[TF2] Žiadosť o Admina (Sgt.Tompax)

Máš zájem dělat admina na některém z našich serverů?
Uživatelský avatar
Sgt.Tompax
Former admin
Former admin
Příspěvky: 132
Kontaktovat uživatele:

[TF2] Žiadosť o Admina (Sgt.Tompax)

Příspěvek#1 » 02 úno 2018 18:43

1) Nick v hre: Sgt.Tompax

2) Vek: 13

3) Na jaky server žiadate o práva: [CZ/EU]#125 TauriGaming.cz / TRADE / BP,TP,FASTDL

4) URL profil (adresu) Steamu (verejnú): http://steamcommunity.com/id/Sgt_Tompax191/

5) STEAM ID: STEAM_1:0:67548534

6) Jak dlho hrajete "hru" na našich serverov: cca 500+

7) Info. o sebe: ... atd ... Prečo chcem byť u vás Admin?: ...

Volám sa Tomáš mám 13 rokov , Narodil som sa v Nitre ale od malička žijem na východnom Slovensku , som jedináčik , chodím na základnú školu a moje záľuby sú Športy, AirSoft, počítačové hry, (TF 2, GTA, Hotline Miami, PD2 , atd...)

Adminom chcem byť lebo tam Kangooos & Speedy niekedy chýba a za takú malú chvíľu sa tam stane veľa vecí ktoré sú proti pravidlám napríklad Mic Spam, Spamovanie do Chatu, Scammovanie, Predávanie Secretov, Reklamy,atd a k tomu by som im chcel aj pomôcť. Preto chcem aby sa to nedialo a chcem aby na serveru bol poriadok.Vopred sa chcem ospravedlniť za nadávky, ktoré som mal v chate,od vtedy sa to snažím zlepšiť.
Naposledy upravil(a) Sgt.Tompax dne 02 úno 2018 19:18, celkem upraveno 1 x.
___________________________________________________________________________
Obrázek
- |TG| Tompax
- Senior Admin #125 Trade
- Steam Profile Link
:wave1:
Obrázek
___________________________________________________________________________

Uživatelský avatar
Speedy
Former admin
Former admin
Příspěvky: 1506

Re: [TF2] Žiadosť o Admina (Sgt.Tompax)

Příspěvek#2 » 02 úno 2018 19:08

Zdravim,

Len chcem podotknúť, že všetko to, čo píšeš, že sa deje na serveru ako porušovanie pravidiel robíš aj ty. (Celkom funny) Mic spam, nadávky v chate, ktoré sa "snažíš zlepšiť" a pritom ešte včera si ich písal tak mi to príde, že tu niekto klame. Ďalej k tomu chybaniu adminov... Žiadny admin tam nemôže byť 24/7 (práca, škola, etc.) A ver mi, že keby si sa NÁHODOU stal admin tak ani ty tam nebudeš stále. Takže tento dôvod mi príde taký meh.. Ešte spomeniem provokovanie hráčov, dokonca aj mňa. Neviem či by sa takto mal kandidát na admina správať. Som si istý, že by sa ešte niečo našlo ale nechcem tu zase písať sloh. (Už sa mi to podarilo ale whatever).

To bolo iba také zhrnutie aby som dopomohol ku konečnému rozhodnutiu Speakerovi.

Za mňa je to pre neobjektívnosť N/A.
Former Capital Admin TF2 #125 Trade

Uživatelský avatar
Kangooos
Former admin
Former admin
Příspěvky: 21

Re: [TF2] Žiadosť o Admina (Sgt.Tompax)

Příspěvek#3 » 02 úno 2018 21:46

Zdravím, začnu jednoduchým seznamem:

Věk: NEŘEŠÍM
Aktivita:
Bez střetu s pravidly: X
Znalost místní komunity:
Čistý steam profil:

Jakožto admin serveru by ses mi docela zamlouval, ALE chce to od tebe několik věcí.
1.) Máš drobné problémy s pravidly. Jestli o to místo stojíš tak dělej tak, abychom tě já se Speedym nemuseli umravňovat.
2.) Vyplněním času, kdy nejsme my dva přítomni na serveru se myslí DOSLOVA ten čas, kdy tam nejsme. Zkus si jej dobře naplánovat.
a 3.) Chce to trochu chladnou hlavu. Tu podle mě ještě moc nemáš, ale jsi podle mě schopný se otrkat a zvládnout to.

Tompax je stálý člen komunitního jádra serveru. Má přehled o dění na serveru i jací jsou hráči. Na svůj věk je dost rozumný a umí se správně rozhodnout. Jenom to časté provokování lidí i mého kolegy je docela přítěž. Dávám mu ANO s malým otazníkem. Pokud budeš nabrán, tak budu hodně zvědav na to, jak se dokážeš zařídit požadavkům třetího admina tradu.

Předávám slovo Speakerovi.
Obrázek
Admin TF2 #125 Trade


Obrázek

Uživatelský avatar
Speaker264
Headmaster
Headmaster
Příspěvky: 3053
Kontaktovat uživatele:

Re: [TF2] Žiadosť o Admina (Sgt.Tompax)

Příspěvek#4 » 08 úno 2018 11:51

Zdravím,
když ses mě tehdy ptal, jestli bych tě chtěl jako admina, svoje ne jsem myslel vážně a názor jsem od té doby nezměnil. Provokuješ, máš 2 gagy a tvůj chat plný lenny faců a jiných cringe/cancer věcí komentovat dále raději nebudu.

Žádost zamítám.

Přeji pěkný den,
Speaker264
Obrázek
Headmaster TF2
speaker264@seznam.cz
Steam
Obrázek

Zpět na „Žádosti o administrátora serveru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů

cron