Žádost o admin práva 124

Máš zájem dělat admina na některém z našich serverů?
Uživatelský avatar
McKnsy
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 39

Žádost o admin práva 124

Příspěvek#1 » 31 pro 2017 18:20

Nick: McKnsy
Věk: 15
Steam URL: http://steamcommunity.com/id/termaloskop/home
Steam ID:STEAM_0:1:224506147
Server: [CZ/SK]# 124 TauriGaming.cz | JAILBREAK
Délka hraní na serveru: přibližně půl roku
Proč chci být admin + info o mě: Jmenuji se Tadeáš je mi 15 let a bydlím v Pardubicích.Chodím do deváté třídy základní školy.Hlásím se na Stavební školu obor strojní mechanik.Mám rád sport,přátele,IT techniku a dobré hry a ještě chodím do skauta a sem křestan.Admin chci být protože občas se připojím na server kde hrajou cizinci nebo někdo dává tk,fk,wk.Sem bezkonfliktní hráč,vše řeším s chladnou hlavou a když je nějaký problém snažím se ho co neklidněji vyřešit.Ale někdy mi nervy taky trochu lupnou.Byl bych opravdu rád kdybiste mi dali ano a já se dostal do této štastné komunity.
Předem děkuji McKnsy :bye:
Můj banlist:Není úplně čistý 2*60 minutový ban za porušení lr
a jeden perma za mik (ten už je ale pryč)
I love Spongebob,and you? :mrgreen:

Uživatelský avatar
Mr.Gentleman
Former admin
Former admin
Příspěvky: 641

Re: Žádost o admin práva 124

Příspěvek#2 » 01 led 2018 13:56

Ahoj,
aktivní si, do blu chodíš, wardenovat tě také vidím a nemohu říct, že by to bylo nějak špatný, jenže tu je jedno velké ALE. Začněme tvými bany, krom těch dvou co jsi tu napsal jsi měl další 4 (porušování LR, Freekilly a neznalost pravidel). To mi nepřijde úplně v pořádku vzhledem k tomu, že se ty důvody opakovali. Potom bych také rád poukázal na to, že si kolikrát na serveru hraješ na něco co nejsi (admin). Co jsem se tak koukal do tvého chatu, objevil jsem tam několikrát jak hráčům řikáš, že dostanou ban, že neumí pravidla atd. Nejsem si jistý, jestli chceš být admin proto abys pomáhal nebo aby jsi se měl jak zabavit na serveru likvidováním těch, kteří se ti nelíbí, zkrátka abys byl ten big boy.
Za mě je to NE.
Počkej si na vyjádření CA/HM
S pozdravem
Mr.Gentleman
Obrázek
#124 Jailbreak

Uživatelský avatar
McKnsy
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 39

Re: Žádost o admin práva 124

Příspěvek#3 » 01 led 2018 14:05

Děkuji za odpověd.K tomu co si psal mám jen jednu věc.Na admina si nehraju jen občas někomu řeknu že je za to ban.Určitě tyto nedostatky zlepším.A admin chci být protože chci aby na serveru byl klid když tam nějaký admin není.Poroučím se
I love Spongebob,and you? :mrgreen:

Uživatelský avatar
WG269
Former admin
Former admin
Příspěvky: 29

Re: Žádost o admin práva 124

Příspěvek#4 » 01 led 2018 18:15

Mekenži , ako hráča ťa moc nepoznám a na serveri ťa moc nevidim.Podla tvojich banov to ale značí že na našich serveroch si už neaku dobu ale to nieje najlepší spôsob ako to ukázať. WArdenovať ta moc nevidim takže hrávaj aktívne a možno ti dám taký malý bezvýznamný hlas
Zatial MOŽNO
Usmievajte sa! :ctu:

Uživatelský avatar
Hirifig
Former admin
Former admin
Příspěvky: 1347

Re: Žádost o admin práva 124

Příspěvek#5 » 01 led 2018 19:10

Zdravím, kvůli důvodům uvedené výše.

Žádost zamítám.
S pozdravem,
Obrázek
Senior Admin TF2 #124 Jailbreak

Zpět na „Žádosti o administrátora serveru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti

cron