Žiadosť o prijatie do A-Teamu

Máš zájem dělat admina na některém z našich serverů?
Uživatelský avatar
Mr.Awesome
Former admin
Former admin
Příspěvky: 29
Kontaktovat uživatele:

Žiadosť o prijatie do A-Teamu

Příspěvek#1 » 11 črc 2019 01:07

1.) Nick v hre(meno): MrAwik
2.) Vek: 17
3.) Na aký server žiadate o práva: Orange X4 RTD #120
4.) URL profil (adresa) Steamu (verejná): https://steamcommunity.com/id/MrAwik/
5.) Ako dlho hrajete "hru" na našich serverov: Okolo 260h
7.) Info o sebe: Takže, žiadam o prijatie o Admina na Orange server preto, lebo mám k nemu vybudovaný dlhý vzťah a chcem aby na ňom bolo všetko v poriadku. Taktiež, že za mojej prítomnosti, čož je každý deň viac ako 4 hodiny lebo nemám život :P som videl iba MonsterSKGaming a OSIRIS (OSIRIS ani není admin na Orange servery) ako jediných aktívnych adminov na orange servery.

Čo sa týka mojej minulosti asi pred dvomi rokmi som mal pár nezhôd z Admin týmom, bol som drzý, egoistický a plný nervov. Ale od tej doby sa veľa zmenilo a dúfam že si budeme dobre rozumieť. :drink:

No, čo sa týka mojích chvíľ strávených na servery, pár krát sa mi stalo že som videl nadávky v chatu alebo niekto ničil naše ušné bubienky nepríjemným voice spamom, a to nemôžem zabudnúť na Hackerov, tých som na servery videl ani neviem koľko. Čo sa týka môjho názoru na tieto programy používajúce deti je z cela jasný a to že ich z hĺbky duše nenávidím :facepalm: a chcem ich vykopnúť zo serveru čo najskôr a nech sa už neukazujú na Tauri serveroch. Ale hlavne pomáhať novým hráčom s problémami a poučiť ich o pravidlách serverov. A takto by som chcel pokračovať v stopách A-Teamu v lepšom rozvíjaní Tauri gaming komunity.

Toto bolo o mne asi všetko a som aktívny na servery skoro každý deň. :wave1:
Obrázek
Admin
#120 Orange Server

That Demoknight Main
Nazdár!

Uživatelský avatar
MonsterSKGaming
Former admin
Former admin
Příspěvky: 453
Kontaktovat uživatele:

Re: Žiadosť o prijatie do A-Teamu

Příspěvek#2 » 11 črc 2019 07:22

Zdravím Awik,
Nejakú dobu som ťa nevidel na servery ale teraz poslednou dobou si na servery a mám z teba celkom dobrý dojem a snažíš sa aj komunikovať s hráčmi a vytvárať zábavu. Spravil si celkom dobrý dojem a neni moc čo vytknúť, ako je pravda že občas sa docela držíš aby si nepovedal niejaké to zlé slovíčko. Ja osobne by som ti dal na Orange šancu a uvítal by som ta v AT. Môj kolega maty sa pravdepodobne nevyjadrí z dôvodu že je teraz preč na niejakú dobu a dúfam že moje ÁNO bude stačiť poprípade asi sa bude čakať na matyho vyjadrenie, taktiež dúfam že nesklameš a budeš dobrým prínosom v AT.

Prajem pekný zvyšok dna.
Obrázek
Senior Admin #120 TF2 Orange
Steam

Uživatelský avatar
Mr.Awesome
Former admin
Former admin
Příspěvky: 29
Kontaktovat uživatele:

Re: Žiadosť o prijatie do A-Teamu

Příspěvek#3 » 13 črc 2019 02:46

Ja len dúfam že som neurazil aktívnych adminov orange serveru. Ale vážne som nikoho iného okrem Monstra, OSIRISA a pár krát BagrMena na servery nevidel za mojej prítomnosti. Preto sa chcem dopredu ospravedlniť *hoj* adminom ktorých sa moje vyjadrenie mohlo dotknúť a taktiež sa mohlo stať že sme sa každý krát na servery minuly.
Obrázek
Admin
#120 Orange Server

That Demoknight Main
Nazdár!

Uživatelský avatar
Speaker264
Headmaster
Headmaster
Příspěvky: 3053
Kontaktovat uživatele:

Re: Žiadosť o prijatie do A-Teamu

Příspěvek#4 » 14 črc 2019 02:00

Zdravím,
myslím, že bychom to s tebou mohli zkusit. Vypadá to, že za ty 2 roky ses docela polepšil. Na steamu dořešíme práva atp.

Přeji pěkný den,
Speaker264
Obrázek
Headmaster TF2
speaker264@seznam.cz
Steam
Obrázek

Uživatelský avatar
Speaker264
Headmaster
Headmaster
Příspěvky: 3053
Kontaktovat uživatele:

Re: Žiadosť o prijatie do A-Teamu

Příspěvek#5 » 14 črc 2019 20:28

Přijat na zkušební dobu.
Obrázek
Headmaster TF2
speaker264@seznam.cz
Steam
Obrázek

Zpět na „Žádosti o administrátora serveru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti