Žádost o admina č.6

Máš zájem dělat admina na některém z našich serverů?
Uživatelský avatar
McKnsy
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 39

Žádost o admina č.6

Příspěvek#1 » 21 dub 2018 19:29

Nick: The Archer
Věk: 15
Steam URL: http://steamcommunity.com/id/termaloskop/home
Steam ID:STEAM_0:1:224506147
Server: [CZ/SK]# 124 TauriGaming.cz | JAILBREAK
Délka hraní na serveru: 1,5 roku
Proč chci být admin + info o mě: Jmenuji se Tadeáš je mi 15 let a bydlím v Pardubicích.Chodím do deváté třídy základní školy.Hlásím se na Stavební školu obor strojní mechanik.Mám rád sport,přátele,IT techniku a dobré hry a ještě chodím do skauta a sem křestan.Admin chci být protože občas se připojím na server kde hrajou cizinci nebo někdo dává tk,fk,wk.Sem bezkonfliktní hráč,vše řeším s chladnou hlavou a když je nějaký problém snažím se ho co neklidněji vyřešit.Ale někdy mi nervy taky trochu lupnou.Byl bych opravdu rád kdybyste mi dali ano a já se dostal do této štastné komunity.


A můj banlist není úplně čistý ale většinou tam šlo o neshodu mezi oběmi stranami
A už sem je dostal před dost dlouhou dobou,v té době jsem ještě neznal pravidla ale už sem se je naučil.
Přezkoušení ok no problem
I love Spongebob,and you? :mrgreen:

Uživatelský avatar
Foxik
Former admin
Former admin
Příspěvky: 198

Re: Žádost o admina č.6

Příspěvek#2 » 21 dub 2018 20:36

Hm Mc.knsy Zádost o admina č.6.No máš 6 žádost.Před tou dobou těch 5 měsícy.Jsem na tvojí žádost řekl Jasné NE.Ale ted.Ses hodně změnil.
Wárdenování Bez chyby
Když dá někdo FK tak nezačneš po něm řvát že je diot Atd.Ale v klidu situaci vyřešíš a všechno objasníš.
Už se nechováš jako Drzý nepříjemný člověk.A neurázíš nikoho.
Podle mě je vhodný kandidád na admina proto dávám ANO
Naposledy upravil(a) Foxik dne 21 dub 2018 20:52, celkem upraveno 1 x.
Meh Admin

Obrázek
Jailbreak #124

Uživatelský avatar
McKnsy
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 39

Re: Žádost o admina č.6

Příspěvek#3 » 21 dub 2018 20:51

Děkuji moc strašně si toho vážím.Dělal sem co sem mohl.Doufám že i ostatní napíšou to co ty.díky
I love Spongebob,and you? :mrgreen:

Uživatelský avatar
Rasist Pikachu
Former admin
Former admin
Příspěvky: 1254

Re: Žádost o admina č.6

Příspěvek#4 » 23 dub 2018 17:04

Tak ok Mekenzi ja tvoju žiadosť ružovo vôbec nevidím.
Hlavná vec sú tie tvoje bany, 7 banov za porušenie LR, 4 bany za neznalosť pravidiel a 4 bany za FK/FH.
Ďalšia je fakt ako "vše řeším s chladnou hlavou a když je nějaký problém snažím se ho co neklidněji vyřešit"
Naposledy ako som bol na serveri s iným menom som ťa videl ako si radil. Hráči a aj ja sme ťa upozorňovali, že radíš no ty s "chladnou hlovu" si nás poslal do ďalekapraďaleka. Až keď si zistil, že som to bol ja leftol si server a až po pár hodinách si dorazil a ospravedlnil sa mi čo bolo milé nuž ale zbytočné.
Skúšal si žiadať na jailbreak, potom trade a redaktora, ktorý ťa asi nezaujal.
Zhoto si myslím, že si stále ten hráč, ktorý si len chce vyskúšať admina. Skús ma prekvapiť a dokáž mi, že som na omyle.
Nesúhlasím so žiadosťou no počkaj si na vyjadrenia iných adminov. :salut:

Uživatelský avatar
McKnsy
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 39

Re: Žádost o admina č.6

Příspěvek#5 » 23 dub 2018 17:44

Děkuji za odpověd.To co se stalo je minulostí a už se to nebude opakovat.
I love Spongebob,and you? :mrgreen:

Uživatelský avatar
Hirifig
Former admin
Former admin
Příspěvky: 1347

Re: Žádost o admina č.6

Příspěvek#6 » 24 dub 2018 09:26

Zdravím,
ptám se tě, opravdu jsi se změnil? První... druhá.. třetí.. kolik že? Čtvrtá... pátá.. šestá žádost, může být i sedmá, nebo osmá, to je asi jedno. No řekni mi jak jsi se změnil? Co jsi u sebe změnil? Tvé chování? Nemyslím si. S tvým chováním to může být i klidně 41 žádost 2021 a stále by se asi nic nezměnilo. Přesvědč nás tady na jailu, že jsi ten pravý kandidát na admina. Chování jsi podle mě nezměnil, styl hraní který se mě osobně nelíbí se taky nezměnilo, styl jak vystupuješ na serveru, co píšeš, jak reaguješ, jak hraješ, všechno je to stejné a stejně negativní. Proto nás přesvědč že ty, si se změnil, myslíš to vážně, že to nechceš jen zkusit, že chceš dělat maximum. S takovou to máš fakt běh na dlouhou trať, pokud ze sebou nezačneš něco dělat, tak se nezměníš a nic nového to nepřinese. Chci aby jsi to věděl, že tak to prostě je a není to jenom můj názor a že ho má určitě i někdo podobný. Vím že mi píšeš jestli nemám čas, že máš něco důležitého, jestli si nechci promluvit, jestli bych měl chvilku.. ano mám čas, mám i chvilku, vím že chceš osobně diskutovat o tvé situaci a o tvé žádosti na admina a chceš si o tom promluvit, já to chápu, ale raději to napíšu sem svůj názor a za tím si stojím. Opravdu si nemyslím na dlouhou dobu, že by jsi byl vhodný kandidát na admina. Co to mělo znamenat s tím redaktorem, s tou neúspěšnou žádostí na jail, jak si šel hned žádat na trade, kde jsi si myslel že k tobě budou asi přívětivější... to jsou samozřejmě takové řečnické otázky.
Zamysli se nad sebou.
S pozdravem,
Obrázek
Senior Admin TF2 #124 Jailbreak

Uživatelský avatar
Speaker264
Headmaster
Headmaster
Příspěvky: 3053
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost o admina č.6

Příspěvek#7 » 27 dub 2018 14:34

Zdravím,
úplně nevím, jestli už jsem měl tohle zamknout, nebo ne, ale to je asi jedno, vyjádřím se taky. 7 neúspěšných žádostí o admina, nespočet banů do blu, pokus o to, stát se u nás grafikem a dokonce úspěšný pokus stát se redaktorem, který jsi doslova prosral a zcela nečekaně jsi jen chtěl mít nějaký post, něco znamenat. A pak přišla chvíle, kdy jsi zjistil, že třeba ve hře, kde jsi neměl ani prefix, jsi stále jen... no.. McKnsy, a tak ses na to redaktorování vykašlal. Škoda, už jsem si začínal myslet, že se snažíš se sebou něco dělat. Tvůj největší problém podle mě je ten, že tvá touha být někým, ti brání stát se někým. Člověk se může změnit, ale tím, že tu budeš sázet jednu žádost za druhou v intervalu kratším než měsíc nám jen dokazuješ, že ses vůbec nezměnil. Potřebuješ zkrátka více času, a z toho důvodu ti jakoukoliv žádost o admina v příštích 2 měsících hned zamítnu. A taky s tím, že se ti zresetuje časovač těch 2 měsíců (ve zkratce, pokud podáš žádost za měsíc, budeš místo 2 měsíců čekat 3 měsíce).

Žádost zamítám.

Přeji pěkný zbytek dne,
Speaker264
Obrázek
Headmaster TF2
speaker264@seznam.cz
Steam
Obrázek

Zpět na „Žádosti o administrátora serveru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti

cron