žádost o admina

Máš zájem dělat admina na některém z našich serverů?
Uživatelský avatar
Mlokys
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 11

žádost o admina

Příspěvek#1 » 27 črc 2019 20:53

1) Nick v hre (meno): Mlokys
2) Vek: 16
3) Na jaky server žiadate o práva: #120 ORANGE X4 RTD
4) URL profil Steamu: https://steamcommunity.com/profiles/76561198305413538/
5) STEAM ID: STEAM_0:0:172573905
6) Jak dlho hrajete na našich serverov: 3 měsíce
7) Info. o sebe: Jsem normální hráč škola právě skončila tak že budu mít hodně času adminování teda pokud jim budu . orange hraju nějakou dobu dost mě to tam baví a znám tu pár hráčů jak z Jb tak i z orange . Adminem bych se chtěl stát už z toho důvodu že se mi líbí komunita hráču na orange a abych pomohl ostatním od cheatru a ostatních problém. Také v mém největším zájmu je co nejvíce rozšířit komunitu a také ji co nejvíce zesílit a udržet při sobě

Uživatelský avatar
Mr.Awesome
Former admin
Former admin
Příspěvky: 29
Kontaktovat uživatele:

Re: žádost o admina

Příspěvek#2 » 27 črc 2019 23:20

No,Ehm... tak sa na to poďme pozrieť. V tvojej poslednej žiadosti ti bolo vytknuté pár vecí, ako napr. že si bol arogantný alebo potichu. Čo ma najviac udieralo do hlavy bolo to, že ti tvoja aktivita skákala horom, dolom a dúfal som že budeš viac aktívny. Ale po konečnom verdikte na tvoju prvú žiadosť si sa na servery znova skoro vôbec neukazoval.

Pár krát si sa tam objavil, to nepopieram... ale ako admin je pár-krát málo. Čo som ťa tak pozoroval počas tých krátkych chvíľ tak som si všimol že si sa rozrečnil, a snažíš sa dávať si pozor na jazyk aby si netrepol nejakú hovadinu.

Z tvojím chovaním by problém nebol, a opravujem svoju odpoveď z (Možno) na ÁNO.
Naposledy upravil(a) Mr.Awesome dne 30 črc 2019 19:42, celkem upraveno 1 x.
Obrázek
Admin
#120 Orange Server

That Demoknight Main
Nazdár!

Uživatelský avatar
BagrMann
Former admin
Former admin
Příspěvky: 62
Kontaktovat uživatele:

Re: žádost o admina

Příspěvek#3 » 28 črc 2019 09:57

Zdravím,

mno, co to tu máme. Jak psal kolega Awesome, aktivita ti skákala hore dole, no mě přijde, že se to moc nezměnilo. Moc tě na serveru nevidím, (je to možná taky kvůli tomu, že na serveru nejsem já) naposledy jsem tě viděl den, dva zpátky, takže žádná sláva. Nicméně, co jsem tě na serveru viděl, docela jsi nám pomáhal uklidnit některé lidi, co se nechovali nejlíp, za to máš u mě malé +.

Podtrženo, sečteno, za mě je to ANO, ale zvyš si tu aktivitu, jinak ještě změním názor.

Přeji hezký zbytek dne,
BagrMann
Obrázek
Admin TF2 Orange X4 #120 a JailBreak #124
Starve the ego, feed the soul.

Uživatelský avatar
MonsterSKGaming
Former admin
Former admin
Příspěvky: 453
Kontaktovat uživatele:

Re: žádost o admina

Příspěvek#4 » 01 srp 2019 13:28

Ahoj Mlokys,
Očividne si sa poučil z minunlajška podla toho čo čítam a počul som od kolegov. Prekvapil si ma aj tým že si bol aj 2h na servery a nahlasoval si hráčov čo porušili pravidlá, takže to myslíš vážne s tým Adminom a nemám čo vytknúť takže jediné čo ostáva mi napísať je ÁNO a dúfam že nás nesklameš.
Obrázek
Senior Admin #120 TF2 Orange
Steam

Uživatelský avatar
Speaker264
Headmaster
Headmaster
Příspěvky: 3053
Kontaktovat uživatele:

Re: žádost o admina

Příspěvek#5 » 05 srp 2019 11:23

Zdravím,
v tomhle případě musím nesouhlasit s orange adminy. Aktivní jsi, to ano, ale žádost jsi jen zkopíroval a mírně upravil. Nepočkal jsi s podáním žádosti 2 týdny, jak jsem ti psal. Do chatu píšeš věci typu "❤❤❤❤ your self" a "get ❤❤❤❤❤❤", což nevím jestli bylo v afektu, ale kdyby, jako admin bys to psát neměl. Z těchto důvodu to na admina stále nevidím, žádost si můžeš podat za 3 týdny, tentokrát tu dobu dodrž.

Žádost zamítám.

Přeji pěkný den,
Speaker264
Obrázek
Headmaster TF2
speaker264@seznam.cz
Steam
Obrázek

Zpět na „Žádosti o administrátora serveru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti

cron