Žádost o admina-Whiskey

Máš zájem dělat admina na některém z našich serverů?
Whiskey
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 2

Žádost o admina-Whiskey

Příspěvek#1 » 17 kvě 2018 06:40

1)Nick ve hře: λWhiskeyλ
2)Věk: 19
3)Na jaký server žádáte o práva: #124 TauriGaming.cz | JAILBREAK
4)URL profil steamu:https://steamcommunity.com/tradeoffer/n ... n=GWQzaoMc
5)Steam ID:STEAM_1:1:14072124
6)Jak dlouho hrajete na našich serverech: více jak 1 rok
7)Můj důvod stát se adminem je udržovat komunitu štastnou a bez primitivních dětí co by si měli ještě hrát na písku.Také proto abych chodil místo ostatních adminů když zrovna nemají čas nebo zrovna nemůžou.Chodím na tf2 minimálně 1 každý den občas se napiju svého kámoše(alkoholu),ale nebojte se neovlivní to mojí práci maximálně že budu více štastný.Děkuju za odpověď. :drink:

S pozdravem Whiskey

Uživatelský avatar
Mr.Gentleman
Former admin
Former admin
Příspěvky: 641

Re: Žádost o admina-Whiskey

Příspěvek#2 » 17 kvě 2018 11:38

Whiskeho znám jakožto pravého veterána TG. Jail hrál ještě před tím než jsem se stal adminem, a choval se skvěle. Je s ním sranda a nepotřebuje být tolik sprostý. Měl několik banů, dalo by se říci, že měl problém s excelimem (4 z 5 banů od něj) nebo s chápáním pravidel.
Avšak měl dlouho pauzu, myslim že to byli min.3měsíce a za tu dobu mi přijde že se změnil. Nezaznamenal jsem nějaké potíže co se vrátil, spíše naopak. K hráčům jsi stejně přátelský jako tehdy a o problémech s chápáním pravidel nevím.
Pokud by jsi se stal adminem, tak by alkohol a nějaké vážnější problémy nešli dohromady. Opilého admina co dává bany nebo se s ním nedá seriózně mluvit fakt nepotřebujem. Samozřejmě, nikdo nedokáže ovlivnit zda se napiješ nebo ne, ale počítej s následky pokud se něco stane.

Myslím si, že nejen díky tvému chování, ale i tomu jak dlouho na TG hraješ by sis zasloužil šanci. Za sebe tedy dávám ANO.
Počkej na vyjádření CA/HM.
S pozdravem
Mr.Gentleman
Obrázek
#124 Jailbreak

Uživatelský avatar
Hirifig
Former admin
Former admin
Příspěvky: 1347

Re: Žádost o admina-Whiskey

Příspěvek#3 » 17 kvě 2018 13:14

Zdravím,
je mi líto, ale s tímto by jsi měl nejdřív něco dělat. Pokud se nepletu, ban stále máš a není žádná evidence o tom že by jsi dostal unban. Evidence banu je, ale unbanu ne, to znamená že ban máš stále aktivní pokud ti ho z placu někdo nesundal.

jméno Magic girl (STEAM_0:0:93033109)
ban ti byl udělen 11 listopadu 2016,
ban ti byl udělen na #124 Jailbreak,
ban permanentní
Důvod : porušování pravidel
Typ : server ban
Banující admin : Excelim (FO)
Důkaz : Netřeba
S pozdravem,
Obrázek
Senior Admin TF2 #124 Jailbreak

Uživatelský avatar
Hirifig
Former admin
Former admin
Příspěvky: 1347

Re: Žádost o admina-Whiskey

Příspěvek#4 » 17 kvě 2018 14:45

Nechci být ofenzivní ale dost mě to irituje. Tvoje žádost o admina je napsaná v podstatě správně. Napíšu tu úplně všechno (info o banu). Ale tvoje žádost o unban je ve špatné sekci a špatně napsaná. Nevím kde jsi k tomu došel. Každá žádost má svá pravidla. A ještě napíšeš že ani nevíš za co máš ban.
Další věc, je tvoje aktivita v blu. Já co si tě pamatuji, tak jsi takový ten nenápadný hráč v red týmu, který moc do blu ani nechodí což dokazují tvoje herní statistiky. Ráno tam blu kolonka ani nebyla.. dnes si v blu hrál teda poprvé za posledních 28 dní po té době se resetují statistiky.
Obrázek

Dost špatně to s tebou vidím. Nechám tu prostor ještě pro ostatní, pokud teda chodí na ten web a vůbec si to čtou.
S pozdravem,
Obrázek
Senior Admin TF2 #124 Jailbreak

Uživatelský avatar
Hirifig
Former admin
Former admin
Příspěvky: 1347

Re: Žádost o admina-Whiskey

Příspěvek#5 » 21 kvě 2018 02:06

Vzhledem k aktivnímu permanentnímu banu do blu, neaktivitě v blu, nepříliš velké komunikaci:


Žádost zamítám - Avšak stále platí tvoje přezkoušení z pravidel, aby jsi byl schopen jít do blu. Pokud unban dostaneš, budeš muset chodit víc do blu, brát si wardena, komunikovat a mít dobrou herní aktivitu. Po unbanu se teda dá znova spekulovat o tvém možném přijetí do administračního týmu.
S pozdravem,
Obrázek
Senior Admin TF2 #124 Jailbreak

Zpět na „Žádosti o administrátora serveru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti