Žádost o Admina

Máš zájem dělat admina na některém z našich serverů?
SirMrdovan
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 5

Žádost o Admina

Příspěvek#1 » 06 kvě 2018 16:10

1) Nick v hre :Sir Mrdovan (Dříve mikamikcz)
2) Vek:16,8
3) Na jaky server žiadate o práva: Team Fortress 2 - #125
4) URL profil (adresu) Steamu (verejnú):https://steamcommunity.com/profiles/76561198104603377
5) STEAM ID: STEAM_0:1:72168824
6) Jak dlho hrajete "hru" na našich serverov: přesně potvrzeno od hirifiga : (nejde to tu nejít tady to není)jeho slova : D
7) Info. Tak jsem pracant dbám na detaily jsem na pravidla (to že bych neporušil pravidlo přesto kdyby někdo mé kámošce drželi nůž u hlavy jo jsem divnej) ADHD porucha pozornosti (proto jsem divnej) pochopím srandu když nejde přes čáru (ku příkladu změnit si nick a dělat kida na tradu je sranda ale pokud to přejde na nadávky atd je to moc) jsem Bonzák Potvrzení dostanete od Hirifiga (PS hirifig si plánuje změnit jméno a vše a dělat kida ale pššš) tak znám Tauri Gaming už velice dlouho mám ho rád a pomůžu ho rozvíjet . Jsem upovídaný , trochu lakomý ,ale chytrý ,trochu namyšlení samosebou trochu + miluju strategie ( HIO4).

Uživatelský avatar
Speedy
Former admin
Former admin
Příspěvky: 1506

Re: Žádost o Admina

Příspěvek#2 » 06 kvě 2018 16:33

Zdravim,

Jak dlho hraješ na serveru sa dá vypočítať podľa stamm bodov ( aspoň približne) tvoje stamm body/60. Nezodpovedá to presne nahraným hodinám, keďže na tradu je Happy hour. Ďalej k samotnej žiadosti; podľa mňa by bolo vhodné pre tento krát žiadosť zamietnuť ale s tým, že by sme pozorovali tvoje správanie na tradu a podal by si si žiadosť znovu za nejakú dobu. Mám pocit, že dosť často nadávaš vo voicu ( po upozornení sa väčšinou ukľudníš, no pamätám si, že si odomňa dostal aj kick ) celkovo mi príde, že niekedy robíš proste "blbosti", ktoré by si robiť nemusel. To, že máš ADHD samozrejme beriem, pre informáciu ho mám aj ja a dá sa s tým niečo robiť.
Naposledy upravil(a) Speedy dne 08 kvě 2018 00:24, celkem upraveno 1 x.
Former Capital Admin TF2 #125 Trade

Uživatelský avatar
Speaker264
Headmaster
Headmaster
Příspěvky: 3053
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost o Admina

Příspěvek#3 » 10 kvě 2018 16:59

Zdravím,
na admina nemáš dostatečnou aktivitu, pro upřesnění za poslední měsíc máš nahraných 7 hodin a 50 minut, což máš mít nahráno za týden. Ohledně tvého chování, ze hry si tě moc nepamatuji, ale mám pocit, že ve voice chatu se ne vždy chováš úplně vhodně. Zkus zapracovat na té aktivitě a na tvém vystupování. Potom si podej žádost znovu.

Žádost zamítám.

Přeji pěkný den,
Speaker264
Obrázek
Headmaster TF2
speaker264@seznam.cz
Steam
Obrázek

Zpět na „Žádosti o administrátora serveru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů

cron