Žádost o admina pokus č.3

Máš zájem dělat admina na některém z našich serverů?
Uživatelský avatar
McKnsy
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 39

Žádost o admina pokus č.3

Příspěvek#1 » 19 úno 2018 16:14

Nick: McKnsy
Věk: 15
Steam URL: http://steamcommunity.com/id/termaloskop/home
Steam ID:STEAM_0:1:224506147
Server: [CZ/SK]# 124 TauriGaming.cz | JAILBREAK
Délka hraní na serveru: přibližně půl roku
Proč chci být admin + info o mě: Jmenuji se Tadeáš je mi 15 let a bydlím v Pardubicích.Chodím do deváté třídy základní školy.Hlásím se na Stavební školu obor strojní mechanik.Mám rád sport,přátele,IT techniku a dobré hry a ještě chodím do skauta a sem křestan.Admin chci být protože občas se připojím na server kde hrajou cizinci nebo někdo dává tk,fk,wk.Sem bezkonfliktní hráč,vše řeším s chladnou hlavou a když je nějaký problém snažím se ho co neklidněji vyřešit.Ale někdy mi nervy taky trochu lupnou.Byl bych opravdu rád kdybiste mi dali ano a já se dostal do této štastné komunity.
Předem děkuji McKnsy :bye:
Jinak se chci omluvit za to co se stalo ve videu stalo se to jen jednou a už se to víckrát nestane
A můj banlist není úplně čistý ale většinou tam šlo o neshodu mezi oběmi stranami
PS:Pravidla sem se všechny doučil,takže není problém vyzkoušet mě
PPS:S hráčí více komunikuji
I love Spongebob,and you? :mrgreen:

Uživatelský avatar
Dr.Sewinsky
Former admin
Former admin
Příspěvky: 99

Re: Žádost o admina pokus č.3

Příspěvek#2 » 21 úno 2018 17:17

Mackenzie... McKenzie... McKnsy, přidat nějakou další samohlásku do jména by tě nezabilo?
Každopádně, aby jsi si nepřipadal (pouze nepřipadal) nedůležitý, rozhodl jsem se zareagovat na tvoji žádost. To jsem ale hodný člověk, co? Ne nejsem. Když se podívám na tvoji chat historii (dlouhou jako seznam vězňů z Terezína) tak moje ruka začne automaticky lít bělidlo do mých očí. Nevím jestli mám začít tvým dětinským chováním. Je ti 15 (údajně) a chováš se jako devítiletý. Nebo jestli mám zmínit nadávky (ano jsou tam, ukryté mezi zbytkem toho svin.. nepěkná věc), spam, až směšné dožadování se pozornosti, nebo tohle: ( ͡° ͜ʖ ͡°). a tohle: ( ͡° ͜ʖ ͡°). a tohle: ( ͡° ͜ʖ ͡°). a taky tohle: ( ͡° ͜ʖ ͡°). Už chápeš kam tím mířím?
Jen ta tvá historie chatu mi říká, že jsi absolutně nevhodný kandidát na post admina. Každopádně konečné zamítnutí... chci říci rozhodnutí je na hirifigovi nebo Speakerovi.
Říká se, že v nejlepším se má přestat. Tak jsem přestal... později. Uvidíme se v pekle.

Uživatelský avatar
McKnsy
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 39

Re: Žádost o admina pokus č.3

Příspěvek#3 » 21 úno 2018 17:24

Děkuji za odpověd...Ale nevím kam tím míříš opravdu ne...Sorry ale v tom případě jsem asi hloupý člověk co se může jít zahrabat....
I love Spongebob,and you? :mrgreen:

Uživatelský avatar
McKnsy
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 39

Re: Žádost o admina pokus č.3

Příspěvek#4 » 21 úno 2018 17:41

A ještě něco...Omlouvám se za ty spamy adminů co jsem kdy udělám už si na to dám pozor a pokusím se to úplně odebrat z mých činoctí.... :facepalm:
I love Spongebob,and you? :mrgreen:

Uživatelský avatar
Rasist Pikachu
Former admin
Former admin
Příspěvky: 1254

Re: Žádost o admina pokus č.3

Příspěvek#5 » 21 úno 2018 19:09

História sa opakuje a nám prišla dalšia žiadosť, v ktorej žiadateľ nechápe, že admini si žiadosti vedia čítať bez pomoci iných.
"Jen sem chtel jestli by si mi nezareagoval na moji zadost ale nebudu te otravovat sry"
Takže MCKnsy tvoju žiadosť som očakával asi ako očakávam, že Formula sa začne poriadne správať.
https://prnt.sc/ihxacb - menšia ukážka prečo ten chat
Ako to tu už spomínal Sewinsky: "Jen ta tvá historie chatu mi říká, že jsi absolutně nevhodný kandidát na post admina"
Ďalej wardenovať sme ťa videli všetci :gj: a to, že si sa až teraz prebudil a uvedomil si si, že by si mal viac brať wardena mi príde ešte horšie.
Tvoja komunikácia z ostatnými ... nuž aj to by si si mohol zlepšiť.
Ale ak sa pozriem na tvoj banlist tak to je iná káva. Fk/fh, porušovanie lr, Neznalosť pravidiel.
Nevhodný kandidát si myslím, že si a preto nesúhlasím s prijatím.

Uživatelský avatar
Hirifig
Former admin
Former admin
Příspěvky: 1347

Re: Žádost o admina pokus č.3

Příspěvek#6 » 22 úno 2018 09:44

Zdravím, to co zde napsal Sewinsky a Hirifox mi úplně stačí. Důvody jsi snad už pochopil. Ale i tak to shrnu :
Freekilly, freehity, porušování LR, slabá komunikace s hráči, snaha poutat na sebe pozornost, neznalost pravidel, strašný spam v chatu.

Já myslím že by to asi bylo vše.
Žádost zamítám.
S pozdravem,
Obrázek
Senior Admin TF2 #124 Jailbreak

Zpět na „Žádosti o administrátora serveru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti