Žádost o místo v A-Teamu

Máš zájem dělat admina na některém z našich serverů?
vitko
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 2

Žádost o místo v A-Teamu

Příspěvek#1 » 25 dub 2018 09:31

Zdravím, mé jméno je Martin je mi 15 let *hoj* hraji rád fotball, rád sleduji seriály a dělám rád sportovní aktivity :)
A ted k žádosti : Nick ★KhalifaVíťa★
Věk : 15 let
Steam url : https://steamcommunity.com/profiles/76561198115041415/
Steam id : [U:1:154775687]
Server : [CZ/SK]# 124 TauriGaming.cz | JAILBREAK
na serveru mám odehráno určite přes 25 hodin http://hlstats.taurigaming.cz/hlstats.p ... yer=284650
Mám úplně čistý rejstřík bez banu či do blue tak na server
Znalost Anglického jazyka 9 třídá jedničky dvojky :)
Nenechávám se ovlivnit nikým a nikde zachovávám chladnou hlavu a snažím se nejlepší cestou vyřešit problém :)
Aktivita-Jsem na jailbreaku skoro každý den a mám to rád jak komunitu tak jailbreak mod
Mám TeamSpeak3, Discord, Skype, mám funkční mikrofon v herních sluchátkách.

S pozdravem Martin ★KhalifaVíťa★ *hoj*

Uživatelský avatar
Mr.Gentleman
Former admin
Former admin
Příspěvky: 641

Re: Žádost o místo v A-Teamu

Příspěvek#2 » 25 dub 2018 16:05

Zdravím,
víťo je hezké, že máš čistý trestní rejstřík, ale vzpomněl jsem si na včerejší incident s tím, jak jsi jako RED scout pobíhal po serveru propagujíc svastiku. Dal sem ti slay a kick, což sem neměl, měl jsi rovnou dostat ban. Takže ho máš teď se zpožděním, pro info o banu se podívej na banlist.
S pozdravem
Mr.Gentleman
Obrázek
#124 Jailbreak

vitko
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 2

Re: Žádost o místo v A-Teamu

Příspěvek#3 » 25 dub 2018 16:07

čau, byl jsem varovaný a prodal jsem to už to nemám v inventáři ale od kenyho jsem se dozvěděl že to tam nevadí ale prodal jsem ho
prej by to vadilo kdybych to psal do chatu

Uživatelský avatar
knyy.
Former admin
Former admin
Příspěvky: 69

Re: Žádost o místo v A-Teamu

Příspěvek#4 » 26 dub 2018 14:02

Zdravím,
chtěl bych jen objasnit, že včera ve středu 25.4 (což byl už Víťa varovaný) se mě Víťa zeptal, jestli vadí mít na té značce to co tam měl.
Nebyl jsem si úplně jistý, řekl jsem mu teda že to tam asi mít může, dokud nepřišel jiný admin a nedal mu kick.
Takže asi tak...
ďakujem dobre

Uživatelský avatar
Speaker264
Headmaster
Headmaster
Příspěvky: 3053
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost o místo v A-Teamu

Příspěvek#5 » 27 dub 2018 14:24

Zdravím,
s ohledem na kenyho debilitu jsem ti ten ban zkrátil na 4 dny, ale to spíše z dobré nálady. Protože ty máš zájem o admina, tak víš, co admin musí znát, že? Ano, správně, pravidla. Víš co v nich stojí? Ano, správně, zákaz propagace nacismu (etc) v jakékoliv podobě. A věř tomu, nebo ne, hákáč na cedulce je zahrnut v pojmu "jakákoliv podoba". Jak se chováš, vystupuješ, nebo hraješ ve hře je tudíž v momentální chvíli naprosto irrelevantní. Ale budu hodný, můžeš tu žádost znovu zkusit řekněme za měsíc, snad v té době tvůj rejstřík zůstane jen s tímhle jedním banem.

Žádost zamítám.

Přeji pěkný zbytek dne,
Speaker264
Obrázek
Headmaster TF2
speaker264@seznam.cz
Steam
Obrázek

Zpět na „Žádosti o administrátora serveru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti

cron