[TF2] Žádost o admin práva na JailBreak Pokus č. 6

Máš zájem dělat admina na některém z našich serverů?
Uživatelský avatar
KENA
Former admin
Former admin
Příspěvky: 47

[TF2] Žádost o admin práva na JailBreak Pokus č. 6

Příspěvek#1 » 23 led 2018 20:26

Nick: KEŇA
Věk: 15 let
Steam URL: http://steamcommunity.com/id/MafianekKENA/
Steam ID: STEAM_0:0:82482250
Server: [CZ/SK]# 124 TauriGaming.cz | JAILBREAK
Délka hraní na serveru: 4 měsíce
Proč chci být admin + info o mě:
Jmenuji se Daniel je mi 15 let, bydlim ve Výškově okres Louny chodim do ZŠ Postoloprty do 9.B a rozhoduju se zda pudu na elektrikářskou nebo strojírenskou. Narodil jsem se 12.5. 2002, moje koníčky jsou triatlon, fotbal, někdy něco uvařim a rád jezdím na kole, babetě. Nejraději hraju TF2, Gmod, Mini guns a Star Wars Battlefront. Snažím se být klidný ale někdy mi to ujede a snažím se to ovládat když tak se vyřvu bez zaplého mikrofonu. Už nebudu mít tolik času protože mam školu a jak hirifig řekl ´´Každý má svůj život´´ (Aspoň myslím, že to byl hirifig). Vím, že sem nebyl asi měsíc online ale musel jsem dohánět školu, děkuji za pochopení.
Proč chci být Admin:
Admin chci být protože se někdy připojím na server a vidím hráče u strážců co neznají pravidla, nemají mikrofon a pořád slyším fk, fh, tk a taky wk a jsou to hrozně rychlí kola a strážci nemůžou zabít všechny špatný hráče co porušují a na serveru třeba není žádný admin samozřejmě je neodsuzuji protože mají vlastní zájmy, proto žádám o admin práva páč chci aby na serveru byl pořádek a mohlo se hrát normálně.

Děkuji Váš KEŇA
Kenia se despide

Obrázek
#124 Jailbreak

Uživatelský avatar
Rasist Pikachu
Former admin
Former admin
Příspěvky: 1254

Re: [TF2] Žádost o admin práva na JailBreak Pokus č. 6

Příspěvek#2 » 24 led 2018 16:30

Ahojky neviem ako iný admini no tvoju žiadosť som absolútne nečakal. OK je to 6. pokus no ani tento krát nesúhlasím s žiadosťou. Tvoje chovanie ako také čo si pamätám nieje to najlepšie a mohl by sa aspoň trošku zlepšiť. Ďalej som aktívny admin no ako som tak sledoval hru asi som ťa na serveri nevidel čo je ďalšia vec čo by si mal dohnať. To sú moje veci ktebe. Nemyslím si, že si vhodný kandidát a preto NIE. Dúfam ale, že si to ľahko napravíš a vyjde ti čo chceš. Počkaj si Na vyjadrenie HM a CA.

Uživatelský avatar
Hirifig
Former admin
Former admin
Příspěvky: 1347

Re: [TF2] Žádost o admin práva na JailBreak Pokus č. 6

Příspěvek#3 » 28 led 2018 11:03

Zdravím,

tato žádost mi spíš přišla taková, že jsi si počkal prostě nějaký ten měsíc bez aktivního hraní a pak jsi si požádal o admina. Nuže to tak nefunguje a dobře to tu řekl Rasist Pikachu.


Žádost zamítám.
S pozdravem,
Obrázek
Senior Admin TF2 #124 Jailbreak

Zpět na „Žádosti o administrátora serveru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti

cron