(TF2) Elf

Máš zájem dělat admina na některém z našich serverů?
Elf
Former admin
Former admin
Příspěvky: 16

(TF2) Elf

Příspěvek#1 » 01 led 2018 23:11

Videoherní jméno - Elf
Kolik mi je - za 5 měsíců 18
Moje ID a URL - STEAM_0:1:44244899 --- http://steamcommunity.com/profiles/76561198048755527/
Jak dlouho se u vás bavím - Nemám ponětí poprvé jsem se připojil v r. 2016

O mě - Mno. Člověk co sedí u kompu to snad každý kdo toto info čte. Nemám rád lidi kteří buzerují a dělají naschvály.
Často když se chci vyřádit, dělám dost tryhard na vašich surf mapách. Je z toho hodně stížností jako ''Hej on cheatuje'' atd. atd.
Nechápu to ale mám takovou povahu se hodně mstít.

Nudím li se hraju trochu her jako je Garrysmod, TF2, KSP, Simcity atd. abych zabil čas.

Gmod - Stavím různé blbosti jako třeba vlak s vyleštěným vytuněným atmosférickým V8 z addonu ACF (pokud to znáte) Rychlé věci a věci které fungují tak jak mají mi dělají dobrý pocit.

TF2 - Hraju neoriginální mapy. chievement, surf, minigame, mariokart...

Jedině z těchto dvou her mám dost nahráno a lituju toho že tento čas jsem mohl využít lépe.

Zajímám se o spojovací techniku (zabezpečení budovy -->alarmy a fízlové) hodně se zajímám o vysokoproud jako je el. vedení, třífáze a všechno co se týká elektřiny. Matematika je můj nepřítel (vzorce). Nebudu to zbytečně roztahovat.

Chci zkusit admina na serveru #126 TF2 Surf. Nechci zbytečně psát na fórum furt žádosti o ban. Delší trvání reakce a navíc spam žádostí.
Abych to nemusel furt psát chci to vyřešit po svém rychle.

Někdy je hodně lidí na serveru a je tam bordel jak v tanku a žádný admin po ruce. Počítám aji propagaci lmaoboxu a chatspam.


Vím že adminů je už tady hodně 5/6

Vaše volba.

Tomoyo
Senior Admin
Senior Admin
Příspěvky: 371
Kontaktovat uživatele:

Re: (TF2) Elf

Příspěvek#2 » 02 led 2018 00:13

Hráče znám, nemám s ním žádný problém. Teda pokud nebudeš využívat adminských práv, což věřím, že nebudeš.

Žádost přijímám. přidám si tě na steamu a tam dořešíme práva.
Obrázek
Senior Admin #126 Surf

Uživatelský avatar
Speaker264
Headmaster
Headmaster
Příspěvky: 3053
Kontaktovat uživatele:

Re: (TF2) Elf

Příspěvek#3 » 03 led 2018 18:03

Přijat na zkušební dobu.
Obrázek
Headmaster TF2
speaker264@seznam.cz
Steam
Obrázek

Zpět na „Žádosti o administrátora serveru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti

cron