zadost o admina

Máš zájem dělat admina na některém z našich serverů?
krepes_cze
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 3

zadost o admina

Příspěvek#1 » 04 úno 2018 14:42

1) Nick v hre krepes_cz
2) Vek:19
3) Na jaky server žiadate o práva:jailbreak
4) URL profil (adresu) Steamu (verejnú):http://steamcommunity.com/id/S7uxhf/
5) STEAM ID:id/S7uxhf/
6) Jak dlho hrajete "hru" na našich serverov:64 H
7) Info. o sebe: ... atd ... Prečo chcem byť u vás Admin?:ja sam Lukas Němec,je mi 19let,hcu byt admin protoze jich mate malo
TAK CUS :wave1:

Uživatelský avatar
Mr.Gentleman
Former admin
Former admin
Příspěvky: 641

Re: zadost o admina

Příspěvek#2 » 04 úno 2018 15:30

Ahoj,
takže mám tu několik velkých problémů, které se týkají samotné žádosti. Za 1. zde je tvá STEAM ID: STEAM_1:1:127685682, za 2. je to jedna z nejkratších žádostí na admina co sem kdy viděl a důvod proč chceš být adminem je...zvláštní. Jestli jsem na nikoho nezapoměl, tak na jailbreaku je současně min.10, což mi nepřijde jako málo. Za 3. tvůj odehraný čas je špatně. Na jailbreaku máš odehráné necelé 3h. Požadujeme alespoň 25h.
Tahle žádost mi přijde jako kdyby si přišel na server, mrknul jak to tam chodí a řekl si: "tak si podám žádost, budu admin a aspoň bude sranda". Kdyby jsi měl alespoň tu slušnost tu žádost nějak vypracovat nebo se aspoň podívat na jiné. Tohle je jedna z nejhorších žádostí o admina co sem viděl a vzhledem k tomu, že i problémový hráči co kdy žádali o admina ji alespoň nějak zpracovali je to celkem ostuda. Jestli to myslíš s adminem vážně tak to dokaž, protože tohle vypadá jak kdyby ses vsadil nebo abys mohl buzerovat každýho na serveru. Můj názor na přijetí je zřejmý. NE!.
Počkej si na vyjádření CA/HM.
S pozdravem
Mr.Gentleman
Obrázek
#124 Jailbreak

Uživatelský avatar
Hirifig
Former admin
Former admin
Příspěvky: 1347

Re: zadost o admina

Příspěvek#3 » 04 úno 2018 17:29

Zdravím, žádost je krátká, není v ní moc informací a pokud tam už jsou tak tam jsou i nepravdivé. Nemáš dostatek nahraného času na admina. Aktivní permanentní ban do modrých.


Žádost zamítám.
S pozdravem,
Obrázek
Senior Admin TF2 #124 Jailbreak

Zpět na „Žádosti o administrátora serveru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti

cron