Žiadost o návrat do Admin Teamu

Máš zájem dělat admina na některém z našich serverů?
Uživatelský avatar
MonsterSKGaming
Former admin
Former admin
Příspěvky: 453
Kontaktovat uživatele:

Žiadost o návrat do Admin Teamu

Příspěvek#1 » 19 úno 2018 16:46

1) Nick v hre (meno): MonsterSKGaming
2) Vek:15
3) Na jaky server žiadate o práva: TF2 Orange 4x
4) Steam: http://steamcommunity.com/id/MoNsTeRSK/

Zdravím. Rád by som požiadal o návrat do ATčka na servet: TF2 Orange 4x (bývalí crit server).
Asi pred 1 až 2 rokmi som odišiel z AT z dôvodu velkej závislosti na CSGO... myslím že je to už rok bez CSka a môžem povedať že teraz som plne schopný znova byť Adminom. Viem možno som stratil dôveru ale ak by sa dalo tak kľudne TEST ktorý bude trvať MESIAC byť na servery s Admin rukov dohliadať na server a potom sa môžete kľudne rozhodnuť čo a ako... of course je to na Speakrovi ako sa rozhodne.
Naposledy upravil(a) MonsterSKGaming dne 20 úno 2018 19:06, celkem upraveno 1 x.
Obrázek
Senior Admin #120 TF2 Orange
Steam

Uživatelský avatar
Dr.Sewinsky
Former admin
Former admin
Příspěvky: 99

Re: Žiadost o návrat do Admin Teamu

Příspěvek#2 » 20 úno 2018 18:47

Greetings Monster, tebe si... nepamatuji. Nejspíše kvůli faktu, že má paměť má menší trvanlivost než salám z Polska.

Každopádně, vidět opravdového TG veterána se vrátit vždy potěší. Udělal jsem si o tobě drobný fact checking a nevidím problém s tvým znovu přijetím. Když se mohl vrátit takový šílenec jako já, proč by jsi nemohl i ty. Navíc tě nebude muset nikdo zaučovat. Tu kouzelnou větu "vítej zpátky" ale nechám na Speakerovi. Od něj to přece jen vyzní lépe.

Jo a jen taková drobnost. Vím, že už jsi admin byl, ale to by tě opravdu zabilo věnovat tomu 2 minuty navíc a upravit tu žádost. Lépe se to potom čte. A nemusím dohledávat tvůj profil a STEAM ID.
Říká se, že v nejlepším se má přestat. Tak jsem přestal... později. Uvidíme se v pekle.

Uživatelský avatar
Speaker264
Headmaster
Headmaster
Příspěvky: 3053
Kontaktovat uživatele:

Re: Žiadost o návrat do Admin Teamu

Příspěvek#3 » 21 úno 2018 18:09

Kouzelná věta vítej zpátky.
Obrázek
Headmaster TF2
speaker264@seznam.cz
Steam
Obrázek

Zpět na „Žádosti o administrátora serveru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti

cron