Žádost o admina

Máš zájem dělat admina na některém z našich serverů?
Coconut
Former admin
Former admin
Příspěvky: 4

Žádost o admina

Příspěvek#1 » 25 kvě 2018 22:49

1) Nick: Coconut
2) Věk: 16
3) #125 Trade
4) http://steamcommunity.com/id/loginus/
5) STEAM_0:0:75260864
6) Hraji zde cca 2 a půl roku
7) Adminem bych se chtěl stát především proto, abych byl schopen nastolit pořádek ve chvílích, kdy je potřeba. Například zamezit výskytu sprostých slov, nadávek směřovaných na jiné hráče a podobně. Myslím si, že splňuji všechny podmínky jako například znalost jazyků, česky i slovensky se domluvím snad bez problémů, anglicky také a lehce ovládám i němčinu (měl bych ji ovládat víc než lehce ale necítím se moc confident). Každopádně cítím se jako racionálně myslící člověk a komunitu zde již znám, také si myslím že vím co v jakých situacích dělat podle pozorování ostatních adminů. Celkově bych řekl, že místo admina by se ke mně mohlo hodit a zároveň by mě tato práce i naplňovala a bavila.

Uživatelský avatar
Speedy
Former admin
Former admin
Příspěvky: 1506

Re: Žádost o admina

Příspěvek#2 » 25 kvě 2018 23:03

:wave1: ,

Takže Coco, Coco. No začnem na rovinu. Tvoj slovnik ako aj tvoje vyjadrovanie nie je momentálne z môjho pohľadu vhodné na admina. Stačí mi nakuknúť do chat logu a hneď vidím nadávky, jak je niekto zlý, nejake provokácie. Neviem, či to robíš naschvál, lebo chceš niekoho naštvať alebo proste sa len braniš. Videl by som to tak 50/50. Ale predstava, žeby admin hovoril niekomu jaká je pussy a jak to nevie hrať,... Samozrejme, chápem, že je to hra, aj ja mám niekedy nervy. No, snažím sa ako tak krotiť. Ale taký, kto ich pri tfku nemá podľa mňa ani neexistuje. :D

Počkaj ešte na vyjadrenie kangarosa, ako to s tebou vidí on (možno ma úplne opačný názor) no ako vždy, rozhodne speaker.

//Edit: Posledné dni, je pravda, že si tie výrazy trošičku obmedzil no...
Former Capital Admin TF2 #125 Trade

Uživatelský avatar
Kangooos
Former admin
Former admin
Příspěvky: 21

Re: Žádost o admina

Příspěvek#3 » 26 kvě 2018 13:21

Nazdar,

Budu stručný. Jsi docela vztekloun. Občas rozvíříš vášnivou hádku kterou pak musím žehlit já uprostřed noci, vyrušen ze své obvyklé činnosti. Občas padne od tebe urážka jiných lidí ... Jestli chceš být admin tak v prvé řade nepřichází v úvahu že budeš někoho soustavně sestřelovat a pak ho urážet že to neumí. Jinak nevidím žádné další problémy. Jsi základ trade komunity, máš odehráno víc času než já odseděno na WC za celý život ( :hhaa: ), žádné vážné prohřešky. Pokud se odnaučíš dělat ze sebe mlgprosnipera co má potřebu nafukovat ego, tak bych s tebou neměl problém. Za mě ANO s tím, že si dám bacha na to jestli to dodržuješ.

Počkej si na vyjádření Headmastera.

Kangaros
Obrázek
Admin TF2 #125 Trade


Obrázek

Uživatelský avatar
Speaker264
Headmaster
Headmaster
Příspěvky: 3052
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost o admina

Příspěvek#4 » 31 kvě 2018 17:30

Zdravím,
po nějakém tom přemýšlení jsem se rozhodl, že to s tebou zkusíme. Na steamu dořešíme práva atp.

Přeji pěkný den,
Speaker264
Obrázek
Headmaster TF2
speaker264@seznam.cz
Steam
Obrázek

Uživatelský avatar
Speaker264
Headmaster
Headmaster
Příspěvky: 3052
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost o admina

Příspěvek#5 » 03 čer 2018 17:43

Přijat na zkušební dobu.
Obrázek
Headmaster TF2
speaker264@seznam.cz
Steam
Obrázek

Zpět na „Žádosti o administrátora serveru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů