Žádost o admina

Máš zájem dělat admina na některém z našich serverů?
Iskra
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 4

Žádost o admina

Příspěvek#1 » 28 kvě 2018 23:00

1) Nick v hře: IskraTheFoxxo
2) Věk: Je mi 16 let (Narozen 16.7.2001)
3) Na jaky server žádám o práva: #124 jailbreak
4) URL profil Steamu: http://steamcommunity.com/profiles/76561198122839275/
5) STEAM ID: STEAM_1:1:81286773
6) Jak dlouho hraji na Vašich serverech: Na vašich serverech už hraji už déle, hraji hlavně Jailbreak a občas si zahraji i Surf, jak dlouho už
na Vašich serverech hraji nevím přesně, ale vím určitě, že je to více jak jeden den
7) Informace o mě: Moje křestní jméno je David a je mi 16 let, pocházím z ČR, z Libereckého kraje z města Chrastava.
Na Vašem Jailbreak serveru hraji moc rád a rád jsem v BLUE teamu, ale moc si pozici Wardena neberu, protože mi moc nejde
rozkazovat RED teamu a nejsem moc originální a proto raději přenechám Wardena někomu jinému, aby si mohl úplně každý užít hru se
zkušeným Wardenem. Já pozici Wardena beru, pokud už není nikdo v BLUE teamu naživu, nebo se o něj nikdo dlouho nehlásí.
O pozici Admina mám zájem, protože bych rád pomáhal udržovat Váš server a abych mohl urychlit hru vyřešením zbytečných hádek a
podobných zápletek. Myslím si, že dokážu zachovat chladnou hlavu skoro v každé situaci a vždy při řešení sporů vyslechnu obě strany a
podle toho si udělám svůj vlastní obraz dané situace.
Pravidelně se dívám na pravidla daného serveru, abych byl v obraze co se smí a co ne a rád i poradím s tím, jaké pravidlo bylo porušeno.

Jestli budete mít nějaké otázky, tak vám na ně rád odpovím.

Uživatelský avatar
Hirifig
Former admin
Former admin
Příspěvky: 1347

Re: Žádost o admina

Příspěvek#2 » 29 kvě 2018 02:01

Zdravím,
poté co jsem si přečetl tvojí přihlášku, tak jsem chtěl na ní reagovat, tím co jsi psal. Máš to dobře napsané, ale spíš si protiřečíš.
Takže psal jsi :
Pravidelně se dívám na pravidla daného serveru, abych byl v obraze co se smí a co ne a rád i poradím s tím, jaké pravidlo bylo porušeno.

No ale pokud jsi se tam teda pravidelně díval, aby jsi byl v obraze, tak by jsi si asi všiml pravidla č.2, blu... cituji,
Neustále musí být warden a na začátku kola se všichni musí pokusit vzít si wardena.

Takže je docela špatné že:
moc si pozici Wardena neberu

Jak jsi psal :
Já pozici Wardena beru, pokud už není nikdo v BLUE teamu naživu, nebo se o něj nikdo dlouho nehlásí.


Takže tak by to být nemělo. Dle pravidel pokud jsi blu, musíš hned jak začne kolo napsat příkaz k tomu, aby jsi si vzal wardena a ne tam být jen do počtu. Jelikož je to porušování pravidel, může to vést až k zabanování do blu.
S pozdravem,
Obrázek
Senior Admin TF2 #124 Jailbreak

Iskra
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 4

Re: Žádost o admina

Příspěvek#3 » 29 kvě 2018 07:32

Děkuji za upřímnou odpověď a beru to na vědomí, něco s tím udělám a začnu se zapojovat do hry i v pozici Wardena jak je to psáno v pravidlech, abych si mohl i nadále užívat hru v BLUE teamu

Uživatelský avatar
Foxik
Former admin
Former admin
Příspěvky: 198

Re: Žádost o admina

Příspěvek#4 » 29 kvě 2018 15:48

No mám k tobě pár věcí.
Wárdna si nebereš. Originalitu v wárdenování nevidim. Videl jsem někdy máš s hráčemi spory. Nemluvíš s hráčmi
Za mě to je jasné NE
Meh Admin

Obrázek
Jailbreak #124

Iskra
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 4

Re: Žádost o admina

Příspěvek#5 » 29 kvě 2018 16:33

Díky Foxiku, stejně jsem už předem věděl, že to nevyjde, tak vám alespoň všem přeji krásný zbytek dne

Uživatelský avatar
Mr.Gentleman
Former admin
Former admin
Příspěvky: 641

Re: Žádost o admina

Příspěvek#6 » 29 kvě 2018 17:58

Iskro, neber si to osobně, tohle je objektivní názor na to jestli jsi v tuto dobu vhodným kandidátem. To že ti nevyšla 1.žádost neznamená, že za 1měsíc to nebude lepší. Ukaž, že jsi trpělivý, zlepši své nedostatky a určitě se zadaří.
S pozdravem
Mr.Gentleman
Obrázek
#124 Jailbreak

Iskra
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 4

Re: Žádost o admina

Příspěvek#7 » 29 kvě 2018 19:12

Mr. Gentleman, děkuji ti za to, co jsi napsal, ale já si to osobně neberu, o svých nedostatcích vím, ale není to vůbec jednoduché to napravit, jelikož to hodně souvisí s mojí povahou, ale i tak se budu alespoň snažit, ještě jednou ti děkuji.

Uživatelský avatar
Hirifig
Former admin
Former admin
Příspěvky: 1347

Re: Žádost o admina

Příspěvek#8 » 19 čer 2018 14:49

Omlouvám se za pozdní vyjádření,
chtěl jsem to všechno uzavřít už dřív, ale tato žádost mi ušla. Za to se omlouvám. Doplň svoje nedostatky a příště to můžeš zkusit znovu, akorát hráč server nenavštívil už skoro dva týdny.


Žádost zamítám.
S pozdravem,
Obrázek
Senior Admin TF2 #124 Jailbreak

Zpět na „Žádosti o administrátora serveru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti

cron