmann, aj on je dosť aktívny na servery pokiaľ tam je dosť hráčov.

Ja som občas aktívny na servery aj keď tam nikto nie je... nepýtaj sa prečo.

Čo sa týka tvojho správania a aktivity tak to všetko zhrnul Bagrmann a mňa nič nenapadá čo by som mohol dodať až na moje vyhodnotenie.

To je samozrejme ÁNO.
Obrázek
Admin
#120 Orange Server

That Demoknight Main
Nazdár!

Uživatelský avatar
Speaker264
Headmaster
Headmaster
Příspěvky: 3053
Kontaktovat uživatele:

Re: [TF2] Nez.

Příspěvek#4 » 05 srp 2019 11:43

Zdravím,
podobná situace jako u Lea, přijdeš, vrátíš se, zmizíš. Pokud si to dobře pamatuju, neobešlo se to bez nějakých problémů, jak u tebe, tak Lea.
Ještě ti trochu hapruje aktivita, ale to by se případně dalo přehlídnout. Ani tobě menší toxicita v chatu nechybí, ale tu bys předpokládám jako admin omezil. Takže si taky udrž aktivitu a pak to můžeš zkusit znovu. Mimochodem, pokud máš nějaké návrhy, je lepší je napsat na fórum, než je nepsat vůbec. Nehledě na to, že přímý kontakt s HM je dostupný pro každého, ať už na steamu, nebo zde na fóru pomocí PM.

Žádost zamítám.

Přeji pěkný den,
Speaker264
Obrázek
Headmaster TF2
speaker264@seznam.cz
Steam
Obrázek

Zpět na „Žádosti o administrátora serveru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti

cron