Ziadosť o prijatie naspäť do AT

Máš zájem dělat admina na některém z našich serverů?
Richy

Ziadosť o prijatie naspäť do AT

Příspěvek#1 » 02 dub 2018 09:15

1) Nick v hre (meno): ♕ \×\R1chy/÷/ ♕
2) Vek: 16
3) Na jaky server žiadate o práva: TF2 JB#124
4) URL profil Steamu: https://steamcommunity.com/id/R1chy_RM
5) STEAM ID: STEAM_0:1:208644258

Ahojte. Zistil som, že som spravil veľkú chybu keď som opustil tento AT... Rok dozadu, aj viac, mojim koníčkom bolo BF4 adminovanie #77 ale potom asi po pol roku som si išiel zahrať TFko a nahral som si 25h a Speaker sa ma spýtal, že či by som neskúsil admina na TF2 JB, a ja som povedal, že prečo nie :) a aj to vyšlo ;) cez 3 mesiace som bol adminom ale potom ma TFko aj BFko prestalo baviť a kamoši ma nahovorili na CSGO, tak som opustil AT... Po nesmierne dlhej dobe som sa napojil na JB a strašne mi chýba celý AT a aj komunita + s csgo som na dobro skončil :( za druhú šancu by som bol určite ŠŤASTNÝ a určite nebudem mať problém s hoci akou podmienkou :)
Ďakujem za odpoveď ;)

Uživatelský avatar
Mr.Gentleman
Former admin
Former admin
Příspěvky: 641

Re: Ziadosť o prijatie naspäť do AT

Příspěvek#2 » 02 dub 2018 11:24

Zdar,
nikdy jsem s tebou neměl problém, jako admin si byl v pohodě a dokážu se vžít do situace ve který si byl, protože mě kolikrát TFko taky přestalo bavit. Rád bych tě viděl zpátky v AT.
Rozhodnutí je na hirifigovi/speakerovi.
S pozdravem
Mr.Gentleman
Obrázek
#124 Jailbreak

Uživatelský avatar
Speaker264
Headmaster
Headmaster
Příspěvky: 3053
Kontaktovat uživatele:

Re: Ziadosť o prijatie naspäť do AT

Příspěvek#3 » 02 dub 2018 15:49

Zdravím,
mně osobně je to docela jedno, pokud se na to potom zase nevykašleš. Pokud bude mít podobný názor i hirifig, budeš muset samozřejmě podstoupit i vstupní přezkoušení z pravidel, což bys měl zvládnout, a potom se můžeme pobavit o přidělení práv. Ode mne prozatím vše.

Přeji pěkný den,
Speaker264
Obrázek
Headmaster TF2
speaker264@seznam.cz
Steam
Obrázek

Uživatelský avatar
Hirifig
Former admin
Former admin
Příspěvky: 1347

Re: Ziadosť o prijatie naspäť do AT

Příspěvek#4 » 04 dub 2018 20:56

Zdravím, Richy..
řeknu ti asi to samé co Greetovi. Zkusím si tě víc všímat na serveru, sledovat tvoje chování a pokud bych uznal za vhodné, přestoupili bychom na admin test kde by jsi musel mít minimální úspěšnost 95% a pokud by jsi tohle splnil, tak by to i šlo.
S pozdravem,
Obrázek
Senior Admin TF2 #124 Jailbreak

Uživatelský avatar
Foxik
Former admin
Former admin
Příspěvky: 198

Re: Ziadosť o prijatie naspäť do AT

Příspěvek#5 » 06 dub 2018 14:45

Čau richy.V kolem 2 hodiny jsem tě pozoroval na serveru.A bylo to Fajn.Jenom chat jsi trošku hádal s Excelimem ale ten všechny vyprovokuje.Takže to chápu.Byl bych rád kdybys byl zpátky v AT
Meh Admin

Obrázek
Jailbreak #124

Uživatelský avatar
WG269
Former admin
Former admin
Příspěvky: 29

Re: Ziadosť o prijatie naspäť do AT

Příspěvek#6 » 11 dub 2018 16:34

Riško tu čúvaj sem. Ako hráča ťa poznám dlhšie než samotný čas. Niesom na TG tak dlho aby som si ťa pamätal že si bol admin ale ako človeka ťa poznám aj keď nie osobne. Drž sa brácho.
Usmievajte sa! :ctu:

Uživatelský avatar
Hirifig
Former admin
Former admin
Příspěvky: 1347

Re: Ziadosť o prijatie naspäť do AT

Příspěvek#7 » 11 dub 2018 20:20

Takže Richy už se blíží ukončení žádosti. Za tu dobu co jsem tě nenápadně sledoval jsi vypadal pro mě bohužel negativně. Byl jsem tam zrovna v jednu dobu na 7 kol a ani jednou... opakuji ani jednou na začátku kola jsi se nesnažil vzít wardena, jakoby tě to ani nezajímalo. Gameplay? No demo nemám abych tě ukázal ale byl jsi sniper.. co jsi dělal? No moc nic, na mapě casuarina jsi byl vzadu u plotu, nemluvil, nehrál, afkoval. Tvůj spoluhráč který hrál demomana byl napaden ale ty jsi s tím vůbec nic neudělal, což musel až vyřešit warden a další kola? No to jsi si vzal demomana.. opět to samé. Tentokrát jsi dokonce byl i na střeše a pokud jsi nebyl výhradně poslední a nenutilo tě to vzít wardena tak jsi tam teda moc nevyčníval a opět si ani moc nehrál. Ostatní šli ke sweepru a ty furt kde si vzadu u cel jak je plot. No jako potom jsi tam šel ale jen jsi se přemístil a opět si nic nedělal, nehybně jen stál. Tentokrát byl napaden sniper ale naštěstí poté co byl zabit jsi se rozběhl a snažil se ho zabít což se ti jakože povedlo no. Nevím jak to vidí ještě ostatní, tak tu nechám prostor pro ně.
S pozdravem,
Obrázek
Senior Admin TF2 #124 Jailbreak

Richy

Re: Ziadosť o prijatie naspäť do AT

Příspěvek#8 » 11 dub 2018 22:13

Ahoj,
asi viem o čom hovoríš... vtedy som tradoval a ešte s kamošom riešil veci ohľadom školy a takých hovadín... Ak mi nič v hraní JB neprekáža, tak si berem wardena a snažím sa s red teamom hrať a vymýšľať hociake atrakcie. Nevedel som, že si práve v tedy bol na serveri... Keby si prišiel v inú dobu, tak by si mal určite iný názor. Ale nerozhodujem tu ja ale ty... Moja chyba, že som nedával pozor na hru ale nemohol som :(

Uživatelský avatar
Sam
Capital Admin
Capital Admin
Příspěvky: 789

Re: Ziadosť o prijatie naspäť do AT

Příspěvek#9 » 12 dub 2018 10:59

Zdravím,
Richy, za tu dobu co jsem tě sledoval na serveru jak se chováš, wardenuješ, slovník tak s tím nevidím žádný problém.
Tohle by bylo odemně vše.
Nemám problém s přijetím zpět.


Přeji ti hodně štěstí.
S pozdravem,
MajorSam
S pozdravem
Sam
Obrázek
Capital Admin TF2 #124 Jailbreak , Senior Admin #125 Trade

Uživatelský avatar
Hirifig
Former admin
Former admin
Příspěvky: 1347

Re: Ziadosť o prijatie naspäť do AT

Příspěvek#10 » 18 dub 2018 07:49

Přidej si mě na steamu, dohodneme se na zkoušení přes TS3, nebo Discordu. Tvoje úspěšnost musí dosáhnout 95%, jinak testem neprocházíš.
S pozdravem,
Obrázek
Senior Admin TF2 #124 Jailbreak

Zpět na „Žádosti o administrátora serveru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů

cron