žiadost o Admina

Máš zájem dělat admina na některém z našich serverů?
dadysko
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 6

žiadost o Admina

Příspěvek#1 » 02 úno 2018 10:43

1. dadysko hellcase.com
2. 13
3. [CZ/SK]#124 TauriGaming.cz | JAILBREAK
4. http://steamcommunity.com/profiles/76561198313437512/
5. STEAM_1:0:176585892
6. Na vašich serveroch hram denne 1 až 3-4 hodiky a na CS:GO jailbreak mam cez 100 hodín
7. Moje krstné meno je Damián Bývam pri Prešove a chem byť Adminom na vaších serveroch
lebo milujem JAILBREAK a mam rad komunikovanie medzi hráčmi a tiež by som chcel pomoct
ostatním hráčom ktorí by to potrebovali a tiež ked by som sa stal náhodou Adminom by som
chcel niekoho zaučit

Uživatelský avatar
Mr.Gentleman
Former admin
Former admin
Příspěvky: 641

Re: žiadost o Admina

Příspěvek#2 » 03 úno 2018 16:05

Ahoj,
pojďme se na to podívat. Odehraný čas je v pořádku, slovník tak nějak taky, ale co je fakt zlý je tvůj trestní rejstřík. Chceš se stát adminem, tedy chtěl by jsi mít funkci díky které by jsi dohlížel na pravidla, které ty sám nerespektuješ? Máš 3 předešlé bany do blu a aktivní perma ban. Potom jako další mínus je tvá netrpělivost. Já chápu, že je to otravný čekat dlouho na odpověď, ale takový je prostě život. Nemyslím si, že člověk který opakovaně porušuje pravidla a je netrpělivý je vhodným kandidátem na admina. Za mě je to NE.
Počkej na vyjádření CA/HM.
S pozdravem
Mr.Gentleman
Obrázek
#124 Jailbreak

dadysko
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 6

Re: žiadost o Admina

Příspěvek#3 » 03 úno 2018 16:35

Mr.Gentleman ked cheš taky si ta pridám pravidla ma možeš vyskúšat a aj ty odôvidním prečo som ich dostal

Uživatelský avatar
Hirifig
Former admin
Former admin
Příspěvky: 1347

Re: žiadost o Admina

Příspěvek#4 » 03 úno 2018 22:51

Zdravím, 3 předešlé bany a ještě máš aktivní perma ban. Po debatě s adminama jsi vyšel jako nevhodný kandidát.


Žádost zamítám.
S pozdravem,
Obrázek
Senior Admin TF2 #124 Jailbreak

Zpět na „Žádosti o administrátora serveru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti

cron