TF2-griit-žiadosť o znovuprijatie do ATeamu

Máš zájem dělat admina na některém z našich serverů?
Greet
Former admin
Former admin
Příspěvky: 88

TF2-griit-žiadosť o znovuprijatie do ATeamu

Příspěvek#1 » 04 dub 2018 18:38

1)nick: griit

2)vek: 16

3)server: TF2 JailBreak #124

4)steam URL:
http://steamcommunity.com/profiles/76561198345807135

5)steam ID: STEAM_0:1:192770703

6)čas strávený u vás na serveri: 182 hodín

7)info o mne/prečo chcem byť znova admin: Zdravím.Keď som si prvý krát žiadal o admina boli tam menšie nezhody z Excelimom ktoré boli doriešené a zobral ma. Keď som bol admin nebral som "neplnenie administrátorskej povinnosti" na ťažkú váhu a to sa mi vypomstilo. Podarilo sa mi tým získať vyhodenie z ATeamu. Zistil som že vyhodenie z ATeamu bude mať na mňa väčší dopad ako som si myslel. Na začiatku som to bral ako keby nič a hrával som na serveri známom ako Orange x4 #120. Avšak podarilo sa mi spraviť to čo som spravil a dostal som permu. Ani tú permu som nebral vážne a hrával som na iných serveroch. Avšak ani jeden sa nevyrovnal JailBreaku #124 a Orange x4 #120. Všetko som olutovaľ a uvedomil si všetky chyby. Zažiadal som si o unban a po čase som ho aj dostal. Vrátil som sa na TauriGaming a začal som wardenovať. Nedá mi to nespomenúť moju permu do blu teamu za multifreekill...bohužial minulosť už nezmením. Pochopil som túto závažnú chybu a žiadal som o unban. Dostal som ho na druhý krát a odvtedy som žiadny hrozný priestupok nespravil. Sem tam freekill alebo teamkill po ktorom si dám hneď slay. Wardena si na vašom serveri berem pravidelne a snažím sa to spraviť pre RED team zaujímavé. A teraz k tomu dôvodu. Opakovane sa stáva že na serveri nieje admin a nemá kto vyriešiť problém z BLU teamom ktorý nevie pravidlá,freekilluje,nemá mikrofón alebo nepočúva wardena. Chcel by som dať tomuto definitívny koniec keď som na serveri ja ale nie vždy sa mi to podarí. To či ma CA alebo HM vezme nieje na mne. Nerobí mi problém stretnúť sa na TauriGaming ts3 a byť preskúšaný. Toď vše z mojej strany

Prajem pekný a ničím nerušený zvyšok týždňa...
Sometimes you have to stop, but then you have to get up and start again

Uživatelský avatar
Mr.Gentleman
Former admin
Former admin
Příspěvky: 641

Re: TF2-griit-žiadosť o znovuprijatie do ATeamu

Příspěvek#2 » 04 dub 2018 19:04

Ahoj,
nedávno jsi dostal unban do blu. Já osobně věřím v tvé napravení a pokus o odčinění toho co jsi provedl což vedlo k tvému vyhození. Dal bych tomu ještě trochu času, přece jenom to není tak dávno jaký jsi byl. Dej tomu trošku více času a dál nám dokazuj, že jsi se změnil. Nemám problém změnit svůj názor, ale tohle je přece jen kapánek brzy. Za mě tedy NE.
Počkej na hirifigovo/speakerovo vyjádření.
S pozdravem
Mr.Gentleman
Obrázek
#124 Jailbreak

Uživatelský avatar
Hirifig
Former admin
Former admin
Příspěvky: 1347

Re: TF2-griit-žiadosť o znovuprijatie do ATeamu

Příspěvek#3 » 04 dub 2018 20:53

Zdravím, Greete..
já osobně s tím tak velký problém nemám. Pokusím si tě víc na serveru všímat a pozorovat jak se na serveru chováš. Pokud bych to uznal za vhodné, přestoupili bychom na přezkoušení, takže admin zkouška a pokud by jsi dosáhl ten limit 95% úspěšnosti tak jsem pro.
S pozdravem,
Obrázek
Senior Admin TF2 #124 Jailbreak

Uživatelský avatar
Hirifig
Former admin
Former admin
Příspěvky: 1347

Re: TF2-griit-žiadosť o znovuprijatie do ATeamu

Příspěvek#4 » 18 dub 2018 07:53

Žádost se posunuje do zkušební fáze. Čas zatím neudán.
S pozdravem,
Obrázek
Senior Admin TF2 #124 Jailbreak

Uživatelský avatar
Hirifig
Former admin
Former admin
Příspěvky: 1347

Re: TF2-griit-žiadosť o znovuprijatie do ATeamu

Příspěvek#5 » 19 dub 2018 22:13

Hráč měl mít minimální úspěšnost v testu 95%, hráč dosáhl 90%.


Žádost zamítám.
S pozdravem,
Obrázek
Senior Admin TF2 #124 Jailbreak

Zpět na „Žádosti o administrátora serveru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti

cron